|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet nič!:(
28.1.2006 10:26:33   
Ursi2
Lep pozdrav vsem!
Kako ste kaj? Prav lepo je prebrati, da nekaterim uspe, tako se veselim za vse nosečnice!
Jaz pa ne vem več, kako naprej!
Saj vem, da še ni tako hudo, da sva še mlada,...! Ampak vseeno! Ravno včeraj sem dobila M in sem sedaj res na tleh, pa še mož je skoz v službi, vsaj po 12 ur, da mi ni ravno v tolažbo!
Poskušava že skoraj 4 leta intenzivno, pa tudi prej nisva posebej pauila, ker si res oba želiva otroke!
In skoz sva si govorila, saj bo, pač že še nisma pripravljena,...!
Vendar pa je sedja skoraj 20(!!!!!!!!!!!!!!!!) NAJINIH KOLEGIC NOSEČIH ALI JE CELO ŽE RODILO, NAMA PA KAR NE USPE! rES NE VIDIM, KAKO SE BOM TA MESEC POBRALA! nAJHUJŠI PA JE TO, KER MI JE ZAMUJALA 2-3 DNI IN SEM ŽE RES UPALA IN SEM HOTELA ŽE TEST KUPITI! NO POTEM PA .....!
dALA SVA SKOZ ŽE NEKAJ OSNOVNIH TESTOV IN ZAENKRAT JE VSE OK!vENDAR ME TO TRENUTNO NE TOLAŽI POSEBEJ!
Ne vem, kako naj se danes soočim z nosečimi prijateljicami in z dojenčki! P PROSIM, NE me narobe razumeti! NISEM jim favš, res se veselim za njih, sam danes ssem na tleh in rabim nekaj da mi da voljo in energijo za naprej!
Groza me je še vseh teh mesecev, ki bojo prišli in če bo z vsakim prišla tudi M!

Hvala, ker sem lahko malo pojamrala!
Želim vam vsem lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet nič!:(
28.1.2006 11:38:18   
deily
 
Nam je uspelopo 2,5 letih. Nisem upala, čakala sem namreč M ker sem imela krče, pa M ni prišla. Potem sem kupila test in glej USPELO JE.

Počakaj, mogoče boš že naslednji mesec ti user posted image , naj te preseneti.

Ne obupaj
LP

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet nič!:(
28.1.2006 12:11:44   
KODA
Nam je taprvič uspelo po 3 letih.Morala bi it na laparoskopijo,pa sem namesto tega šla v laboratorij dat kri za ß-hcg.
Za vsakim dežjem posije sonce.Tudi pri tebi bo prišel dan,ko boš ugledala +.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet nič!:(
28.1.2006 14:31:49   
Ursi2
Hvala za vaše besede!
Res mi veliko pomenijo!
Še posebej saedaj, ko sem sama doma in imam preveč časa razmišljat!
Sej bi šla h komu na obisk, pa so povsod noseče! Pa se mi ne zdi tako, ampak je kr res! Zdej smo dali že skoz sedem porodov od decembra, pa šedeset jih bo do maja!
Tk, da je kr res pestro!
In vem, da bo že kmalu boljši, ampak sedaj mi pa ni glih fajn!
Pa pri meni doma so me sedaj vsaj nehali spraševati, ker imamo oz. bomo imeli tri dojenčke, kdaj boma midva kaj naredla! Sam pri možu doma pa se vp'rašanja vedno bolj vrstijo!
Za piko na i( in vem, da je to še posebej neumno, ampak sedaj me pa to zelo boli), je zanosila tudi moževa bivša punca in pri moji sreči jo videvama kar pogosto!
Pa da ne bo pomote, mož mi nikoli ne očita,samo mene boli, ker se mi zdi, da sem pogrnala na celi črti!

Sej vem, da je vse skupaj slišati neumno, ampak morala sem dati iz sebe! Hvala!

Še to me zanima! Pro G n pregledu maternice z ultrazvokom  je ugotovila, da imam ciste in mini nič povedlala, kaj to pomeni,...,predpisala mi je samo tablete cyclo-progynova!

Hvala za vse!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet nič!:(
28.1.2006 15:52:27   
Andy29
Ej Urši, točno vem kako ti je, pri nama je enako, že skoraj dve leti se trudiva za user posted image , pa nič! Po prvem letu, ko sva se trudila, je kot za nalašč zanosila moja najboljša prijateljica in to po treh mesecih po tem ko je nehala s KT, midva pa nič! Ona ima sedaj malo deklico, midva pa sva v tem času dobila napotnico na GK. Ugotovili so, da je najverjetneje možev spremiogram kriv, da še nič ni... tudi v meni je bila dolgo žalost, razočaranje, zakaj vsi okoli naju, midva pa ne? user posted image

A sedaj imam spet upanje...prepričana sem da nama bodo na kliniki (marca) in verjamem,da bom tudi jaz srečka user posted image ! Enkrat nam bo uspelo! Tudi vama! A za to je potrebno potrpljenje. In predobro vem, da pridejo takšni dnevi, ko misliš, da žalosti ne bo konec, še posebej ko upaš na user posted image , dva dni za tem pa pride user posted image !

a sta naročena kam?

pozdravček user posted image , andy

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet nič!:(
28.1.2006 21:30:08   
Ursi2
Ja, vse to je res! Tudi pri nas je sestra ravno rodila, svakinja ima rok čez par dni! Ful je pravi živžav doma! Ampak ni lepšega, kot prijet te male štručke v roke! Pa ti zravno še v naročje zleze nečakinja (20 mesecev)! POPOLNO!
Včasih si mislim, ah bom pa nartaboljša teta!Pa včasih mi je ta tolažba tudi dovolj, včasih pa ne!
Moram iti h G na pregled in da naprej določima, kako, pa mož mora iti na spermiogram! Kr groza me je, ker so ti testi tako dragi!Sej vem, da potem vsaj veš, kako je stanje, pa vseeno se mi zdi malo huda ta stvar! Pa bomo že!Če bo le kak napredek!
Boljše to kot pa še 20 let vsak mesec čakat, a bo kaj ali ne!

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?