|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dezodorant po porodu
12.7.2010 22:02:23   
sončnica2010
Pozdravljene mamice, vprašala vas bi kateri dezodorant ste uporabljale po porodu in v prvih mesecih?
Ker pravijo da naj bi čim bolj nevtralne, da ne oddajajo preveč vonjav, da dojenček voha vašo kožo in se boljše doji?
Če imate kakšne predloge o kakšnem dober, prosim napišite.
Najprej sem hotela kupiti kamen, ampak mi nekako ne odgovarja.

Hvala in lepo poletje še naprej user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dezodorant po porodu
12.7.2010 22:04:37   
mayci
Jaz sem uporabljala isti deodorant kot pred porodom (s kroglico), izogibala pa sem se vsemu v razpršilu (parfum, deodorant).user posted image  

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dezodorant po porodu
13.7.2010 9:04:31   
nusi
isto kot prej - na kroglico, pač ne ravno najmočnejši, preveč sladkih že prej nisem marala, če te pa zanima znamka imam pa rexono

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dezodorant po porodu
13.7.2010 9:31:38   
khurde
odvisno od otroka. ene ne moti, ene moti ful. moja je bila ta druge sorte. ni se dojila, če je zavohala karkoli... deodorant, milo...  tko da je sam kristal prišel v poštev. probaš in vidiš, mogoče otročka sploh ne bo motilo.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dezodorant po porodu
13.7.2010 11:27:32   
anckabancka
Vedno sem nekaj mesecev uporabljala tekoči kristal, brez vonja. Sem se pa vsaj še 3X na dan umila pod pazduho, ker je vonj po porodu kar močan...

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dezodorant po porodu
13.7.2010 12:32:20   
sončnica2010
Hvala vsem, ki ste mi posredovale svoje izkušnje.
Vem da ne smem uporabljati preveč močnih dezodorantov, parfumov sploh nimam namena, ampak če se pa potiš in ko nekam greš je pa strašno neprijetno da "smrdiš".user posted image
Zato če ima še kakšna predlog točno katera znamka dezodoranta oziroma kristala je dobra bi prosila za nasvet.user posted image user posted image

Hvala in lep pozdrav,

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dezodorant po porodu
13.7.2010 12:49:56   
Hope2
Lej če otrok nima težav z dojenjem, še naprej rabi kar imaš. Ne kompliciraj si življenja. Zakaj bi bilo treba nekaj menjat, samo zato ker si slišalauser posted image
Naš ni imel težav, uporabljala isto kot prej-roll on, res pa da ne rabim parfumov in sprejev. Sem pa že sprobala kristal, tekoči kristal, bio zadeve.... pa sem jih opustila še pred porabo, ker preveč zašvicam in smrdim.

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dezodorant po porodu
13.7.2010 17:39:28   
Binny
Jaz uporabljam sebamed , samo se moram večkrat na dan namazati

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?