|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   puding
9.3.2006 8:11:57   
mela
ali dajete puding svojim user posted image ,kateri in od kdaj?iščem čimbolj kalorične jedi,da bi se bolj redila moja user posted image -je 27 t nedonosenka in zelo drobckana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: puding
9.3.2006 8:51:11   
mia-2
Kolk je pa stara?Naš je star 10 mesecev in mu ga dajem že kr en čas-sam ne velik ker naš bi bil pa drugače premočen ker ima blazen apetit.

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: puding
9.3.2006 9:17:25   
Bubamaraa
Jaz sem ji ga začela pripravljat pri cca.6 mesecih...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: puding
9.3.2006 9:35:43   
mela
21.03 bo 10 mesecev -koregirano 7 .hrani se za 7 mesecev.a doma naj ji ga skuham na aptamilu ali kako?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: puding
9.3.2006 9:53:30   
bebe&jaz
Jaz mojemu 6-mesečniku puding skuham na riževem mleku, zaradi alergije na kravje mleko. Poskusi, mogoče bo tudi tvojemu user posted image všeč.

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: puding
9.3.2006 13:35:54   
lelaval
Po 7 mesecih sem že dala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bebe&jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: puding
9.3.2006 22:09:42   
spacey
Kolikor jaz vem, se prilagojenega (adaptiranega) mleka NE sme kuhati in niti pogrevati.

Mi smo začeli pri 10. mesecih kuhati puding, pa ga ni ne vem kako z veseljem jedu. Bo že, sej je še čas.

Glede na to, da jo hraniš za 7 mesecev, pa še malo počakaj. Sicer je pa odločitev tvoja. user posted image




_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: puding
9.3.2006 22:41:18   
rozi81
Skuhaj ga na navadem mleku 3,5. ne na alpskem. jaz sem ga moji že pri 7m skuhala in ga je s takim veseljem. Probaj pa boš videla.

Aja sm ji ga tut jst najprej na riževem mleku kuhala k so me tok strašil z alergijo pa ga ni tok rada jedla pa še men je bil zanič, tako da sm ji pol kr na navadnm skuhala pa ni blo nič narobe. Sej je že dobila melo v pireju in špinači in ni bilo nobenih reakcij.

Če si ji že kdaj dala mleko in nič ni bilo, potem se nimaš kaj bati.


Lp S

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?