|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Osebni wellness svetovalec za prehrano
6.6.2011 14:32:35   
M1987
Zdravo. Trenutno iščem zaposlitev in sem naletela na tole ponujeno delovno mesto Osebni wellness svetovalec za prehrano. Vse je tako lepo ponujeno in napisano, da me zanima če ima katera izkušnje kako je delati na tem području?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Osebni wellness svetovalec za prehrano
6.6.2011 15:33:41   
ajataja
Herbalife zdaj na veliko išče sodelavce v tej smeri,mogoče je tole,imam sama sestrično pri tem tako da vem ,pač če je to.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Osebni wellness svetovalec za prehrano
6.6.2011 16:42:40   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Herbalife zdaj na veliko išče sodelavce v tej smeri,mogoče je tole,imam sama sestrično pri tem tako da vem ,pač če je to.


tudi mene zanima, kako je tvoja sestrična tam zadovoljna. kakšne so njene naloge...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Osebni wellness svetovalec za prehrano
6.6.2011 17:45:08   
ajataja
ONa je tam zdaj že dve leti in zdaj je ok,je pa do tega da si tam svetovalec potrebna kar dolga pot in veliko vloženega lastnega denarja,je že mislila pustit vse skup vmes,ampak ni,jih pa bolj malo na koncu uspe.Zdaj ne vem če je to za isto firmo,ampak tako je pač tu,čeprav na začetku obljubljajo zaslužek čez nočuser posted image Najbolj problem je tukaj lasten denar,ker vemo da če iščeš službo si načeloma brez njega ,ona je pač vztrajala ker je mož na dobrem položaju in problem pri denarju pri njih ni,sem pa sama razmišljala da v takem poslu ne bi prišla skoz ker bi se prej spufala pred bi kaj zaslužila.Zdaj pa je druga pesem po dveh letih ja.V glavnem natančno se pozanimat koko to delo poteka,ne nasedat...

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Osebni wellness svetovalec za prehrano
13.6.2011 20:48:35   
Poka
Lahko da gre tudi za kak drug produkt. Sem gledala par oglasov, ker me je kar malo mikalo to delat, sam ne morem, ker imam druge stvari. Sem pa pred leti delala tudi take stvari zraven, ampak zdaj niti nisem več toliko fit... user posted image  Me pa ful mika, ker to so bili tako antistresni časi, ful sem zaslužila pa delala kar mi paše, pa ful sem imela časa za šport... Pa ne Harbalife, ker če se res spoznaš na te stvari, veš, da je Herbalife brezveze stvar (in draga). Pač to se ti dobro ujema s kakimi dejavnostmi kot je npr. osebno trenerstvo, pa masaže... Pa mimgrede prodaš tudi to. Ampak jaz  ne bi šla prodajat nekaj kar ni OK in jaz vem, kaj je OK. Fajn je, če res poznaš stvari... Npr. če znaš napisat jedilnik za hujšanje, maso, ipd...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Osebni wellness svetovalec za prehrano
2.2.2012 10:05:52   
santi
Pozdravljeni
Sedaj po tolikem času sem prebrala vse to
Sama sem svetovalka za zdravo prehrano. Pomagamo ljudem do željenega rezultata pri izgubi/povišanju telesne teže, uravnoteženja prehrane, svetujemo športnikom..... Še nisem delala diete ki bi bila poceni, pomagajo dokler se držiš, potem ko pa začneš s navadnim prehranjevalnim sistemom, pa pridejo kilogrami nazaj in se po možnosti še podvojijo. Za sebe vem da je ta hrana vrhunska, obrok me pride od 1.20-1.50eur, da mi resnično pomaga pri izgubi telesne teže in še boljše se počutim ko ljudem pomagam do boljšega počutja.
Lp
Klavdija

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Osebni wellness svetovalec za prehrano
3.2.2012 8:21:42   
Poka
1.5 eur na obrok je poceni.

Jaz ne zapravim veliko za hrano mesečno in se mi nekateri čzdijo, da tako malo. Ampak to je zato, ker ne kupijem pripravljenih stvari. Pa sladkarij tudi ne - na žalost jih zdaj tudi ne smem, na žalost pa zato, ker pa ravno ker ne smem, bi vse pojedla user posted image Odpadejo tudi pijače, razen voda in čaj. Meso pa razdelim na porcije, ker je tak tempo, da ni preveč časa kuhat in imam že v naprej pripravljene stvari, ki se samo zmečejo skupaj in v loncu dokončajo. Moj pa ne poje veliko. Od beljakovinskih napitkov imam pa nekaj drugega, kar nima sojinih beljakovin. To je res, če ne gre drugače - ker imam raje normalne obroke.

(odgovor članu santi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?