|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 8:35:22   
Marelica
Se oproščam, da komaj prvič pišem na tem forumu. Do sedaj sem bila namreč le redna obiskovalka in bralka (kolikor je pač čas dopuščal, ker na žalost nimam interneta doma).

Še pred letom dni sem bila med tistimi, ki nimajo pojma, da se nekateri za spočetje otroka morajo celo zelo potruditi in ne samo :sloncek: brez kontracepcije. Z bivšim fantom - sedaj je moj mož, takrat namreč še nisva imela otrok v načrtu, saj sva želela počakati do konca mojega šolanja in ureditve lastnega "gnezda". ...
Po prenehanju jemanja KT in odločitvi, da "zdaj pa greva v akcijo" sva pričakovala, da bom kar hitro zanosila. Potem pa je sledilo razočaranje mesec za mesecem, vedno večje... Takrat sem tudi našla ta forum, ki mi je pomagal, da nisem bila sama s svojim razočaranjem. Iz vaših izkušenj in tolaženja druga druge sem črpala tudi za svojo tolažbo, saj sem bila prav alergična na vse izjave znancev in sorodnikov, ki so naju dražili z: "kaj pa vidva še čakata?" Midva pa sva si tako zelo prizadevala spočeti otroka.

Zdaj je tudi nama končno uspelo :modri: oz. :roza:. Minil bo komaj prvi mesec nosečnosti, zato še nisem bila na ginekološkem pregledu. Poleg neskončnega veselja je v mislih še ogromno skrbi in strahov, da bi se kaj izjalovilo. Zato komaj čakam, da minejo ti prvi rizični meseci, da ginekologinja potrdi, da je vse vredu in... svojemu otročičku, ki je zdaj še tako zelo majhen želim res vse najboljše.

Zdaj se torej zahvaljujem vsem, ki ste mi nevede dajale spodbudo in vsem, ki še čakate želim, da se vam kmalu posreči.

:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 8:42:55   
buškica
Ni važno ali samo bereš ali pa tudi intenzivno sodeluješ, važno je da si našla tisto kar si iskala in da ti je naše klepetanje oz. nasveti ali tolažba dajala upanje. In to upanje se ti je obrestovalo.

Čestitam nosečka srečka in mirno nosečnost ti želim. Pazi nase in na svojega otročička, ne obremenjuj se s tem kako in kaj. Važen je pozitiven pristop, ne bodi črnogleda,pa BO VSE ok. :bravo::bravo::bravo:
DOBRODOŠLA MED NAMI.:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 8:54:27   
emaa
Čestitam, me veseli, da si našla kar si potrebovala

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 8:58:17   
Anitka
Tudi jaz ti čestima in ti želim lepo nosečnost in zdravo :duda:

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 9:05:55   
ona78
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 9:21:33   
marrusa
Čestitam!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 9:43:41   
Nyah*
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
za :roza::modri:!

Sedaj pa le bolj aktivno med nas, sporocaj, kako ti gre!

Dobrodosla!

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 9:54:56   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo::bravo:
:bravo:VSO SREČO!!!!:bravo::bravo:

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 10:43:36   
tinkamiška
Čestitam in želim vse lepo:rozica::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 11:17:07   
Gea1
Tudi jaz čestitam za :nosecka: in da bo še naprej tako kot mora biti! :rozica:

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 17:40:41   
PiaM
Čestitke in lepo nosečnost.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zahvala za spodbudo
11.8.2005 18:36:48   
cmokec
Lepo nosečnost ti želim, pa javi se kaj in se pobahaj s tvojim trebuščkom. :bravo::rozica::bravo::rozica:

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Ime deklice
N5ra

Kako naj poimenujemo naso deklico?

Asja (15%)

Zoja (30%)

Zaja (3%)

Zala (52%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!