
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: besedilo "PISMO" od Svetlane Ma... 25.11.2005 11:21:46
|
|
|
|
Katrin
|
Upam, da ni prepozno: PISMO Draga teta! Tisti lešnik, ki si mi ga zadnjič dala, je bil prav zares okusen, zanj še enkrat lepa hvala. Eden pa je kot nobeden, kar je sladko, hitro mine, meni se, preljuba teta, še sedaj cedijo sline. Draga teta, zdaj dokaži, da vsaj malo misliš name - in zato te v pismu prosim lešnikov na kilograme. Pošlji mi jih - tri vagone! Pa lepo pozdravi strica! Sto poljubčkov ti pošilja tvoja mala veverica. lp
_____________________________
Be the Peace and Harmony you desire...
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
IZBIRA IMENretacekIzberite naljubšo ime za fantkaRENE (
16%)

MATIC (
39%)

JAKA (
28%)

MARKO (
17%)
Število vseh glasov: 668Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!