|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp baldarin
8.2.2011 20:18:30   
brkn83
Pozdravljene.

A je že kdo bil v tem kampu? Kako je? Sedaj malo gledamo za morje pa me zanima kak je kamp, ali je primeren za majhne otroke (2 ,5 leti starega). Kako je s trgovino in ali je kje v bližini kakšno mesto??

Ima kdo mogoče izkušnjo s čolnom, kako je s spustom in potem privezom????

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp baldarin
11.2.2011 19:50:25   
anet
Živjo!

Mi smo bili lansko poletje v tem kampu, tako da ti lahko povem kako se nam je zdel. Bili smo na tekstilnem delu, kjer so super placi za kampirat-pod borovci. Ima en prodnat zalivček-v morju je mivka, naša je tam ful uživala, drugače so pa skale in neprimerno za majhne otroke. Če pa imate čoln, se lahko zapeljete do veliko lepih peščenih zalivov (uvala Meli). Mi smo tja hodili ali se peljali s kolesi. Morje je res čisto, mest tam ni, le mala vasica Punta križa. Je pa v kampu dobro založena trgovina, poleg nje vsako dopoldne prodajajo sveže ribe. Na FKK je tudi gostilna. V kampu je pa ogromno čolnov, tako da po mojem ne bi smeli imet problemov s spustom in privezom.

Če rabiš še kakšno info o kampu pa lahko vprašaš
Uživajte!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp baldarin
12.2.2011 12:20:26   
Blond1
Živjo,

Bili v tem kampu nekih 5 let nazaj. Zanimiv, veliko sence, nobenih slabih izkušenj.

B.

(odgovor članu anet)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp baldarin
13.2.2011 17:40:29   
brkn83
anet - hvala za izčrpen odgovor. A maš mogoče kakšno sliko od kampa? Mi bomo sicer šli na fkk del. Kako pa je kaj z gužvo - mi imamo namen iti 9 julija, pa me zanima, ali bi bilo prej fajn rezervirati plac, ali se vedno kaj najde.

No super, da je vsaj en mali zelivček za otroke. Mi itak gremo skor vedno po zajtrku na čoln in se vračamo pozno popoldne.

Aja kako pa so kaj urejene sanitarije????

A v trgovini se da dobiti tudi meso in zelenjavo ter sadje - je s tem trgovina dobro založena. In kakšne so kaj cene, če jih primerjamo z našimi?

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Blond1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp baldarin
13.2.2011 18:31:52   
brkn83
user posted image

A mi zna kdo povedati, kako so oštevilčene sanitarije???'

Zanima me namreč kje je sanitarija 2, zato ker tam imajo previjalnico in otroške sanitarije. Poleg tega pa še družinsko kopalnico - a je to komu poznano??? Na njihovi spletni strani je namreč napisano da je možnost najema-...................sicer sem tudi njih kontaktirala, pa ne dobim nobenega odgovora.

Že v naprej hvala in lep pozdrav

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp baldarin
13.2.2011 19:57:25   
brkn83
Zdele sem na spletni strani od kampa brala hišni red in imajo navedeno, da uporaba električnega kuhalnika ni dovoljena.- kakšne so vaše izkušnje s tem. Mi imamo namreč indukcijska kuhališča dva, pa picopek. Pa mi zdej ravno ni da bi kupovala plinsko kuhališče

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp baldarin
15.2.2011 12:46:42   
anet
Tud na fkk delu je ful sence pa ogromno prostora, tako da je rezervacija prostora po mojem nepotrebna, edino če želite prvo vrsto ob morju. Tam so zelo lepi placi. Na fkk je več peščenih zalivščkov, če imate čoln je pa sploh super.
Sanitarije poznam samo na tekstilnem delu, kjer so pa bile vedno čiste, tako da ti glede sanitarij na fkk delu ne znam odgovoriti.
Sadje in zelenjavo smo mi kupovali na stojnici na plaži pr recepciji (kar drago), se pa vse dobi tudi v trgovini. Povsod je dražje kot pri nas. Mi smo se en dan zapeljali do Malega lošinja kjer smo v večjem supermarketu kupili večjo količino stvari, ki so bile občutno cenejše kot v kampu.
Glede električnih kuhališč pa nič ne vem, da se jih ne bi smelo uporabljat. Mi smo tud uporabljali picopan, pa nam ni nihče nič rekel.
Slikice ti lahko na mail pošljem.


(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp baldarin
15.2.2011 20:12:08   
brkn83
Anet ful hvala za izčrpen odgovor.

Prosim te če bi mi lahko slike poslala na mail: dezela.prodaja@gmail.com

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu anet)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp baldarin
15.5.2011 21:36:40   
brkn83
a je še kdo bil v tem kampu???

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?