|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mleko
16.2.2006 12:11:25   
April
Čao,

mene zanima kako pripravljate mlečne jedi. V mislih imam polento, puding, gres.

Moj user posted image  se pri 10 m še doji, poje še zelo malo. Danes sem kupila aptamil 3, da mu bom pripravila kakšno mlečno kašico.

Kaj pa kuhane kaše? A naj na vodi skuham pa potem z aptamilom zmešamuser posted image

V posvetovalnici so nam namreč svetovali naj ne uprabljamo kravjega mleka do drugega leta. Ma je cela znanost okol tega.


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mleko
16.2.2006 12:31:36   
Maxica
Hm, čudno, zakaj pa do drugega letauser posted image ? Ste kaj alergični? Načeloma naj se ne bi uporabljalo do enega leta.
Jaz polento itak na vodi pripravljam, drugače sem mu pa za večerjo vedno dajala Milupine kašice, ki imajo notri že adaptirano mleko in jih zmešaš kr z vodo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mleko
16.2.2006 13:11:20   
ticika
jaz sem moji mali že pri 8 mesecih kuhala mlečne jedi z alpskim mlekom in ji kar kmalu tudi kakav delala z alpskim mlekom, pa ji nič ne manjka...

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mleko
16.2.2006 13:18:09   
petraz
Midva se sicer še polno dojiva, drugače pa že uporabljam alpsko mleko, ko pripravljam druge jedi. Res je, da bolj malo je druge hrane, ampak ne vem zakaj bi komplicirala, če nima alergije na kravje mleko. Naš tamali je star 9. mesecev. user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mleko
16.2.2006 15:41:18   
April
 ni stvar v tem, da bi imel alergijo. Kravje mleko odsvetujejo zato, ker naj bi bilo težje prebavljivo, pa ne vem kaj še vse....

Saj če pomislim tudi v vrtcu najbrž dobivajo navadno mlekouser posted image

Jaz sem se odločila, da še do enega leta počakam, potem pa začnemo z mlekcom.user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mleko
16.2.2006 17:01:18   
Pingvinčica
Naša Tia že tudi pije alpsko mleko nekje od 7 meseca naprej, sedaj je stara 9 pa ji čisto nič ne manjka. Jaz pri teh stvareh pravim kako je blo pa včasih.user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mleko
16.2.2006 17:04:33   
Jessy
Jaz sem včraj kupila Hipp mleko in bom pripravljala Rižolino, Grisolino in Keksolino, namesto, da bi kuhala gres ali mlečni riž. Bomo vidli, če se bo obneslo.

Drugače pa vse kaše, ki jih kuham pripravljam kar z vodo, v kateri se je kuhala zelenjava ali sadje, edino pire krompir naredim z mlekom, pa sem zaenkrat uporabljala svojega, ker sem ga imela v skrinji, zdaj bom pa s Hippovim.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 16.2.2006 17:06:45 >

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?