|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste začele z nakupom...
4.5.2011 22:33:22   
ursha666
No do rojstva user posted image  ali user posted image  je še dolga pot... vendar bi najraje vse na dan privlekla vse stvari...(stvari imam že polno od sina)... user posted image

Kdaj ste začele spravljati na kup stvari?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
4.5.2011 23:13:34   
Dashenka
Približno mesec pred PDP.

(odgovor članu ursha666)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
4.5.2011 23:18:25   
ursha666
Te ni nč prej držalo da bi zadeve prštimala?user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
4.5.2011 23:24:57   
Dashenka
Veš, da me odkrito povedano ni.
V službo sem hodila in delala po 10-12 ur do konca - torej do poroda.

Ene tri tedne pred rokom pa sem se vrgla v en res "orng" shopping in nakupila vse v dveh dneh. En dan sem prečesala po dolgem in počez Trst in Udine, drug dan pa LJ in to je bilo to.

(odgovor članu ursha666)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
4.5.2011 23:34:00   
lilip
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Ene tri tedne pred rokom pa sem se vrgla v en res "orng" shopping in nakupila vse v dveh dneh. En dan sem prečesala po dolgem in počez Trst in Udine, drug dan pa LJ in to je bilo to.


Jst sem bila tudi do zadnjega meseca polno obremenjena in zaposlena, potem pa sem rodila 3 tedne prezgodaj. Hvala bogu je bil to drugi otroček (čeprav ni bilo veliko za porabit: prva je punca, zdaj fant, punca rojena poleti, fant pozimi:-), če bi bil prvi, bi bil mož kar zaposlen tiste tri dni z nakupi:-) Ko so se začeli prvi popadki sem dve uri likala, potem pa zbudila moža in sva šla:-)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
4.5.2011 23:37:11   
ursha666
user posted image Hehe...ta je pa dobra...
" ure likala in potem... :)

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
5.5.2011 7:26:47   
Anonimen
Sem in tja sem kupila kako mini cotico že od enega 3. meseca dalje ... večje nakupe pa sem zavlačevala in pričela z njimi šele okrog sredine 8. meseca in mi je žal. Saj sem bila prej veliko bolj mobilna, kot pa na koncu, ko sem imela že po pol ure hoje po štacunah noge kot 2 hloda. Tako da v drugo (ko bo) bom to veliko prej uredila.

(odgovor članu ursha666)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
5.5.2011 8:46:13   
kristinaj
en mesec pred PDP... edino voziček sem naročila ene 2m prej, ker je bilo za čakati... tako, da sem ga dobila ene 3 tedne pred PDP

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ursha666)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
5.5.2011 10:06:54   
ksenija12
Ja..odvisno..pri prvem sem v zadnjem mesecu začela konkretno nabirati na kup stvari..neko čudno vraževerje, da ne bi prehitro pripravila vsega, pa bi bilo potem kaj narobe...
Pri ta drugem pa- kolikor se spomnim, je mož kupoval medtem, ko sem bila že v porodnišnici:)
Tako da - če bo še eden, si bo najbrž moral kar sam kupiti:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
5.5.2011 23:20:05   
nusi
mah meni so se ene stavri že par mesecev valjale po vrečah, ker sem bila sredi selitve in jih nisem imela kam dat,posledično je moral mož kar nekaj stvari kupiti, ko sem bila v porodnišnici. V drugo si bom vse pripravila kak mesec pred pdp

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
6.5.2011 0:31:09   
pasijonka
Pri nas smo z nakupi začeli nekje v 6. mesecu. Malo zato, da se porazdeli, saj smo potrebovali čisto vse, pa še razprodaje oz. znižanja smo izkoristili in kar nekaj prihranili na ta račun. Voziček je bilo potrebno tudi čakati. Ker je to prva bebica, sem želela mesec dni pred PDP imeti vse pripravljeno, kar mi je skoraj uspelouser posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
10.5.2011 21:54:24   
deveta
Voziček sva kupila kot prvo stvar in sicer ko sem bila noseča skoraj 7 mesecev. Nato sem počasi začela po škatlah brskat za stvarmi za novorojenčka (podedovano od bratrančkov, tako da kupovanja oblekic ni bilo nič. Le eno smo kupili, tisto za jo prinest iz bolnice). nato počasi še posteljica in kak mesec pred PDP še kozmetika.
En mesec pred PDP, sem imela že vse pripravljeno, preventivno, saj moj dragi ni ravno za nakupe takih zadevuser posted image . pa zadnji mesec je bilo še ful vroče, pa preveč okorna sem bila za dolge nakupe.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
11.5.2011 11:56:11   
jenny700
mene pa zanima, če je katera mogoče kupovala preko newbabyland.com??

Ter kje v Italiji ste "šopingirale" Trst, Udine?

Jaz verjetno ne bom čakala na zadnji mesec pred porodom...ker mi službeno ne bo zneslo, pa tudi splača se za kakšne akcije malo prej kupit stvari

lp

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj ste začele z nakupom...
11.5.2011 22:22:17   
ines82ka
Jaz kupujem po malem že od 3. meseca dalje,)...Najprej par fletnih mejhnih cotk, zdej smo pa sobico zrihtal, previjalno blazino kupil pa še par drobnarij...Predvsem zato, da se stroški malce razporedijo.....Voziček bomo naročili pa konec tega meseca ali pa začetek junija....Da ne bo nepotrebne gužve...
Drugi mesec pa v ikeo po posteljnino pa še kak Baby center ali pa Pikapolonico izropat,)....

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?