|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JuNiJkE 2005
27.6.2006 8:10:48   
L & L
Tudi mi smo upihnili prvo svečko.
No zdaj naš fantiček ni več dojenček, bo pa čez mesec in pol prišeu drugi.
Lepo se imejte in uživajte.
Lp L&L.user posted image user posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JuNiJkE 2005
27.6.2006 15:46:52   
Anonimen
JUNIJKE MOJE DRAGE, KJE STE?!?!?!?!?user posted image NIČ VAS NI!STE VSI NA DOPUSTIH HA?user posted image user posted image user posted image

L&L vse naj naj za svečko , pa tudi čim več vesleja ob drugemu bebkuuser posted image

Kaj že znate?

Nik je zadnjič naredil 3 korake, zdaj pa nekaj časa spet strogo ob oporiuser posted image Drugače pa je fulll začel bit grebator in navezan na mene, vsepovsod hodi za manouser posted image

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: JuNiJkE 2005
28.6.2006 10:59:05   
katarina2004
Smo se pa res malo zgubile user posted image . Jaz ze mesec dni veselo delam- se sploh ne spomnim kako je zgledala porodniska- ceprav bi se z veseljem spet vrnila nazaj.....
Praznovanje prvega RD je uspesno za nami. Moj mali je tako uzival v vsej pozornosti, druzbi otrok, daril, tort..... Drugace pa ze dober mesec hodi sam kar naeenkrat je zacel. Je kot mala user posted image - ga pa se zanese na ritko user posted image . Pazi se pri babici (moj mami se razume) zelo dobro se razumeta tako, da glede varstva sem cisto brez skrbi. Drugace pa zelo tezko prenasa tole vrocino tako se poti in dobiva drbne pikice po telesu veckrat na dan se kopa v bazencku pa tudi apetit ima slabsi. Imamo ze 5 zobkov cakamo drugo dvojkico zg. Obozuje atija gleda ga kot boga, ga posnema vse kar dela ati mora tudi Luki..skratka ima obdobje, ko je noro navezan nanj. Sem vcasih prav malo ljubosumna user posted image

No to bi bilo zaeenkrat vse....

aja zaceli smo tudi z uvajanjem mleka zaeenkrat nisem opazila nobene reakcije. kaj pa vasi malcki ze vse jejo/pijejo?


POZDRAVCEK VSEM!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JuNiJkE 2005
28.6.2006 11:17:13   
Anonimen
Nik pa zanimivo ima ful apetit, tak kot vedno, včasih še boljuser posted image

Sicer zdaj bolj jogurtke jema , ampak je pa!user posted image user posted image

Pijemo pa zdaj sadne sokce, ker druga skoraj nič noče ali pa mogoče pol flaške(150ml), to pa se mi zdi malo, tako da mu dam sadne in pije po 4x300mluser posted image Sej mu redno zobke umivam!user posted image

Jaz sem še pa vedno z maleckim doma, vsaj do sptembra menda itak še bom!

Sva pa spet cela vesela, ker mavaatija spet po dolgem času doma in to v tisti pravi obliki!user posted image

(odgovor članu katarina2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JuNiJkE 2005
30.6.2006 22:17:29   
katja pv
Mi smo tudi praznovali prvi roj. dan in je colo kos torte dobil in jo mlatil kot za stavo. Naše najnovejše mere so 80 cm in 10,5 kg, bili smo tudi cepljeni. Do sedaj brez resnih reakcij.
Je postal še bolj navihan kot sedaj. Čeblja s polno paro. Ko zazvoni telefon ali pozvonijo pri vratih takoj izjavi "tata". Sta izredno navezana drug na drugega tako da sem včasih za hipec kar ljubosumna, po drugi strani pa vem, da če bi bila jaz kje zunaj in bi prišla domov, bi pa klical mama, tako da se vse izenači. Hodi še ne samostojno. Na mestu pa stoji brez problema, se tudi lepo usede brez opore. Po stopnicah tudi dirja gor in dol brez nadzora, ga je prav hecno gledat kako rikvercira po stopnicah navzdol v hitrem tempu.
Najljubša igra so mu skrivalnice, kjer se skrije za posteljo ali naslonjač in nato navihano pogleda izza vogala in se začne smejati na ves glas. Obožuje avtomobile in ko katerega vidi je takoj brrr brrr.
Zaenkrat se še zmeraj dojiva vsaj 4x dnevno. Čez dan v tej vročini s težavo zaspi, tako da postane kar tečen od utrujenosti. Se pa noče predati spancu če res ni potrebno. Največkrat mi zaspi v avtu na poti v mesto ali nazaj domov. Jutranjo budnico imamo po novem ob 5:20, prej je bila vsaj 6:00. Zgleda da se pripravlja na moj odhod v službo.
V ponedeljek začnem delat 4 h. Po svoje me je kar malo strah, hkrati pa se veselim spremembe v dnevni rutini.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JuNiJkE 2005
3.7.2006 9:47:55   
L & L
No naš mali pobalinček je pa shodil en teden po svojem 1 rojstnim dnem user posted image , bravo moj mali. In to ravno med vikendom da ga je vidu tudi ati user posted image .
Zdaj pa moram it ker se je zbudu in že dude meče na tla kao mami a me slišiš zbudu sm se user posted image .
Lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JuNiJkE 2005
5.7.2006 22:42:12   
katja pv
Prvi delovni teden mineva brez večjih pretresov. V službi sem trenutno še na "uvajanju" in ponovno osvajam izgubljeni teritorij. 4 ure pa tako hitro minejo, da komaj kaj resnega uspem narediti.

Matija je moj odhod v službo sprejel brez pretresov - beri: sploh ga ne moti, da zjutraj odidem in se za mano ne joka, tudi ko pridem domov ne priteče k meni, da bi se malo pocrkljal.user posted image Ko pa odhaja v službo moj mož, je pa na sporeku jok in kričanje, in ko se vrne domov takoj steče k njemu - sem kar malo ljubosumna, da pri meni ne reagira tako! Pa kaj čmo, mogoče je pa tako vseeno boljše.

Cepljenje smo opravili brez pretiranih reakcij - nekaj dni ga je mučilo toplotno valovanje (vročina, ki ni bila vročina), ampak smo vse lepo prebrodili brez zdravil. Še zmeraj se najraje plazi, s pomočjo rok pa tudi prehodi prostor dokler se ne naveliča.
To je zaenkrat vse, če bo še kaj novega pa javim.

user posted image L&L čestitke za prve samostojne korake v širni svet.

< Sporočilo je popravil katja pv -- 5.7.2006 22:45:19 >


_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JuNiJkE 2005
7.7.2006 7:04:06   
makica
Živjo,

Da se še malo jaz oglasim. Tako malo postom imamo, zgleda da smo vse nekam zaposlene. Jaz sem od srede v službi in seveda moja mala pikica brez težav preživlja čas brez mene z očkom, ki jo seveda crklja, tako da se imata fino. Prvi dan se je malo kujala, ko sem prišla domov, včeraj pa je bilo že čisto normalno. Upam, da bo tako dobro sprejela tudi varuško s septembrom. Drugače pa je prava mala navihanka. Hodi še ne, pleza pa kot nora. Za hojo ji manjka samo malo poguma pa bo. Če ima svoj dan, potem tudi ponavlja ful besed za nami, seveda pa takrat ko bi želel ne reče niti besedice user posted image . Cepljenje nismo glih dobro prenesli. Je imela po enem tednu 3 dni vročino in nato izpuščaji. Zdravnica ne ve ali je bila blaga oblika ošpic ali pa je dobila neko tretjo virusno obolenje, ki sovpada s cepljenje. No v gavnem da je zdaj boljš.


Lep pozdrav

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JuNiJkE 2005
18.7.2006 22:36:14   
katja pv
Makica naj te potolažim. Tudi pri nas je prišla reakcija na cepljenje. Po desetih dneh je dobil vročino in bil je nepopisno siten. Ko je vročina izginila pa je dobil izpuščaje predvsem po zgornjem delu trupa (prsni koš, rokavčki in malo okrog vratu). Po nekaj dneh je izginilo in spet smo židane volje.

Sedaj hodi ob opori roke ali drugega predmeta, vendar še nima dovolj razvitih trebušnih mišic, da bi se spustil. V teh vročih dneh ko se toliko poti in ogromno potika zunaj in brodi po pesku se tuširava ali kopava vsak dan in prav uživa v čofotanju. Bazenček smo mu tudi že postavili in spravili, ko je prišlo slabo vreme, sedaj ga moramo ponovno namestiti.

Razmere po odhodu v službo so se spalno lepo uredile in ponovno se zbujamo šele ob 6h. Čeblja pa 100 na uro. Najbolj navdušen je ko vidi stroje (bager, kombajn, traktor, kamion,....) in kar skače od navdušenja.

zaenkrat je to vse. Se še slišimo.

Katja

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: JuNiJkE 2005
1.8.2006 19:29:25   
Anonimen
Evo nas spet po dolgem časuuser posted image

Kak ste kaj babe??user posted image user posted image Nobene ni kaj slišat oz. bratuser posted image

Mi smo včeraj shodli(končno)user posted image user posted image user posted image

Drugače pa smo bili pred 2 tednoma na morju in je bilo zakon,sledijo slikiceuser posted image

user posted image
JAZ Z SRČKOM!

user posted image
KAMNI SO ZAKON;)


user posted image
MORJE!!


user posted image
"DEBELI" IN SUHI;)



user posted image
UŽIVAM!

LP, NINAuser posted image

(odgovor članu katja pv)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JuNiJkE 2005
3.8.2006 6:57:36   
makica
Živjo,

Zgleda, da smo se vse izgubile po službah in dopustih, ker je tako malo glasu od nasuser posted image

Da poročam kako je kaj pri nas. Shodila je pred enim tednom in zdaj veselo hodi, čeprav je bolj srečna če se premika po vseh 4-ih. Na morju smo zelo uživali, vendar je staknila takoj ko smo prišli neko virusno obolenje, ki se je razvilo v bakterijsko vnetje grla. Tako smo dobili prve antibiotike v njenem življenju user posted image . No ampak upam, da bo šlo kmalu na bolje. Je vsa nesrečna, ker ne more ven in skozi gleda čez okno ali čaka pred vrati. Vendar je  zdravnik rekel dokler je vročina ne sme ven. Drugače pa je zelo vesela, še vedno rada sp  in je. Skratka je pravi moj sonček.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JuNiJkE 2005
4.8.2006 14:56:36   
katarina2004
Ojla!


Ja res je časa primankuje....tu pa tam grem malo na net. Mi se pa danes odpravljamo na dopust se ze tako veselim samo tole vreme...user posted image

Drugace pa je moj malcek postal pravi mali navihancek ze tako siba naokrog, pretakne vse ampak res VSE! Pretakne vse omare, odvije vsako kremo, cistilo, pasto... Nor je na avtomobite se spat hodi z njimi. zelo mu nagajajo zobki lezejo mu 2 in 3 zgoraj in je kar malo siten, ima slabsi apetit...pa tudi ponoci se zbuja z jokom.

 Ninanana kako je luškan tale tvoj Nikec...pravi mali frajerček.
 
Makica upam, da se cimprej pozdravite si predstavljam kako hudo je, ko si non stop v stanovanju.
 
 
Upam, da si bomo v bodoče kaj bolj redno pisale.
 
lepo se imejte!
 
LP

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: JuNiJkE 2005
16.8.2006 22:39:42   
katja pv
Po dolgem odmoru z neta se spet javljamo. Pričeli smo hoditi, vendar nam večkrat še zmanjka poguma in se raje držimo maminega prsta. V nekaj dneh bi pa moral že kar samostojno šibat. Potem bo pa groza. Že sedaj te kar prime za prst in vleče, da ga pelješ kamor sam hoše. Govori kot navit, če pa pride med nove obraze se pa najraje mami na ramo skrije, je tam bolj lušno. Novih zobkov še nima, čeprav ima grozno otečeno mesto za 4. zgoraj, ampak zob noče ven.

V službi stvari tako brzinsko tečejo, da se včasih kar ne morem navaditi, da je že čas za odhod domov, ko ura odbije 11:30. Se moram kar disciplinirat, drugače zamujam pri varuški.

Z malim sva bila prejšnji teden na 10-dnevnih počitnicah pri mojih starših in Matija je non-stop ponavljal "nono" (dedek) in še ko smo prišli domov je bila prva dva dni to prva beseda, ki jo je zinil, ko se je zbudil. Ga je bilo kar zabavno poslušat.

Sedaj je že pravi možicelj. Z varuško je izredno zadovoljen. Nenehno sta zunaj na zraku, pelje ga tudi malo na obisk v vrtec, da spozna še druge otroke. V glavnem se mali odlično zabava. Na morje pa gremo z začetkom septembra tako da komaj čakamo, da minejo še ti trije tedni, potem pa uživancija.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: JuNiJkE 2005
27.8.2006 11:09:24   
L & L
Lp. Jaz sem nazaj. No da še z vami delim prelepo novico, 14.08 se nam je pridružil še en fantiček po imenu Loris alias Louro, velik je bil 54 in težak 3280g. Za enkrat se še navajamo en na drugega ampak bo že. Mali velik brat je pa itak še mal zmeden, in z zanimanjem spremlja vsako stvar ki jo Loris naredi, ko samo malo zajamra je Patrik že pri njemu, in ko pridejo obiski takoj steče k njemu in ga pokaže. Bratovski ponos nimaš kaj.
No toliko za enkrat, lp od nas 4-ih.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: JuNiJkE 2005
27.8.2006 21:32:31   
katja pv
Čestitke L&L za novega člana. Čim več uživanja in cartanja.

Nam sta pa pokukali ven obe spodnji štirici. Sta ostri kot britev. Zaenkrat je ven pogledala ostrina krone, ostalo bo zgleda sledilo kasneje. Bila sva tudi na kontroli pri zobozdravnici. Nam je povedala, da se je stanje na zobku s kariesom stabiliziralo in da lepo čistimo zobke ker ne napreduje.
Počasi sem ga pričela odvajat od predspalnega dojenja in nam kar uspeva. Sedaj dobi stekleničko z mlekom in ko jo popije si umijeva zobke, pozoba tabletko in nato ga še uspavam in zadeva deluje odlično. Nemogoče pa ga je trenutno odvaditi od dnevnega dojenja, ko želi zaspati (samo sprehod ali dojka), drugače je buden do onemoglosti in siten kot user posted image .

Kaj se pa kaj pri ostalih dogaja?

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: JuNiJkE 2005
15.9.2006 9:36:25   
L & L
No sej ne vem če se še katera tuki javlja, no sej vsen, hočem sam povedat da sem naredila en mini album, za enkrat, no to le link http://patrik-loris.moj-album.com/
Lp in uživajte

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: JuNiJkE 2005
15.9.2006 18:01:29   
katja pv
Ja L&L lepega fantka imaš. Zgleda da so vse nekam pomrknile, ker se nobena nič več ne javlja. Mi smo se vrnili iz morja in moram povedati, da je Matija neznansko užival in kar sam silil v morje, čeprav je voda imela le 24-25 stopinj.

Sedaj že pridno in zanesljivo hodimo in včasih tudi tečemo. Le občasno se mu nogice zapletejo in pade na rit ali pa naprej kot hlod. Včasih se zajoka, včasih pa reče bum in nato vstane in vihra dalje.

Mi pa pričakujemo novo pikico v aprilu 2007. Komaj čakamo, da se nam pridruži.

Se še slišimo.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: JuNiJkE 2005
27.9.2006 9:21:46   
katarina2004
Pozdravljene!

Najprej L&L čudovita fantička imaš res ste lepa družinica. Katjapv tebi pa čestitke in pa lepo nosečnost!!

Mi smo imeli še en mali mini dopsut odšli smo na Rab, kjer se je mojemu Lukcu dobesedno "mešalo" od uživanja. Prekrasne samotne peščene plaže. Že ob 9 zjutaj je veselo čofotal voda pa je imela samo 22 stopinj.

V ponedeljek pa smo bili cepljeni in imamo malo reakcije tako, da je kar revček. Drugače pa ima 14,50 kg in pa 89 cm ga je pediater pohvalil kakšen dedec je!

Javite se kaj!

LP

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?