|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj dobimo te ****** odločbe?
27.1.2012 18:37:29   
MissTerious
Novembra nam je potekla odločba za otroški dodatek. Ker smo novo vlogo oddali decembra, smo sedaj 1 mesec brez otroškega dodatka. Okej, recimo temu moj lapsus. Čeprav sem ves čas dobivala kontradiktorne informacije o tem, kdaj naj bi sploh oddala novo vlogo, ker je bilo vmes obdobje, ko stare niso veljale, novih pa še ni bilo. Sem klicala decembra na CSD Maribor, kdaj in kako bomo dobili odločbo in nakazilo. So rekli, da bomo en mesec brez, ker smo zamudili. Jih kličem danes, se mi šele po kakih 80ih klicih šele javijo, moški cel nadr*** in aroganten, češ, da bojo odločbe, ko pač bojo, da jim sistem še ne funkcionira. Ja, kdaj za vraga pa jim bo funkcioniralo??? Malo sem že naveličana njihovih arogantnih pripomb in izgovarjanja....če moram biti jaz na svojem delovnem mestu odgovorna, zanesljiva in korektna, to pričakujem tudi od drugih, sploh pa od CSDja. Imate ve kake bolj podrobne informacije?

Če bi jaz tako delala, kot oni, bi mi vsak drugi pacient lahko kratkomalo umrl.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj dobimo te ****** odločbe?
27.1.2012 18:46:02   
LuLu
Za te odločbe je na tem forumu že ogromno napisanega, ti ne bom ponavljala... bi pa ti samo predlagala, da pošlji prošnjo, če češ, da ti OD nakažejo za nazaj, kot da bi v roku poslala. Najdeš nek razlog, tudi ta, ki si ga navedla. Tak sem jaz naredila, pa so mi nakazali, datum zapadlosti odločbe, pa je bil še naprej isti.

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj dobimo te ****** odločbe?
27.1.2012 18:52:18   
liliana
Sistem jim res ne funkcionira.....vendar to ni krivda "lokalnih" CSDjev......so pa tudi oni živčni, verjamem.....ker na dan dobijo kakih 100 klicev, kdaj bodo odločbe za to in ono....oni pa sploh še začeli niso z vnosom v sistem....tudi jaz bi bila živčna, če bi me na eni strani klicalo 100 strank vsak dan, moj delodajalec pa mi ne bi omogočil infomacijskega programa, ki ga potrebujem za to delo......čakala pa bi me gora papirja, ki ga moram do tega in tega roka vnesti, pa vem, da tega ne zmorem tudi, če bi imel dan 48 ur.....

Pač lahko bi pa vodstvo CSDja oz. ministrstvo okrog poslalo na CSDje neko okrožnico, da bi vsaj ti, ki dvigujejo telefone lahko obveščali ljudi, kdaj lahko pričakujejo odločbe v posameznih primerih.....ali pa bi dali kako objavo na internetne strani ali na oglasne deske.....samo na ta način bi pa spet priznali, da niso pripravljeni.....

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj dobimo te ****** odločbe?
27.1.2012 19:03:15   
iwa
meni so rekli da laufa po starem sistemu da pošiljajo odločbe po marcu 2012

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj dobimo te ****** odločbe?
28.1.2012 15:20:17   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: MissTerious

Novembra nam je potekla odločba za otroški dodatek. Ker smo novo vlogo oddali decembra, smo sedaj 1 mesec brez otroškega dodatka. Okej, recimo temu moj lapsus. Čeprav sem ves čas dobivala kontradiktorne informacije o tem, kdaj naj bi sploh oddala novo vlogo, ker je bilo vmes obdobje, ko stare niso veljale, novih pa še ni bilo. Sem klicala decembra na CSD Maribor, kdaj in kako bomo dobili odločbo in nakazilo. So rekli, da bomo en mesec brez, ker smo zamudili. Jih kličem danes, se mi šele po kakih 80ih klicih šele javijo, moški cel nadr*** in aroganten, češ, da bojo odločbe, ko pač bojo, da jim sistem še ne funkcionira. Ja, kdaj za vraga pa jim bo funkcioniralo??? Malo sem že naveličana njihovih arogantnih pripomb in izgovarjanja....če moram biti jaz na svojem delovnem mestu odgovorna, zanesljiva in korektna, to pričakujem tudi od drugih, sploh pa od CSDja. Imate ve kake bolj podrobne informacije?

Če bi jaz tako delala, kot oni, bi mi vsak drugi pacient lahko kratkomalo umrl.


- to, da stare niso veljale, novih pa ni bilo... ni čisto res. Stare so veljale do 30-11-2011, nove 1-12-2011 . Res pa je, da novih ni bilo še prvi teden v knjigarnah, so bile pa na spletu ves čas.

- res si kriva sama, ker bi morla oddati do konca novembra po starih pravilih. Tisti, ki so dobivajo normalno naprej (imam eno kolegico, ki je tudi oddala zadnje dni novembra, ker se ji je 30-11 pač izteklo in je dobila odločbo po starem v decembru, nakazila tečejo normalno, mimogrede tudi premoženje, hiše... se ji še ne upošteva in bo celo leto dobivala krepko več, kot bi po novem izračunu...)

- kot ti je svetovala LuLu jim napiši pritožbo, da si pri njih dobila napačne informacije in zato nisi oddala že novembra in priloži staro vlogo ter zaprosi za star način obračuna - ki ni odvisen od tega velecenjenega sistema... in mogoče uspe. Zgubiti nimaš kaj.
Če pa ne uspe, boš na najbrž res do marca brez potem boš pa dobila za nazaj od januarja, za december si za zamudila. Žal.

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj dobimo te ****** odločbe?
7.2.2012 18:49:29   
Taddy78
Jaz sem odločbo dobila kar hitro (12.01.), glede na to, da sem vlogo oddala proti koncu leta. Res pa je, da ne vem, če je nakazilo že bilo, ker še nisem dobila izpiskov.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?