|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj znajo it iz poteljice sami
29.6.2006 22:07:42   
Alina_alin
Pri kateri starosti so to veščino obladali vaši malčki? Torej kdaj lahko v posteljici narediš "odprtino" da gre mali sam ven iz seveda spuščenega jogija...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
29.6.2006 22:38:49   
BLAŽIKA
Mi smo ji zdaj pri 15 mesecih dali palice ven in je tri dni čudno gledala potem pa je probala. Mi smo ji dali takrat ko je začela plazit po ograjici pa da ni prek padla smo jih raje dali ven.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
30.6.2006 7:25:53   
KIRA
kakšno odprtino! user posted image naša prek ograjice spleza noter, ne pa ven.user posted image user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
30.6.2006 8:20:53   
srki
Pri kakšnem letu se je že splazil ven, ko smo imeli še ograjice ne obeh straneh, seveda je padel na posteljo, ker je-ta zraven postelje. Sedaj smo ograjico dali stran in gre dol v bistvu iz postelje.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
30.6.2006 8:33:16   
Alina_alin
Sem imela v mislih ravno to, kar je napisala Blazika - da das palice vstran. Blazika, a ste vi pocakali, da je otrok shodil ali ste to naredili ze prej?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
30.6.2006 13:28:49   
BLAŽIKA
Mi smo že hodili ,nevem kako bi bilo sicer prej ko še ni bi se pomojem lahko potolkla ali padla ven.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
30.6.2006 13:31:24   
Anonimen
Z zakonske postelje je že sam znal iti dol ritensko pri 13 mesecih.
Sedaj smo že odstranili tiste tri palčke da gre lahko sam.Star je pa 14 mesecev

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
30.6.2006 13:45:26   
diva 4
Mi smo  našo naučili splezat s kavča , takoj ,ko je shodila(10m). To pa zato ker je hotla kar it s sedežne in ko je zmanjkalo je kar v prazno stopla ( beri padla s kavča).Sma ji rekla , da se naj vleže na trebuh in se z nogicami spusti na tla.user posted image Pa je ful palilo, po stopnicah pa enako.S posteljice pa ni mogla ven , ker nimamo take - se ne dajo palčke odstranituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
30.6.2006 21:09:23   
Anonimen
nikol! naša pojstla tega ne omogoča. pa tut interesa ni nikol mela da bi plzala recimo čez. sploh še zdej ona pr 2h letih ne pleza nikmor. pol smo pa prej pojstlo ji zamenjal na navadno in zdej gre valda normaln dol.

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
2.7.2006 12:44:43   
Lana_s
Naša že od 10-tega meseca pleza sama s postelje (shodila pri 10.5 mes.), nekje pri enem letu pa sma ji ograjico dol spustila (ampak ne gre do koncauser posted image )  in jo prepleza na najino posteljo, z najine pa na tla. Enako za noter.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj znajo it iz poteljice sami
3.7.2006 14:33:42   
honey
Tudi naša posteljica ni taka, da bi se dale palce odstranit (normalno, posteljica je stara 32 let, toliko kot jaz, saj je bila moja), se je pa v soboto prvič prekucnil čez ograjo na mojo posteljo (pri 15-ih mesecih). Ampak zaenkrat še nimam bojazni, da bi kam padel, ker ga itak ponoč k sebi vzamem, ko začne kaj brundat, da mamo potlej mir do zjutraj, z najine postelje pa itak spleza brez problema.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?