|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj je....
13.7.2011 22:32:04   
Colt
Mi smo v teh mladih letih pili pingo sok user posted image user posted image pa še to je bil kr skoraj praznik...sicer pa je rulala šabesa..aja, pa morda se bo kera spomnila Windija...pomaranča, alpa limona...user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Colt -- 13.7.2011 22:33:41 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj je....
13.7.2011 22:37:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Mi smo v teh mladih letih pili pingo sok user posted image user posted image pa še to je bil kr skoraj praznik...sicer pa je rulala šabesa..aja, pa morda se bo kera spomnila Windija...pomaranča, alpa limona...user posted image user posted image

Ja, ja, ti si "naš" user posted image Samo s temi sokovi sem se jaz vedno polila med vtikanjem tiste nesrečne slamice user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj je....
13.7.2011 22:43:08   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Ja, ja, ti si "naš" user posted image Samo s temi sokovi sem se jaz vedno polila med vtikanjem tiste nesrečne slamice user posted image

Seveda sem naš user posted image user posted image hm, glede polivanja...očitno si bila amaterka...lej, keč je bil v tem, treba je bilo uporabiti svoje mlečno zobovje in ''odgrizniti'' vogal. In potem počasi sesati vsebino user posted image user posted image S slamico narediti luknjo....totalna umetnost user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj je....
13.7.2011 22:49:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Ja, ja, ti si "naš" user posted image Samo s temi sokovi sem se jaz vedno polila med vtikanjem tiste nesrečne slamice user posted image

Seveda sem naš user posted image user posted image hm, glede polivanja...očitno si bila amaterka...lej, keč je bil v tem, treba je bilo uporabiti svoje mlečno zobovje in ''odgrizniti'' vogal. In potem počasi sesati vsebino user posted image user posted image S slamico narediti luknjo....totalna umetnost user posted image


Hja, in to mi poveš zdaj user posted image Kje si bil pred (ne povem koliko user posted image ) leti?? user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj je....
13.7.2011 22:54:28   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Ja, ja, ti si "naš" user posted image Samo s temi sokovi sem se jaz vedno polila med vtikanjem tiste nesrečne slamice user posted image

Seveda sem naš user posted image user posted image hm, glede polivanja...očitno si bila amaterka...lej, keč je bil v tem, treba je bilo uporabiti svoje mlečno zobovje in ''odgrizniti'' vogal. In potem počasi sesati vsebino user posted image user posted image S slamico narediti luknjo....totalna umetnost user posted image


Hja, in to mi poveš zdaj user posted image Kje si bil pred (ne povem koliko user posted image ) leti?? user posted image



Moj dvoletnik se znajde takole....slamico da v usta in jo šele potem zapiči v čokoladno mleko recimo...vmes pa že srka user posted image ....polito nič. user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj je....
13.7.2011 22:55:28   
m_o_i
iiiijaaaaaaaaaa, pa gringote smo lizaliuser posted image
flavorejda pa ne, ker je bil kiseluser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj je....
13.7.2011 23:04:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Ja, ja, ti si "naš" user posted image Samo s temi sokovi sem se jaz vedno polila med vtikanjem tiste nesrečne slamice user posted image

Seveda sem naš user posted image user posted image hm, glede polivanja...očitno si bila amaterka...lej, keč je bil v tem, treba je bilo uporabiti svoje mlečno zobovje in ''odgrizniti'' vogal. In potem počasi sesati vsebino user posted image user posted image S slamico narediti luknjo....totalna umetnost user posted image


Hja, in to mi poveš zdaj user posted image Kje si bil pred (ne povem koliko user posted image ) leti?? user posted image



Moj dvoletnik se znajde takole....slamico da v usta in jo šele potem zapiči v čokoladno mleko recimo...vmes pa že srka user posted image ....polito nič. user posted image

Zdaj so čisto drugačne pakunge user posted image user posted image user posted image Ni primerjave. Nalij sok v močnejšo PVC vrečko, jo zavozlaj ali "zašvasaj" in preizkusi user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj je....
13.7.2011 23:05:43   
*miska.mcc*
eno majhno lekcijo je ze imel....
že tako ja mali in tinimini mulček. sj mogoce ni prav, ampak sem mu rekla, da ce bo pil iz piksen in steklenic vse kar ne bo gor pisalo coca cola, cockta in multisola , bo nehal rast.
jooooooooj! bi morale videt te učke!

jutr ga pa se mal bolj pomasiram, tko na politicki. zdaj je blo ze mal pozno.

joj, pa niti blizu se ni puberteti.





_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj je....
13.7.2011 23:05:56   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
iiiijaaaaaaaaaa, pa gringote smo lizaliuser posted image
flavorejda pa ne, ker je bil kiseluser posted image

Aha, točno tako user posted image

Hehe, me nekaj časa ni na RR, potem pa "padem" na tako temo user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj je....
13.7.2011 23:07:33   
*miska.mcc*
ampak mene vse skupaj tolko bolj skrbi, da vse te (niso se bile omenjene) pi*da*ije delata ko sta v varstvu pri babi in dediju.   
ja....res! DIPO vabi na vsa usta!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj je....
13.7.2011 23:09:13   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

iiiijaaaaaaaaaa, pa gringote smo lizaliuser posted image
flavorejda pa ne, ker je bil kiseluser posted image



mi pa ful....stara mama ga je v nartavečjem loncu delala. pa s šefarco smo ga zajemali in točili v kozarce.
 


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj je....
13.7.2011 23:13:51   
mateyka
o šit - gringo! hej, to sem bla še pokavka user posted image ja, kao za v kozarec, samo jaz ga nisem nikol not dala, vse sem polizala..

aja, po borovnici si mel vijoličen jezik user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.7.2011 23:14:34 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kaj je....
13.7.2011 23:39:16   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

iiiijaaaaaaaaaa, pa gringote smo lizaliuser posted image
flavorejda pa ne, ker je bil kiseluser posted image

Hm...ti si pa starejša...ups, ''zrelejša'' kot sem mislil...user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kaj je....
14.7.2011 6:51:17   
norge
Mi smo v teh mladih letih pili pingo sok user posted image user posted image pa še to je bil kr skoraj praznik...sicer pa je rulala šabesa..aja, pa morda se bo kera spomnila Windija...pomaranča, alpa limona...user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

iiiijaaaaaaaaaa, pa gringote smo lizaliuser posted image
flavorejda pa ne, ker je bil kiseluser posted image


Uf, kje so tisti časi user posted image ....user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kaj je....
14.7.2011 7:54:23   
m_o_i
colt zrelejsa, pametnejsa, modrejsa, ane user posted image . sicer ne vem, po cem si sklepal o moji enotni maticni stevilki obcana, ampak naj bouser posted image
jep, pionirka, mladinka,plate se na gramofon poslusala, pilotske smo pili(se to danes sploh se pije?!user posted image )...fajn je blo user posted image

miš-sej favorejd sem pila, na dlan si ga nasipala pa lizala pa neuser posted image . pila sem pa najrajsi zelenegauser posted image

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 14.7.2011 7:55:11 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?