|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj drugi gosti obrok
29.12.2005 10:03:42   
lelaval
Midve se že dva tedna navajama na sadje (osvojile jabolko in babano) user posted image ,  sedaj pa me zanima, kdaj set začele dodajat naslednji obrok in kaj je bilo - zelenjava ali riž? user posted image  Aja, pupa je stara 6,5 mesecev
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj drugi gosti obrok
29.12.2005 11:13:28   
Katrin
Midve sva začeli z zelenjavo  pri 6 mesecih (postopoma in počasi); če se prav spominjam sva nekje po 3 ali 4 tednih dodali še sadni obrok.

Ne hiti, uvajanje goste prehrane je počasno in postopno...

Veliko vztrajnosti ti želim user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj drugi gosti obrok
29.12.2005 11:37:51   
Anonimen
Jaz sem Niku začela uvajat sadje pri polnih 4. mescih, in sicer to je trajalo kakšen slab mesec,da sva probala vso sadje,ko je bilo vse že probano, sva začela z zelenjavo, kasneje pa še zraven riž,krompir,polenta,meso,...user posted image
Nik je ful jedec, tako, daimava zdaj pri 7mescih že 3.goste obroke!user posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj drugi gosti obrok
29.12.2005 13:05:26   
petraz
Jaz sem naprej začela z zelenjavo (korenček, krompir), nato pa po dveh tednih tudi s sadjem. Po večini pa se še dojiva, tako da je to samo za okus.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj drugi gosti obrok
29.12.2005 15:28:25   
Barči78
Jaz sem moji uvajala mešano 1x sadje 1x zelenjava. Pri sedmih mesecih ima en zelenjavni obrok + krompir ali riž ali polenta; meso ), en sadni obrok, 1 obrok riževe žitne kašice z različnimi okusi, včasih tudi obrok jogurta ali skute.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?