|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   budnost v vozičku
14.7.2006 9:44:36   
Anonimen
Naša enomesečnica se nikakor noče vozit budna v vozičku. Kakor hitro se zbudi je jok. Zanima me, če se je pri vas (tistih, ki ste imele te probleme) z meseci kaj spremenilo, kajti res je nerodno, če se jok začne kje daleč od doma.

Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 10:36:44   
katerina
ja, vem, kako je, ko se ti dojenček joka sredi vasi. jaz sem bila po moje še bolj vznemirjena kot on....
mi smo našega pri 2eh mesecih iz košare prestavili v športni del. mu je bilo manj vroče pa bolj je ven videl in je bilo neprimerno bolje. preden smo dali gor športi del, sem ga pa nekajkrat peljala kar v lupinici, kjer se je tudi počutil veliko bolje kot v košari.
ga imaš ti tudi v košari? mogoče mu je vroče? ali pa samo dolgčas? poskusi kaj spremeniti, morda bo dovolj že samo kakšna igračka, da jo bo gledal.
pa srečno! glede na moje izkušnje jok v vozičku mine. pri enem mesecu sem bila pa tudi jaz čisto obupana, sem imela kar more, ko sem vedela, da grem z vozičkom kam....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 10:37:40   
katerina
ups, sori, nisem bila dovolj natančna, nisem opazila, da imaš punčko.....

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 10:39:40   
lenika
Pri nas je podobno, pa imamo igračke obešene, star pa je 2 meseca. V lupinici ni bilo nič bolje, v avto se pa v lupinici rad vozi user posted image . Tudi jaz upam, da bo bolje.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 11:14:51   
lin
So otroci ki se radi vozijo v vozičku tudi do tretjega leta in so otroci (kot moja Lin) ki že od rojstva nemarajo vozička.No naša se je prve tri mesece ko je večinoma spala rada vozila pol pa nič več, pa smo menjali voziček pa vse živo probali pa ni nič pomagalo.
Mogoče je pa vseeno še prezgodaj rečt za vas da se vaš otrok nebo maral vozit v vozičku saj ima šele en mesec ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 11:59:59   
BLAŽIKA
Mislim da ima veliko otrok tam pri 2 ali 3 mesecih iste težave da se nočejo voziti v vozičkih. Tudi mi smo imeli isti problem pa se je parkrat zjokala in je bilo potem boljše. Sedaj smo stari 17 mesecev in še se vedno radi vozimo v vozičku.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 12:17:25   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Mislim da ima veliko otrok tam pri 2 ali 3 mesecih iste težave da se nočejo voziti v vozičkih. Tudi mi smo imeli isti problem pa se je parkrat zjokala in je bilo potem boljše. Sedaj smo stari 17 mesecev in še se vedno radi vozimo v vozičku.


Pustili ste jo jokat ali se je jok sam po sebi nehal?

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 12:22:19   
tina104
Naš je tam do 3 mesecih vedno jokal, če je sprehod trajal več kot 20 min, zato pač nisem hodila na daljše sprehode. Pozimi potem kaka dva meseca je ponavadi malo zadremal, tako da sem se lahko sprehajala kakih 45 min. Od zime naprej pa je tako, da ne zaspi več v vozičku, zdaj tako sedi notri in mu je ful zanimivo ven gledat, ampak več kot 45 minut tudi ne zdrži. Če nastane panika, mu dam v roke kako igračo, da se še malo zamoti.

Drugega nasveta kot krajši sprehodi ti ne znam dat. Lahko pa seveda kupiš kengurujček, pa gresta tako na sprehod.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 13:51:12   
tanyak
prehodna faza pri dojenčkih...naša je jokala takoj ko se je zbudila in je opazila da je v vozičku...skoraj do tretjega meseca je bil jok in stok, tako da sem jo morala takoj ko se je zbudila vzet na roke pa nazaj v vozek itd...sedaj ko smo pa stari4 mesece pa se veselo vozi naokoli in opazuje stvari okoli sebe...vse mine verjemi, pa lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 13:51:30   
Bejba
Pri našem 2-mesečniku je enako. Ko se v vozičku zbudi mogoče še kakšnih 5 minut gleda naokrog, potem pa jok, ki ga ni mogoče pomiriti. Ga pa sploh ne pogruntam. Namreč, ko se sprehajava po vasi in po naravi spi kakšne pol urce in je konec, ko pa greva v kakšno trgovino ali se sprehajava od trgovine do trgovine, kot npr danes, pa mi je zmožen spati tudi 2 uri ali več user posted image . Mal razmišljam, da ga verjetno vročina zunaj moti in mu klimatizirane trgovine pašejo. Mamici pa tudi user posted image . Sam kaj ko je potem vedno manj denarja v denarnici user posted image . Razmišljamo pa tudi mi že o športni varianti, čeprav je šele 2 meseca star, ampak je tudi ful firbec in mu skoz neki dogaja, če ne spi.

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 13:53:12   
Bejba
Sem hotla še to napisat, da mi je zmeri ful smešno, ko gre babi z njim na sprehod in jo čez pol ure zagledam kako teče z vozičkom čez vas domov, ker se tamali tako dere user posted image . Ja, na vasi je to malo drugače, ko imajo potem vsi marsikaj za povedat user posted image .
Zdaj pa res pa pa.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: budnost v vozičku
14.7.2006 14:02:21   
Anonimen
Moj se ni jokal prvi mesec (ko skoraj nisva bila nič zunajuser posted image ), potem pa nikoli več ni bil niti malo niti slučajno zadovoljen v vozičku. Teženje do amena. Mogoče je bilo malo bolje, ko sem mu v voz poturila en mehek povšter, tak za na stol za sedežno garnituro.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: budnost v vozičku
15.7.2006 8:26:11   
marty5
Voziček je tudi moja nočna mora......prva dva meseca je tulil vedno, ko ni spal. Zdaj je nekoliko bolje, ampak še vedno se zelo rado zgodi, da se kar začne jokat. Včasih je priden tudi 2 uri, včasih pa ni šans. Res ga ne razumem user posted image

Je pa tečno, ker nikamor ne moreš, saj ne veš, kdaj bo sirena. V zadnjem času se mi je že parkrat zgodilo, da sem ga morala nosit (ima 8kg), porivat voziček, zunaj pa peklensko vroče. Takrat sem si sveto zaobljubila, da bomo voziček prodali in pozabili, da obstaja user posted image . No, pa se še vedno vozimo v njem......

Ja, ima pa 4,5 mesecev.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: budnost v vozičku
15.7.2006 9:27:33   
Katjusa
Ker nismo imel zibelke postlca se nam je pa zdela preogromna za malega dojencka je nas malcek ze od prvega dneva spal v kosari in potem je bil tok kosare navajen da v vozicku ni blo problema ker je poznal "okolico"! od drugega meseca dalje je pa tako radoveden da nic ne pomaga in ko se zbudi ga dvignem v polsedec polozaj tak da lahko malo ven kuka (treba je sam pazit da so lepo oblozeni in da ima hrbtenico ravno)  Uspeh je bil zagotovljen ko spimo smo v leze (kosara ni vec potrebna)ko pa bedimo pa polsedec polozajuser posted image user posted image user posted image in se lepo smeje pogovarja....

Lep pozdrav in cim vec "tihih" sprehodov! Katja

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?