Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
čeveljčki, če še ne hodi 18.8.2005 22:18:40
|
|
|
|
Anonimen
|
Tibor je bil rojen marca, se pravi mora biti tvoja tudi tam nekje, ali pa februarja, ma, ne da se mi zdaj računat. V glavnem, Tibor je imel prvo zimo ene take mehke semiš čeveljčke, na ježka, podložene s krznom. Pa še debele nogavice notri. Za doma pa nogavičke z bremzicami.
|
|
|
|
čeveljčki, če še ne hodi 19.8.2005 6:22:54
|
|
|
|
Anonimen
|
Tudi naš je bil rojen marca, pa vendarle je bil za razliko od Splišnijinega Tiborja veliko bolj "socialen". Imel je namreč žabe, čez termo nogavice in čez vse to še domače štrikane copate. Pa ni imel mrzlih nog.
|
|
|
|
čeveljčki, če še ne hodi 19.8.2005 6:34:28
|
|
|
|
CUKRČEK
|
Moji sem šele pri kakem pol leta kupila "kvazi čevlje" (supergice, ki so mehke, brez pravega podplata). Prej je pa imela le žabice in termo štonfke. Itak pa je kar naprej dobivala tudi doma štrikane copatke, za katere je moja mami "specijalc". Tako so bile nigce zmeri tople. Se mi zdi bedno že čist malim natikat na nogice orng čevlje....naj svobodno miga s prstki, dokler ne hodi oz. se ne postavlja na nogice.
|
|
|
|
čeveljčki, če še ne hodi 19.8.2005 10:32:04
|
|
|
|
Anonimen
|
Ja pa dobro, ta otrok bo potem februarja star že eno leto, pa ne bo mogel z bosimi nogicami in v štrikanih copatih po snegu hodit.
|
|
|
 | Stran: [1] |
Kako dolgo ste imele boleče bradavice?endrinasploh nisem imela bolečih bradavic (
30%)

en teden (
15%)

dva tedna (
18%)

tri tedne (
7%)

en mesec (
13%)

več kot en mesec (
17%)
Število vseh glasov: 325Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!