|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   6. bolezen
22.5.2006 11:06:57   
Tiamo
hy, kakšni so simptomi pri tej bolezni? Moja ima že tretji dan vročino 37,6, zvečer pa 38,4. Nos ima skoz zamašen, drugače mi normalno je, kaka normalno, čez dan je igriva, se smeje. Ker se je začela spet veliko slinit sem pomislila na dvojkice, danes pa sem opazila take male pikice na koži. Pa sem takoj pomislila na 6. bolezen, čeprav je moja user posted image  občutljiva na vročino (če sem jo preveč oblekla je dobila pikice), tako da so lahko te posledica vročine? Popoldne greve k pediatrijni. Vseeno pa vas prosim za mnenje. Pikica so takele, upam, da se na sliki kaj vidijo.user posted image  Lp Tia74
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 6. bolezen
22.5.2006 11:21:23   
Bubamaraa
Danaja je najprej imela vročino čez 38 C....Potem je pa dobila takšne pikice po telesu....In je zdravnica potrdila diagnozo: 6.bolezen.....Tko da je lahk to 6.bolezen, lahk je pa tudi zaradi vročine.....Ti bo popoldne pediatrinja najbolj znala povedat...

lp Romana

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 6. bolezen
22.5.2006 11:28:37   
mika
Pozdravljena tia

Naša je imela vročino 39, pikice so se pa pojavile četrti dan. Če je 6. bolezen nastanejo pikice na obrazu in se selijo nižje po telesu in grejo pri nogicah ven. tako da po moje to ni šesta bolezen in je občutljiva na vročino. Lahko da se motim, najbolje da vprašaš pediatra.

lp in upam, da vročina čimprej mine

Mika

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?