|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroodnišnica Trbovlje
3.9.2005 14:57:25   
Nikita***
Kakšne izkušnje imate s Trbovljami tiste, ki ste tam rodile? Slišim namreč razno razne zgodbice, tako da sem postala že kar odklonilna do te porodnišnice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   poroodnišnica Trbovlje
3.9.2005 14:58:27   
Nikita***
Aja, pa s katerim ginekologom ste bile najbolj (najmanj) zadovoljne. Hvala

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   poroodnišnica Trbovlje
3.9.2005 16:14:34   
piščanc
jaz sem prvič rodila v LJ - bolj slabe izkušnje, sestre so imele bolj malo časa, zdravila je bilo potrebno prositi...

drugič sem v Trbovljah - vse je bilo super. ker imajo malo porodnic se lahko vsaki posvetijo, s teboj se pogovarjajo, med izmenami se celo predstavijo, gredo v lekarno, če je potrebno, zdravila dobiš takoj. pri porodu se je zakompliciralo, če ne bi bila babica skoz! z mano (kot napr. v lj, kjer je skoraj glavica že ven gledala, ko je prišla) mališan ne bi preživel - strokovno in človeško

če bi morala izbirati bi še enktrat v Trbovljah

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   poroodnišnica Trbovlje
3.9.2005 17:00:46   
tesa
Tudi jaz sem 3x rodila v Trbovljah in bila vsakič zelo zadovoljna. Tudi takrat, ko ni šlo vse tako na izi
Prvič je bil zraven Dr. Čuk, drugič Dr.Jurca in tretjič samo babca. Je pa sedaj predstojnica ena ginekologinja in je tudi super. Ona mi je ta zadnjič umetno sprožila porod.
Sedaj imajo krasno novo porodno sobo in sploh se zelo potrudijo za nosečke in še posebno po porodu so sestre vedno na razpolago.
Skratka priporočam.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   poroodnišnica Trbovlje
3.9.2005 18:14:40   
eva1
Ja jaz sem 100% zadovoljna z porodnišnico in drugič grem sigurno tudi tja! Sicer sem imela CR, tako za porodne sobe ne vem, vem pa da so vse sestre v intenzivni in na porodnem odd. fantastične, da ti vse ustrežejo, pomagajo...tako da res je ful ok!
No pa da popravim Teso-predstojnik je še vedno Čuk(vsaj 3 tedne nazaj je še bil), Lomškova pa je vodja porodnega oddelka!
Jaz tudi priporočam!

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   poroodnišnica Trbovlje
4.9.2005 10:44:00   
Nikita***
Kaj pa v primeru carskega reza, si lahko buden?

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   poroodnišnica Trbovlje
9.9.2005 0:04:41   
kozoroginja
Jaz sem dvakrat rodila v Trbovljah. Prvič sem bila razočarana nad osebjem (to je bilo pred petimi leti),čeprav sem slišala o porodnišnici same pohvale, vdrugič me je bilo pa strah, da ne bo tako kot prvič, vendar sem bila blazno zadovoljna. Rodila sem pred dvema mesecema. Prvotni namen je bila ljubljanska porodnišnica, vendar so okoliščine nanesle, da sem rodila v Trbovljah. Osebje je bilo super. Med popadki me je babca masirala, spodbujala, skupaj sva, dokler ni prišel moj mož, predihavali popadke, vmes pa smo se pogovarjale. Zraven mene je bila tudi moja ginekologinja. Res, vse pohvale. Ni mi žal, da sem tudi drugič rodila v Trbovljah.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   poroodnišnica Trbovlje
10.9.2005 16:15:47   
eva1
Ja pri CR lahko zbiraš-ali v splošni ali lokalni anasteziji! Se zmeniš z anastezistom!

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroodnišnica Trbovlje
3.10.2005 11:09:59   
atinav
Ojla jeryuser posted image ...koker že veš sama sem bila zelo zadovoljna s Trbovljsko porodnišnico in z veseljem bi se še enkrat odločila...no upam da bom imela to možnostuser posted image ...najbolj mi je bilo to všeč, ker se ti res full posvetijo in si vzamejo čas za tebe, kar to takrat res rabiš.
Uglavno želim ti lepo user posted image  in lahek porod za katero koli porodnišnico se boš odločila user posted image !

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroodnišnica Trbovlje
9.1.2006 18:14:42   
F*S*M
Lep pozdrav, odločila sem se da vas malo povprašam o stanju v Trbovljah, ker sem v zadnjem času zopet zasledila ogromno kritik na Trboveljsko porodnišnico. Mi lahko katera, ki je v zadnjem času rodila v Trbovljah, malo napiše, kako je bilo, kakšno je osebje in nasploh, kako je bilo v bolnišnici in koliko časa ste ostale notri po porodu. Mene zanima, ker bo maj kmalu tu in si želim, da se še pravi čas odločim, kam bom šla rodit.
Zahvaljujem se vam za odgovore že v naprej.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroodnišnica Trbovlje
10.1.2006 10:26:37   
Barbs
Lana, predlagam ti, da klikneš temo V objemu žalosti in si prebereš vse, kar je napisala jery.user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroodnišnica Trbovlje
10.1.2006 14:47:23   
F*S*M
Vem, kaj je napisala Jery vendar, sem se že odločla, da ne bom delala kake panike, ker to se lahko zgodi vsaki, jaz sem bila na morfologiji v Trbovljah in si je zdravnica vzela, čas ter pregledala z UZ vse. Tako da je bil pregled dolg cca. 20 min, kar pa mislim, da je res vse vidla, saj je na NS že povedala da se vidijo ledvički, mehur in želodček, tako da me to ne skrbi. Mene bolj zanimajo informacije v zvezi z osebjem, pa hrano, pa kolk časa si notri pa take stvari. Ker jaz ne maram bolnišnic na splošno, tako da sem raje blizu doma, pa še moja mami je čist zraven bolnice doma, tako da če hrana ni dobra, da vem da mi jo bo nosila v bolnico, pa da bo prišla, k meni ko bom hotla.


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroodnišnica Trbovlje
10.1.2006 15:05:55   
eva1
Ja lana sem vesela, ker samo po eni tako žalostni zgodbi ne moremo priti do zaključka da je Trbovljska porodnišnica slaba! Potem takem bi bile vse porodnišnice na slabem glasuuser posted image !
No kot sem že napisala, zame je ta porodnišnica daleč boljša od ljubljanke! Soseda je pred 14 dnevi tam rodila, in tudi ona je mnjenja, da so res vsi ok, babice, sestre, zdravniki...in nima slabe izkušnje!

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poroodnišnica Trbovlje
10.1.2006 15:58:50   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Ja lana sem vesela, ker samo po eni tako žalostni zgodbi ne moremo priti do zaključka da je Trbovljska porodnišnica slaba!


Oprosti, meni se pa to ne zdi "kar  le ena tako žalostna zgodba" ... Ljudem se je zaradi tega podrl svet. Premisli, kako bi bilo, če bi se to tebi zgodilo - bi bila samo še ena zgodba???
Res je, da bi se podobno lahko zgodilo tudi kje drugje, ampak mlada mamica, ki zdaj to na žalost ni več, opisuje konreten odnos ljudi - zdravnikov, konkretna dejanja oz. nedejanja - ne boš rekla, da si jih je izmislila?user posted image  In če se bo po tem dogodku vsaj kateremu od zdravnikov, ki včasih kakšno zadevo vzamejo z levo roko, pa jim njihov poklic tega absolutno ne dopušča, zamislil in ga bo zapekla vest ( pa ne samo v Trbovljah) potem hvala bogu, da bo tako. Seveda pa jery tudi s tem ne bo nihče vrnil male punčke.

Pa še to - zdravniki so si sami izbrali poklic - zdraviti, pomagati ljudem... V vsakem primeru, povsod so se sami obvezali in prisegli , celo ne samo med osem urnim delavnikom.

Pravega vrtnarja boli srce, če mu oveni roža, ki jo je negoval in zalival vsak dan. !
Tistega, ki to ni, pa boli k...., če gre na dopust in zaklene štacuno!



(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poroodnišnica Trbovlje
16.1.2006 13:34:15   
Anonimen
A mogoče katera ve kako je z obiski v trboveljski bolnišnici? Kdo te lahko pride obiskat oz. a moraš povedati komu dovoliš obisk?

Mi imamo namreč kar veliko žlahto in vsi bi radi prišli gledat dojenčka.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poroodnišnica Trbovlje
24.1.2006 13:51:16   
Maja_77
Hoj. Obiščejo te lahko v sobi za obiske (na hodniku med gin. in por. oddelkom). Mislim da s številom ni problem. Moraš pa sama priti tja. V sobo ne smejo. Če hočejo videt malčka greste v posebno sobo (manjša) in ga sestra na želo pokaže- preko steklene "vitrine".

Upam, da ti bo odgovor v pomoč,
lepo user posted image  ti želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
24.1.2006 14:36:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
24.1.2006 14:55:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?