|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tucepi, hotel neptun
21.1.2011 10:56:36   
lindsey
Ima kdo izkusnje z bivanjem v Tucepih v hotelu Neptun....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tucepi, hotel neptun
21.1.2011 14:12:05   
S*
Mi smo lanski dopust preživeli v Neptunu. Meni je bilo fajn, hotel je sicer star, ampak sobe so dovolj velike. Hrana je odlična, izbira velika in vse je okusno. Ob bazenu je dovolj ležalnikov in tudi plaža je zelo lepa.
Če te kaj posebej zanima, pa kar vprašaj.

(odgovor članu lindsey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tucepi, hotel neptun
21.1.2011 16:53:23   
lindsey
hvala za odgovor..
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Mi smo lanski dopust preživeli v Neptunu. Meni je bilo fajn, hotel je sicer star, ampak sobe so dovolj velike. Hrana je odlična, izbira velika in vse je okusno. Ob bazenu je dovolj ležalnikov in tudi plaža je zelo lepa.
Če te kaj posebej zanima, pa kar vprašaj.



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tucepi, hotel neptun
16.2.2011 18:44:49   
vls
Prijatelji hodijo v hotel Neptun vsako leto, so zelo zadovoljni, če posebej s hrano.  Mi pa smo bili v Tučepih 4 leta zapored v apartmaju.  Zelo lepo, vsega ravno pra, tudi na izlete (Brač, Hvar, Korčula) lahko greš, trgovin in lokalčkov dovolj. Tudi za otroke imaš igrišče. Nam je skratka bilo super. 

(odgovor članu lindsey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tucepi, hotel neptun
17.2.2011 17:31:19   
lindsey
super,hvala

(odgovor članu vls)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!