|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   APRIL, MAJ letnika 2004
24.1.2006 13:34:59   
dory
Se pardoniram viv ampak tole ze en cajt mislim vprasat :)...pa si me sam opogumnla :)...skratka, mamice skratkov tega letnika...kaj vse ze znajo, kaj pocnejo, s cim se igrajo, koliko govorijo....mja velik me zanima ane...sej ne da bi primerjala ampak je pa fajn brat,kaj pocnejo sovrstniki mojga mulca :)

Jst ne bi zgubljala kej dost besed zaenkrat ampak bom uporabila ZARINE besede...nas je bik in opica...mislim,da to zaenkrat pove ogromno user posted image user posted image


aja zakaj sem vstela se maj...ker mesec maj je bil najin...se dons ne razumem, zakaj se mu je tok mudil :)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: APRIL, MAJ letnika 2004
24.1.2006 14:53:55   
srki
Besede že čisto vse ponovi, zna povedat že v stavkih, take bolj enostavne npr. ati psu (ati je prišel), ata bika isou (ata je narisal bika)..., sedaj najraje riše oz. mu drugi rišemo, predvsem mu mora ristat stari ata, stalno mora risat bika, kravo, konja, mami pa riše sončka pa drevo, oblačke user posted image , rad se igra s kockami, jih nalaga s kopačem v prikolico, njemu najljubša igraša pa je posoda s pokrovkami-vseh velikosti. Se mi zdi da je za ta leta še preveč brihtem, saj moram že veliko mojih sivih celic uporabit, da ga ukanim. Rad pleše na brizgalno brizgo, skače iz stola na divan,.....ah, še bi se našlo, pa nimam cajta, moram domov...Vas bom jutri brala v službi, ko bom imela cajt, mejte se

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: APRIL, MAJ letnika 2004
24.1.2006 21:17:01   
tralala
Naš je rojen 2/5/04 in se mu ni nič mudilo, saj smo šli 8 dni čez rok, ravno obratno!
Začel je kakat v školjko in ne več v plenice, polula pa se enkrat tu enkrat tam. Je poln energije, kot vsi otroci, zelo rad raziskuje, sodeluje pri kuhanju, pospravljanju, papanju, spanju malo manj... Z možem sva ponosna nanj, praviva da je faca. Ko pohajamo ogovori vsako njemu zanimivo osebo. Nekatere gospe bi ga kar vzele s seboj (in on tudi gre). Zadnje čase tudi vse pozdravlja "čau". Vsi mislijo da je punčka, ker ima malo daljše lase. Rad se igra s kockami, kremami, hrano, plastičnimi živalicami, rad riše z vodenimi barvicami in s flomastri po mizi in parketu... Za enkrat ne preveč rad posluša, ko mu berem knjigice, kar mi je zelo žal. Mogoče nimam pravega pristopa, a se zelo trudim. Od pesmic ponavlja za nami teka, teka pri ježku in tralala pri Čuk se je oženil. Ostale pesmice pa samo momlja. Mamo kliče po imenu in pozna imena vseh sorodnikov. Od devedejev ima rad A je to in na spletu rad pogleda igrice na spletni strani od Telebajskov (pa ne mislit da zdrži kaj dosti). Rad si umiva zobe, za mu umit lase pa se angažirava oba z možem, saj njemu ni hujšega. Površno ponavlja besede za nami, najrajši pleše na narodnozabavno (ki je jaz ne morem slišat), danes je uničil harmoniko, ki jo je dobil za novo leto. Zadnje čase se hoče sam obleči in obuti in mu kar uspeva. V trgovini je bolj dizaster kot kaj drugega, čeprav včeraj sem vse kupla tako, da sem ga posedla v voziček avtek in vmes je lupil ene bonbone (ki pa jih ni dobil). Varstvo so za enkrat še nonoti in se mi zdi, da ga vsakič komaj čakajo. Trma je prisotna odvisno od dneva ni pa nič simpatična...raje je nebi videla, vsi pa pravijo, da spada zraven.
Meni je najin otrok zakon, velika sreča in zadovoljstvo.
Teja, napiši tudi ti kaj.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?