|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pograd 140*70
16.11.2011 8:29:17   
SKORPY
iščem pograd 140*70 zanima me če katera ve kje ga bi lahko kupila sem že vse preiskala?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pograd 140*70
16.11.2011 8:35:12   
lananai
V Jysk sem vidla enega, ki je imel spodnjo posteljo širšo kot zgornjo (za mere pa ne vem, ker nisem bila tako pozorna).

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pograd 140*70
16.11.2011 9:20:58   
SMT3
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

V Jysk sem vidla enega, ki je imel spodnjo posteljo širšo kot zgornjo (za mere pa ne vem, ker nisem bila tako pozorna).



Spodnja je široka 120.

Ampak jaz še nisem videla pogradov,ki bi imeli mere 140*70 .... 

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pograd 140*70
16.11.2011 9:32:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

IZVIRNO SPOROČILO: lananai

V Jysk sem vidla enega, ki je imel spodnjo posteljo širšo kot zgornjo (za mere pa ne vem, ker nisem bila tako pozorna).



Spodnja je široka 120.

Ampak jaz še nisem videla pogradov,ki bi imeli mere 140*70 .... 


Dolžina tega pograda je 200 cm.
Za 140x70 tudi jaz še nisem slišala. Pa vam je to praktično kupovat? Mogoče zarad prostorske stiske? Drugače pa ni praktično se mi zdi.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pograd 140*70
16.11.2011 10:11:30   
SKORPY
ja zaradi prostorske stiske kajti sin bo star 3 leta ko se bo dojenček rodil in se nam nikakor ne izide z prostorom. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pograd 140*70
16.11.2011 10:46:45   
tina1979
Res je - včasih to pride prav. Običajno se rabi npr. pri dvojčkih, saj je otrok v postelji 140 kar nekaj časa user posted image
Našla sm dva primera- sam pri nas se verjetno to težko dobi:

http://www.lehrmittel-vierkant.de/contents/de/d722_betten-kindergarten.html

http://www.jobdoo.de/auktion_732600.html

Kot vidiš je zelo drago tam cca 700€.
Najbolje da naročiš zadevo mizarju, pa potem ko ne rabiš več prodaš na Bolhiuser posted image .

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pograd 140*70
16.11.2011 12:24:15   
*pepelka*
Tak pograd bi ti naredil kak mizar, oni delajo po naročilu. Tudi moji prijatelji ga imajo, seveda narejenega po naročilu. Samo to bi jz imela res le v primeru, da druge možnosti ni, ker majhe otroke spravljat spat na pograd zna biti včasih tudi problem.

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pograd 140*70
16.11.2011 12:29:46   
SMT3
Jaz pa ne upam imet pograda,pa imamo tudi prostorno stisko.Ena je lunarna,ena pa živa kot srebrouser posted image
Zdaj bomo kupili posteljo,ki ima predal in potem *rata* še ena posteljauser posted image  

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pograd 140*70
9.2.2012 12:09:02   
Teychi
IZVIRNO SPOROČILO: SKORPY

iščem pograd 140*70 zanima me če katera ve kje ga bi lahko kupila sem že vse preiskala?

lp



Ne vem če je zadeva še aktualna, vseeno pa sporočam, da sem ravno tak pograd dala danes v prodajo na Bolhi.

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?