|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOZMETIKA
24.7.2006 8:10:24   
Anonimen
OJ. MENE PA ZANIMA, KAJ VSE POTREBUJEM OD KOZMETIKE ZA NOVOROJENČKA, KER ŠAMPON, OLJE,... JE DOVOLJ LE TISTO KAR JE V NIVEINI TORBI? LEP POZDRAV
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOZMETIKA
24.7.2006 8:50:17   
noe
Jaz sem si ful nakupla,pol pa se je izkazal ,da polovice sploh ne bi rabla.Pa še mali je alergik in ima suho kožo,tako da mu veliko kozmetike sploh ne odgovarja.Po mojem je boljše da počakaš.lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOZMETIKA
24.7.2006 9:22:30   
srki
Jaz sem uporabljala otroško milo za kopanje, mandeljevo olje za suho kožo,  kremo za ritko.

Ni mi všeč, da se da sto krem in olj na otroško kožo, čeprav je vse "za otroke". 

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOZMETIKA
24.7.2006 9:23:50   
Mateja82
Jaz sem nabavla kozmetiko od Bubchen.

-kermo za rito ,
-Baby Wundschutz creme za rito, samo to še  lahko malo počakš, sem dobila v porodnišnici reklamni paket in je bila tud ta krema not.  
-za kopanje  Nivea iz torbe.
- mleko za telo - Traum Milk ,
-kremo za obraz, 
- Wind und Wetter Creme. 
S kozmetiko  sem zelo zadovoljna  sploh  krema za rito je super. user posted image

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOZMETIKA
24.7.2006 12:16:00   
Naty*Taja
Po moje za začetek rabiš samo navadno hladilno mazilo za rito, pa mogoče je fajn met pri roki Bepanten, če dobi kak plenični izpuščaj. Potem pa za kopanje kako kopel, je pa tako, da babica priporoča od začetka samo vodo, ker dojenček ne rabi ničesar not! Pa olje ali mleko za kožico, čeprav tudi to naj nebi uporabljali pretirano, ker se od začetka koža še čisti in ni dobro prveč kaj gor pacat.
Najbolje je, da počakaš in boš potem videla kako kožo ima mali in kaj potrebuješ.
Dobiš pa tudi tele vzorčke v porodnišnici, tak da za prvo silo imaš tam!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOZMETIKA
24.7.2006 14:29:04   
babylove
Nujno potrebuješ samo:
1. fiziološko raztopino
2. kremo za primer vnetja ritke
3. vatne blazinice
4. otroški gel za kopanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOZMETIKA
24.7.2006 18:53:42   
Annny
Manj je več.Jaz sem imela vsega preveč (darila!) in potem sem po 1-1,5 letu večino vrgla stran...se pač pokvari in majhen otroček res ne rabi veliko kozmetike...

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOZMETIKA
24.7.2006 20:57:46   
tanja981
zaenkrat mam:

mandljevo olje
otroško trdo milo
hladilno mazilo za ritko (iz lekarne)
fiziološko
vata in vatirane palčke

pol so pa še ostale stvari ko pridejo v poštev ampak to mamo itaq zmeri pr hiši: bepanthen, spitaderm, jekoderm, alkohol,.... ampak tega ne kupuj striktno zaradi bebice! boš vidla kaj boš rabla...



_____________________________

pa ga imamo, našega knedlčka.... Vid je prijokcal 28.07.
drugi knedlček se nam bo pridružil 27.09.!!!!

http://tanja-ribica.moj-album.com/

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOZMETIKA
25.7.2006 9:44:58   
Lara28
Mi uporabljamo samo mandljevo olje in kremo za ritko od MB lekarn. Na začetku sem uporabljala še 70% alkohol za popek.Imam pripravljeno še fiziološko, ki je na srečo še nismo porebovali.
Na vsakih par dni mu pri kopanju dodam kopel od Nivee. Umivamo ga dnevno enkrat s kamilcami, drugače pa z vodo, če nismo doma pa z vlažilnimi robčki. In to je to. Kožo ima krasno, nikjer sledi kakih vnetij ali kizpuščajev. Star pa je dva meseca.
Ne vprašaj, kaj vse pa sem kupila preden sem rodila. En kup kremic in oljčkov...Zaloge za ...user posted image  Pa zdaj nič ne uporabljamo.
Ne pretiravat, če kaj rabiš pa lahko sproti kupiš itaq kjerkoli.
LP

(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?