|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tajska
25.5.2006 10:46:19   
aljuška
Ejla!

jaz im moj dragi sva bila l.2002 na tajskem 1 mesec, sicer bolj sever - Bangkok - Chang mai in Koh Chang zahodno, ampak če greš južno na Koh Phangan ne smeš absolutno zamuditi FULL MOON PARTYa, to je nora zabava na plažah otoka ob polni luni. Se zbere full folka in muzike je vseh vrst - od regea do jazza in heay metala..To je res nepozabno doživetje! sicer pa je bil moj že 3x na tajskem, sam, in s kolegi, tako da če te še kaj zanima! V Bangkoku obvezno na Kao san Road ( zbirališče backpackerjev ), Grand Palace ( kraljeva palača ) in še full lepih stvari za videt..Mi smo hodili bolj v ''easy''kotičke, ne v novejši Bangkok, kjer so samo Sheratoni in nakupovalna središča..
Seveda ne izpusti plavajočo tržnico ( Dammnoek Saduak ali nekaj takega ) in/ali kačjo farmo..
Meni je bilo The best in full priporočam..

Uživaj maximalno...
Alja

_____________________________





(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tajska
25.5.2006 12:35:40   
baguSka
Jah Partyija se skor zihr ne bom mogla udeležit.. je glih tak datum, da ga bom zamudila..

Driske pa nebi!! Pol pa flašo viskija pa škatlo ogla sabo in bo!?user posted image  Zakaj pa hepatitis???? Sej ne grem sexat dol!!! A ga lohk še kako dobim???user posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tajska
25.5.2006 13:05:22   
Snoopika
Hepatits A - prenaša se z umazanijo, umazano vodo, ne dobro skuhanimi zadevami itd... v razmaku pol leta se 2x cepiš in maš 20 let mir.... Hepatitis A je res fajn, da se cepiš... to ti tok velik priporočam kokr ti odsvetujem antimalarike..... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tajska
25.5.2006 20:42:35   
Jessy
Moja prijateljica je bila dol s fantom pred štirimi leti in to od konca julija do srede avgusta, pa sta rekla, da sta imela dežja samo 2 dni po pol ure.

(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





5 pomembne prednosti potovanja z družino
Družinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?