|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero mleko ne zapira
8.5.2010 13:29:34   
legenda_m
še nedolg nazaj sm se hvalila kolk mam velik mleka, no zdj pa kr neki ni in ni in me zanima katera am mleka priporočate. patronažna je svetovala, da če svojga nimam dovolj nj porbam z am. probala sem z aptamilom pa ga neki zapira, kerga svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero mleko ne zapira
8.5.2010 13:57:23   
Petraa
kakšni so pa znaki,da mleka "ni" ? Oz. da ga nimaš?Mleko ne izgine kar tako

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero mleko ne zapira
8.5.2010 14:08:00   
Zala01
hipp probiotic?

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero mleko ne zapira
8.5.2010 16:34:54   
Splišni
Aptamil Comfort.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero mleko ne zapira
8.5.2010 22:02:22   
principessablu
hipp pro...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero mleko ne zapira
8.5.2010 22:05:08   
tasa_m
Naše ne zapira nobeno mleko, smo pa na Novalacu.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero mleko ne zapira
8.5.2010 22:31:11   
Anonimen
čist odvisen.. eni dojenčki prenesejo aptamil comfort, drugi pa ne. moja je npr. po comfortu še bolj bila zaprta.. da je pa med znamkam kakšna razlika, dvomim.. v sestavi so skoraj vse enake.

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero mleko ne zapira
10.5.2010 8:47:56   
piko12
Novalac ima tudi formulo prav proti zaprtju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero mleko ne zapira
10.5.2010 8:50:39   
Andromeda
Novalac IT1, vreden zlata!

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero mleko ne zapira
10.5.2010 8:53:30   
deily

Moja večja je po aptamilu bila zaprta po 4 dni, potem pa smo menjali. Po Bebi, kupljeni v Avstrija(baje je boljša od naše) pa je bilo vse ok. Vsak dan normalno kakala večkrat



_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero mleko ne zapira
11.5.2010 5:12:07   
tanjaklemen
nasemu novalac it 1 ni pomagal se vredno je bil zaprt.zdaj imava od hipa bio broti zaprtju ki sem ga kupla v mullerju pa je malo bolje jaz ga mal dodajem ker ga mam jaz premal sam tudi ne kaka vsak dan.a vasi otrocicki kakajo vsak dan nas je star 2 meseca

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero mleko ne zapira
13.5.2010 14:03:08   
baby blue
Naša punca ima izredno rada AM od babylove 

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katero mleko ne zapira
13.5.2010 14:31:34   
zmajaz
Aptamil rad zapira ja. Našemu zelo odgovarja Babylove - ni imel prav nobenih problemov po njem nikoli.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katero mleko ne zapira
13.5.2010 17:25:31   
Oren
Moji pupiki tudi najbolj odgovarja Babylove. Aptamil so ji dali v porodnišnici in je bila FUL zaprta, potem je bila 3 mesece na mojem mleku zdaj pa na babylove...pa vsak dan lepo kaka...tako da mi smo ful zadovoljni.

Enim ful pomaga da dodajo kapljice bio gaia-se jim prebava ful popravi.


< Sporočilo je popravil Oren -- 13.5.2010 17:26:40 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katero mleko ne zapira
16.5.2010 10:09:51   
Anonimen
No mi smo imeli na začetku Aptamil navadni, pa je bil zaprt in še trebušne krče je imel, potem nam je patronažna predlagala aptamil comfort je kakal po 3x na dan in to konkretno, je bila pa fora, da je bil po tem aptamilu skos lačen,pri 3 tednih pa je pojedel 170ml!!!
Meni ni bilo nič jasno, kako to, da poje take ogromne količine, ampak otrok je bil nonstop lačen, ker je vse sproti pokakal. Nato smo presedlali na novalac1 in je blo super. Količina obroka se je normalizirala. Kar naenkrat je pojedel od 90-100ml, nikoli več, še sedaj pri dveh mesecih nikoli ne poje 170ml!
No, potem je začel polivat in smo mu dali novalac AR in je dobro, ima pa mal trši drekec ja. Če dolgo ne kaka, jaz to rešim (spet nasvet patronažne) tako, da palčko za ušesa namočim v hladilno mazilo in mu jo listo malo porinem v ritko. Kaka kot kak velikuser posted image

(odgovor članu Oren)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katero mleko ne zapira
16.5.2010 10:25:36   
legenda_m
ja to s palčko, sm tud jst že prakticirala, ampak lahko raniš črevesje zato tega ne nameravam več. tud pr men je patronažna tko nardila. jst sm zdj na aptamil comfort, mlekov sm tud sprobala ful ma se mi zdi da so vsa ista. al bi mogla par dni počakat. danes sm mu dala sladkane kamilce pa mlek sm mu zmešala s komarčkovim čajem. zanekrat prdi ampak se ne napenja, kakanje? bomo videli. k men je to k je patronažna rekla, da je normaln če 5 dni ne kaka tko trapast. zkaj se pa pol po vsakem obroku tko napenja k da bi hotu? je pa tko da ko se končno pokaka, kakec ni trd ampak lepo kašast... ne vem kaj je pol to. lena prebava?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katero mleko ne zapira
16.5.2010 10:26:43   
benika
Našega je Aptamil noro zapiral. Nato smo presedlali na Milumil in problem solved.user posted image

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katero mleko ne zapira
16.5.2010 18:41:44   
tanjaklemen
nas je tut ful zaprt sm ze probala vsa mleka pa nc,po aptamil comfort je bil kar napre lacen tak da sm mu ga devala sam dva dni sam se tut ni ukakal.dans sm mu palcki v ritk dala pa se je kar vkakal pa je ze mel kar zapeceno blato po dveh dneh tak da jaz tut vec nevem kaj naj naredim caja tut kar dost popije pa nic. ce ne bo bols se boma mogla mal jit zdravnici pokazat. ker s palcki pa z sveckeh pa tut nesmem vsak drugi al pa tretji dan se igrat. me je strah da bi se crevo navadlo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katero mleko ne zapira
17.5.2010 10:17:20   
copatek
Beba pro

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?