|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košara Dreamy
16.8.2005 14:57:21   
smeja2
Mene pa zanima ali spada dežna prevleka za košaro zraven?
Kupila sem namreč rabljeno in ta je ni imela! :((
A jo ima mogoče kera odveč? :zmeden:
Al pa če kera mogoče ve za kakšno drugo ne original, namreč če jo dokupiš novo originalno stane tu mač :hudicek:!

lp
smeja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   košara Dreamy
16.8.2005 17:57:07   
Mina1
Naša Dreami je bila brez dežne prevleke že original, pa ti povem, da je nismo nikoli pogrešali. V nalivu se itak ne boš sprehajala in tako.

Te ta prve Dreami košare (jaz sem imela temno sivo) pa imajo itak blazno dober material, tako da nič bati.

pa-pa Mina1;)


(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   košara Dreamy
16.8.2005 21:48:17   
rea
Jaz sem kupila novo košaro Dreami 1 mesec nazaj in zraven dobiš tudi dežno prevleko!

LP, Rea

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   košara Dreamy
16.8.2005 22:39:03   
Annny
Takole je s to košaro- samo letošnji model ima zraven prevleko, starejši modeli pa je nimajo. Mi smo lani kupili novo, pa prevleke ni imela.

Lp:)

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   košara Dreamy
16.8.2005 22:57:07   
andrejaz
Jaz sem lani kupila novo košaro in je imela dežno prevleko zraven. Rabili pa dežne prevleke na košari nikoli nismo. Smo samo enkrat sprobali kako se namontira, pa je kar precej dela.


(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   košara Dreamy
17.8.2005 12:40:28   
malika
Jaz imam model 2003 pa imam prevleko zraven(kupila novo). pa tudi rabili smo jo , ker gremo ven ob vsakem vremenu. manijaki pač

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   košara Dreamy
17.8.2005 17:52:20   
smeja2
Dons sm v mullerju kupla eno tako univerzalno dežno prevleko za 1500 sit in je čist ok! Ne zgleda pač glih najlepš ampak zarad tega nam je vseeno!
Jaz bi jo v bistvu rada mela, ker bom verjetn pozimi ko bo kej snežil okoli vandrala (men je tko lepo če sneži):bravo:!
Za dež bomo pa še vidl, ker verjetn ti vseen not teče če je hud naliv!
Lepo se imejte!
smeja

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   košara Dreamy
17.8.2005 19:56:14   
malika
Smeja, brez skrbi, nič ne not ne teče :bravo:

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pogosto se dojenčki premikajo v trebu...
Tako pogosto bi morali čutiti otrokove premike v trebuhu v tretjem trimesečju nosečnosti.
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?