|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
kontrolni psihološki pregled pri 4 30.8.2012 21:27:23
|
|
|
|
suzanica
|
Pozdravljene! Danes hočem naročiti hči na pregled k logopedu. Potem pa v ambulanti ugotovijo, da je bilo pri 3 leth vse ok glede govora ampak, da je potreben ponoven psihološki pregled - kontrolni pri 4 letih. Zakaj mi niso znali pojasniti, ker je psihologinja napisala neberljivo. Skratka pri 3 letih pa nam je psihologinja rekla, da nima nobenih pripomb, ker je vse znala. Edino govori bolj , na pol,. A ima kdo izkušnje s ponovnim pregledom pri psihologu pri 4 letih? Vse skupaj je precej čudno, ker ne vedo zakaj je potrebno še enkrat pridit. Po mojem zato, ker sem ,znorela, ko so mi začeli razlagati o 6 mesečni čakalni dobi.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnji šolski danZadnji šolski dan ni le konec ocen in domačih nalog, ampak tudi začetek poletnih dogodivščin. Preverite 10 preprostih id...
Zadnje s foruma
svečeLelly28 RRali namesto klasičnih sveč zaradi varovanja okolja na grobove odneset_e lesene sveče, doma porisane kamne in podobno?da (
18%)

ne (
53%)

ne, bom pa to spremenil/a v prihodnje (
29%)
Število vseh glasov: 17Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!