|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kitajska hrana?
2.1.2006 18:55:56   
saraja
Lepo pozdravljene vse user posted image !

Imam vprašanje glede kitajske hrane. Sem oboževalka te vrste jedi in  me zanima, če je ta hrana sploh dovoljena v user posted image !? Saj ne rečem, da jo jem 10x na mesec, ampak, ko so posebne prilike!Vaši odgovori mi bodo pomagali, hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kitajska hrana?
2.1.2006 18:58:00   
Dejča
Jaz sem jo jedla in to kar nekajkrat med nosečnostjo. Pazila sem le, da ni bila preveč začinjena.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kitajska hrana?
2.1.2006 18:58:57   
eva1
Zakaj pa je nebi smela? sej je sama zelenjava , pa meso pa riž? Jst sem jo jedla med nosečnostjo-še 1 dan pred porodom sem prvošla,ker sem vedela da si jo potem kar nekaj časa zaradi dojenja ne bom mogla!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kitajska hrana?
2.1.2006 19:00:33   
rija
Kadar sem le imela priložnost, sem jo jedlauser posted image

Bomo videli, če bo mali imel kaj poševne očkeuser posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kitajska hrana?
2.1.2006 19:09:33   
Anonimen
mislm da ni panike, edino le ne vem kako je s tem v kitajskih restavracijah - saj js mam ponavad kake slabe izkušnje (enkrat sem se zagiftala da sem bruhala 2 dni, enkrat sva pa šla ko sem že dojila, pa sicer men ni blo kej hujšga, tamala je bla pa en dan čist gotova tut bruhala je user posted image ) tko da js bi jedla kitajsko, ampak narejeno doma - predlog (to sem skuhala prejšn teden sama doma) riževe rezance za prilogo, zravn pa v voku popražen piščanec, čebula, kalčki iz konzerve, pa sveža rdeča paprika, pol sem pa začinla s sojino omako in malo mešanice kitajskih začimb in je blo mljask! pa še vem kva je blo not. uni kitajci pa pojma nimam kva vse not zmešajo??!!user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kitajska hrana?
3.1.2006 8:37:34   
Barbs
V kitajsko grem enkrat na teden in neznansko uživam. Itak rada vse jem, v nosečnosti mi pa npr. mongolsko meso, pa kitajsko gnezdo, pa samostanske pojedine, pa kislo-pekoča juha fuuuul paše. Moj G se mi je samo smejal in rekel, naj kislo pekoča juha ostane enkrat na teden, vse ostalo pa zaradi njega lhko jem tudi za zajtrk, če mi pašeuser posted image ... No ja, ostajam pri enkrat na teden/dest dni in z mano ni nič narobe - nasprotnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kitajska hrana?
3.1.2006 13:28:51   
stuhica
Oh drage moje prej mi je bila kitajska hrana zelo všeč pa vendar še pred novim letom smo se z našim oddelkom odločili da gremo na skupno zaključno večerjo v kitajsko restavracijo!
Sej tam je bilo vse u redu a naslednja dva dni sem bila boga do konca vse sem spravla ven iz sebe in če se samo spomnim na tisti dan in tisto hrano mi je kar slabo !!!
Žal mi v nosečnosti res očitno ne tekne!Pa kaj moremo vsi smo pač različni in drugačni in hvala bogu da je tako!?

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kitajska hrana?
3.1.2006 13:30:57   
Anonimen
Midva z dragim sva jo imela na jedilniku vsaj 1 x na teden. Ko sem pa zanosila, sem pa dobila od nje takšno alergijo, da sem morala hoditi na injekcije. Telo mi je bilo dobesedno pokrito z rdečimi, srbčimi in velikimi kot lešnik bulami. Imela sem jih še v ušesih in lasišču. Srbelo je ko satan. In še zdaj 2m po porodu, je ne upam jesti.

V nosečnosti, ko ti delajo hormoni maksimalno pač ne veš na kaj boš alergična.

POskusi najprej v zelo mali količini iz previdnosti.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kitajska hrana?
3.1.2006 14:06:31   
KMALU



Jaz kitajsko jem. Je pa res, da jem vedno enako stvar, ki mi je ful dobra (ene 1x,2x na mesec) in je ze preizkusena- vedno v isti restavraciji in nikoli mi ni bilo slabo...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kitajska hrana?
4.1.2006 12:32:36   
saraja
Hvala za vaše odgovore! Upam, da  mi bo hrana teknila, vam bom sporočila po petkuuser posted image user posted image user posted image .
Je pa res, da odkar sem noseča mi hrana ne tekne, kar slabo mi je ko pomislim na hrano. Da ne boste mislile da hujšam, daleč od tega, pač, kar zmrazi me!
LP

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kitajska hrana?
5.1.2006 18:14:52   
Reja
Tudi jaz sem šla včeraj v kitajsko in mi je zelo teknilo. Sicer nisem jedla nič piščanca, ker se mi je prejšnji vikend nekaj zameril, so bile pa ribe zelo zelo okusne. In še kako uro po jedi mi ni bilo nič slabouser posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kitajska hrana?
6.1.2006 10:43:03   
arielca
Mogoče je za moj odgovor že pozno, ampak vseeno. Jaz sem šla večkrat v kitajsko, jedla sem tudi kislo pekočo juho, ker mi je NORO dobra, pa je bilo vse OK! V zmernih količinah ni nobena hrana problematična!!!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kitajska hrana?
6.1.2006 12:39:07   
saraja
Ni prepozno, hvala arielca. Lep dan

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kitajska hrana?
6.1.2006 19:22:09   
eya
Tud jaz jo imam zelo rada in sem si jo že parkrat v nosečnosti privoščila, pa mi ni bilo nič hudega. Pravijo pa za kitajske restavracije, da so to "kuhinje umazanih rok" in nekateri bolj občutljivi imajo vsakič prebavne težave, ko gredo jest v kitajsko.
Še dobro, da jaz nisem med njimi, ker tudi jaz ne morem brez kislo pekoče juhe...njami.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kitajska hrana?
6.1.2006 19:24:46   
KMALU
Res je, da kaitajske restavracije ne slovijo po pretirani cistoci, a so estavracije v Sloveniji sigurno 50% bolj ciste kot drugje po Evropi, saj imamo pri nas zelo stroge standarde...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kitajska hrana?
6.1.2006 19:28:40   
Aleksandrin
Jaz sem jo jedla, pikantnega pa tako ne maram.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kitajska hrana?
6.1.2006 21:00:12   
saraja
No naj vam povem, da sem danes preživela user posted image user posted image ! Najedla sem se do sitega, pa tudi pikica še ni imela pripomb. Tudi jaz ne morem brez kislo pekoče juhe, spet bi jo jedlauser posted image user posted image
Lepo se imejte!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kitajska hrana?
6.1.2006 21:56:18   
Anonimen
Jaz si želim same eksotične vrtste hrane. Tako da sva z možem že domenjena za obisk Kitajske. Seveda bom jedla kaj nevtralnega. In ne preveč pekočega.user posted image

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?