|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobki
18.8.2005 9:54:33   
Ani 2
Zdravo!

Naš tamali star 6mes.ima dva dni vročino 38.2C,se zelo slini in na čas tako zelo joka da ne vem več kaj bi :((,mislim da ga srbijo dlesni in bo mogoče pokukal kakšen zobek.Tako se mi smili.
Gdaj so vaši :duda: dobili prvi zobek in kje je pokukal zgoraj ali spodaj?

Uživajte,mislim da bo danes lep dan za kakšen sprehod-midva pa bova verjetno kar noter :zmeden2:.

Lp.Ani2:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zobki
18.8.2005 9:57:00   
CUKRČEK
Naša je 1. zob dobila šele pri dobrih 11-ih mesecih in sicer je bil prvi spodaj.
Možno je, da tvojemu rastejo zobki....itak se pa najbrž vidi, če so dlesni kaj bele tam, kjer naj bi buil zob.

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zobki
18.8.2005 10:13:14   
tinčica
lahka da so zobki, če je kaj dlesen zatečena ali bela je to to, zvečer mu lahka daš calpol da bo mirneje spal, če ga ponoči matra, jaz sem tud tako naredila.

lp

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zobki
18.8.2005 13:11:48   
malika
Čisto možno, da bo pokukal zobek.

V lekarni se dobi Calgel, ki ga namažeš na dlesen, pa tudi kakšno žličko sirupa proti bolečinam in vročini mu kar daj.

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zobki
18.8.2005 16:15:49   
nat30
Pri 3 mesecih "v paketu" prva dva, nato vsak mesec do dva nov. Brez skrbi mu daš Calpol ali kaj podobnega. Pomaga tudi masiranje dlesni.

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zobki
18.8.2005 21:48:24   
Ani 2
Ojla!

Ja,tamalemu mažem dlesni z Calgelom in to mu pomaga samo za kratek čas.Bogi moj :duda: tako ga boli in tako boleče joka in stoka,proti vročini pa sem mu dala svečko po kateri je sedaj zaspal in upam da se bo naspančkal.
Kaj pa je to Calpol,še nisem slišala za to,a je to kaj proti bolečinam al za kaj?

Lp.Ani2 :rozica:

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zobki
18.8.2005 22:45:34   
Pilar
A ni Calpol za zbijanje vročine:zmeden2:

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?