|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preproga da ali ne
30.12.2005 11:05:56   
Moyca_
imate v otroških sobah in dnevnih preproge. Meni so všeč pa vse to, ampak to ki jo imamo v dnevni je že tako zdelana po 6 mesecih da je hudo. Sesam jo non-stop. Imate kakšen dober šampon za preproge? sedaj pa se še odločava za nakup preproge v otroški?

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preproga da ali ne
30.12.2005 11:25:25   
Anonimen
Mi mamo po celi bajti, laminat, le v dnevni mamo parketuser posted image Nikjer nobene preproge-ko bo Nik dovolj velik, jo bo pa dobil v sobo, če ne druga zato, ker je topla, bolj kot laminatuser posted image user posted image user posted image
Baje je fajn sesat z vodnimuser posted image Za druga pa nimam pojmauser posted image


Moyca, kaj bote bajto renoviarli?!user posted image user posted image (zavese, tepihi, okna,..)SUPER, mi bi tudiuser posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preproga da ali ne
30.12.2005 11:41:13   
Moyca_
zaves še sploh nimavauser posted image user posted image user posted image
Za tepih pa se sedaj odločava še v otroški

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preproga da ali ne
30.12.2005 12:35:22   
čebelica maja
V otroški sobi imamo tapison in je zaenkrat še lepo čist. Sem ga pa čistila samo 1x do zdaj s peno od Vanish-a in je super. Tudi tepih iz dnevne sobe očistim kar s peno od Vanisha in se mi zdi, da se kar vredu sčisti.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: preproga da ali ne
30.12.2005 13:28:21   
Mojca P.
Mi imamo preprogo v dnevni sobi, kjer pa mali itak prezivi vecino casa. Sem zelo zadovoljna (cperav se vsaka smet vidi in se mi zdi da non stop sesam). Ko je plazil mu je bilo topleje, kot ce je ne bi imeli, ko je shodil mu ni drselo...

V glavnem jo pa sesam (na suho) in na vsake tolko casa z vodnim sesalcem (mi ga posodi soseda-snaha)...pa se cisto v redu zgleda.

Za v otrosko ti jo priporocam, predvsem ce otroka tam prezivita veliko casa.

(odgovor članu čebelica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: preproga da ali ne
1.1.2006 10:15:55   
tanaja*
Mi imamo povspd laminat, razen v kopalnici ploščice. Tepihov pa nimamo zaradi psov. Se mi je že mešal od dlak, ki jih nisem pa nisem mogla spravit  iz preproguser posted image . Problem sem rešila, da sem jih dala venuser posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: preproga da ali ne
5.1.2006 21:55:56   
Sofi
Mi nimamo preprog, samo parket. To pa zato, da se prah ne zadržuje v stanovanju, čeprav tudi se, no. Tla pa sesam in obrišem.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: preproga da ali ne
5.1.2006 22:00:45   
Anonimen
Če imaš tepih, se vse fino na tepihu ustavi, pa ga posesaš in je. Vsaj meni s etako zdi. Jaz ga občasno očistim s tisto peno, Vanish se mi zdi, pa potem posesam z globinskim sesalcem. Je ful lepe barve potem. Imamo pa ga tudi v Tiborjevi sobi. Tam ga pa samo sesam, ker tja pa Miša naj ne bi šla.user posted image

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: preproga da ali ne
6.1.2006 14:32:20   
LARIKA
Midva sva se odločila,da ko bova kupovala stanovanje ne bova imela preprog ker imava oba hudo alergijo na pršice in na prahuser posted image  pa so nama full všeč nekatere, sam če ne smeva imet user posted image  tako da bova našla kakšno drugo rešitev

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: preproga da ali ne
16.1.2006 18:43:22   
Jutra
Mi imamo samo dva tepiha. Eden je dekorativni na galeriji in se lahko pere v pralnem strojuuser posted image  Drugega pa imamo v otroški sobi, da user posted image  med igro ne sedi samo na tleh (parketu), tega pa samo sesam. Ga bom pa slej ko prej tudi morala očistiti in osvežiti barve. Še nisem razmišljala, s čimuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: preproga da ali ne
17.1.2006 9:21:33   
Anonimen
larika, namest da se izpgibaš tepihu in pršicam si raj pozdravta alergijo - homeopati pozdravjo! :)

js mam tepih v dnevni. pa je skos svinsk sploh od tamale, k kapla po njem s soki in čaji, pa tut jemo v dnevni oz je jedilnica in dnevna vse v istem prostoru. no tut na tleh pa na kavču jemo. vsake tolk ga odvlečem v čistilnico. sama sem ga že prala z vodnim sesalcem pa z amwayevim sredstvom za tepihe pa ni kej hudga učinka.
si pa ne predstavlam brez bit sej sam laminat je mrzu k svina!

(odgovor članu LARIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?