|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatitis
31.1.2011 19:39:02   
Tejča05
Danes sem dobila diagnozo da ima moj skoraj 9m sinček a.dermatitis. Zanima me, glede na to da se zadeva ne pozdravi takoj in ker ima kar močno obliko, če je možno na podlagi te diagnoze dobiti podaljšano porodniško?

Hvala za odgovore.

lps
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dermatitis
31.1.2011 19:46:57   
Sonček in poletje
Probaj. Jaz bi sigurno poskusila. Ker tak otrok potrebuje posebno nego.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dermatitis
31.1.2011 19:57:50   
Precious
Bolj težko bo,a poskusiti ni greh.
Si dala otroka na kakšna testiranja?

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dermatitis
31.1.2011 21:52:05   
Tejča05
Ne še, greva pa še k alergologu na testiranja. Zakaj ali ima to kaj veze ali je to običajno da greš še na testiranja?

tnx

lps

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dermatitis
31.1.2011 21:54:46   
Precious
Ima veze,saj če ima dokazane alergije je potem "lažje" dobiti podaljšanje

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dermatitis
1.2.2011 15:56:59   
Sonček in poletje
Bolj pravilno, če nimaš ničesar črno na belem ti nobena komisija ne bo podaljšala porodniške. A imaš kake izvide dermatologa, alergologa, gastovenerologa, ipd? Rabiš jih namreč kot prilogo za podaljšanje porodniške...

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dermatitis
2.2.2011 13:38:15   
pikizenc
Mi lahko prosim poveste a je pri atopičnem dermatitisu koža vedno obarvana rdečea ali je lahko zadeva tudi kožne barve?

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dermatitis
3.3.2011 15:52:52   
petra36
Mene pa zanima ,koliko na teden kopajte svoje otročke z a. dermatitisu? Je kaj omeitve

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dermatitis
9.3.2011 13:02:11   
kralj matjaž
Jaz našega 7m vsak dan. samo v vodi (bolj mlačni ) in cca 2-5 min. Toliko, da ga namočim, da ga lažje namažem potem s kremo.
lp

(odgovor članu petra36)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dermatitis
9.3.2011 16:37:04   
Paštetka
Atopični dermatitis nima veze s podaljšanjem porodniške, saj le-ta ne vpliva na razvoj otroka.

Res je, da je večkrat povezan z raznimi alergijami, vendar še to ni zadosten razlog za podaljšanje.

Sonček, naš je imel različno kožo. Od rdečih flekov, do suhe hrapave blede kože, rožnate, suhih pikic...

Petra, jaz sem otroka normalno kopala. Vsak dan torej v mlačni vodi, vendar brez kakšnih penic. Lahko mu daš noter par kapljic mleka, če še dojiš. Predel kože, ki je prizadet lahko tudi namažes s specializiranimi kremami, ki ti jih lahko predpiše zravnik. Mi smo preizkusili vse, vendar to ni trajna rešitev.

PRi vsakem dermatitisu je potrebno najti vzrok, ki ga povzroča in ga odpraviti. Nobena krema ni res super, če pa je je pa spet ne smeš dolo uporabljati.
Pri mojem otroku je trajalo 3 leta, da smo ugotovili alergijo. Največkrat povzroča dermatitise soja, sojin lecitin, ki pa je skoraj v vsakem živilu. Žal.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?