|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je zdaj to?
18.7.2006 9:29:35   
Anonimen
sem stalna uporabnica tega foruma in vem da bom le tukaj dobila vzpodbudo in vedenje da nimam edina vseh teh tezav.
namrec gre se zato.
najprej redna menstruacija nato sva zacela delat nauser posted image  sedaj se je pa vse kar nekaj zmesalo. M mi je prejsnji mesec prisla prehitro ta mesec pa sem jo pricakovala glede na to da nisem cutila nobenih posebnih znakov user posted image  pa je ni od nikoder.
test sem delala pa je negativen...mogoce sem ga delala prehitro, boli me v spodnjem delu trebuha vcasih spika....vse skupaj je kar nekaj.
povejte punce al pa svetujte kaj se z mano dogaja. a se mi ze mesa al je kaj drugega?
 
lp                pikc
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je zdaj to?
18.7.2006 9:35:27   
BarbaraE
Kdaj naj bi pa prišla M? Če še ni velika izostanka, počakaj še nekaj časa, potem ponovi test in če bo še vedno negativen, pojdi do G. Naj preveri, zakaj ni M. Ni se za hecat s takimi stvarmi. No, vsaj jaz bi tako naredila.

Sporoči, kako se bo izšlo. Želim ti pa itak user posted image .

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je zdaj to?
18.7.2006 9:53:26   
Katja80
Živijo! Tudi jaz bi ti svetovala da se umiriš in čez nekaj dni ponoviš test, mislim da se čez 3 dni ponavlja test, če pa spet ne bo nič potem pa resno pojdi do G.

Želim pa ti seveda da se ti uresničijo tvoje želje za user posted image .


< Sporočilo je popravil Katja80 -- 18.7.2006 9:55:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je zdaj to?
18.7.2006 10:13:42   
Anonimen
Ojla
 
prav mal me je strah sedaj....ce isem noseca kaj pa bi lahko bilo ce poznate kaj te zadeve....Ali je lahko kaj nevarnega?
 
LP         Pikc

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je zdaj to?
18.7.2006 10:26:57   
emaa
Stres in še marsikaj lahko vpliva na to, da M zamuja. Zamuda, ki je z zdravstvenega vidika šele vzrok za skrb je 3 mesece zamude. Tako, da te nima kaj skrbeti, meni je že zamujala tudi 3 tedne, pa potem prišla. POnovi test čez nekaj dni ali pa čez kak teden. Ciklus se ti je pa verjento zbrklja, ker sta začela delat na user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je zdaj to?
18.7.2006 10:38:40   
Anonimen
punce zlate ste na tem forumu.
 
men je M do danes prisla se vsak mesec moram pa rect da se mi je v meni odkar delava na user posted image  res vse zbrkalo. Kar neki se mi dogaja....
 
Povejte mi se prosim kaj je lahko vzrok da se mi vse to dogaja....
stres je tako...mislim da danes ne gre vec brez njega in da se mu zelo tezko upres zato bo treba poizkati drugo resitev.
 
LP       Pikc

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj je zdaj to?
18.7.2006 12:13:26   
SKORPION
Jaz bi na tvojem mestu počakala še kakšen dan ali dva in ponovno naredila test. Želim ti, da je pozitiven user posted image user posted image user posted image  Pa sporoči če je user posted image  na poti!!!

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj je zdaj to?
18.7.2006 14:01:20   
koala
Kaj lahko vpilva, da se M zmeša? Hmmmmmm marsikaj, tudi prevelika želja po otročku, vem kaj govorim ker govorim iz lastnih izkušenj. Preden sva se odločila, da bi imela dete, je bila gospa M točna kot šivicarska ura 28 dan popoldan. Odkar pa se trudiva imeti dete, pa se je ciklus spremenil in to zelo lahko traja od 24 do 36 dni, in to je vsaj za moje živček velik razpon, pa kaj čemo se poberemo in gremo naprej.
In kljub temu, da zagotovo vem, da po naravni poti ne morem zanositi, se mi še vedno zgodi da mi jo zagode. Ta mesec naprimer je spet zamujala poleg pa sem imela še kup drugih znakov. Tako je pač, ko govorijo možgani eno, srce pa drugo.
Ne bom ti svetovala da odmisli, ker se mi lasje pokonci postavijo, ko mi to kdo servira, lahko pa ti svetujem, da misli poskušaš usmeriti kam drugam, dobra knjiga ali kakšen hobi, čez kak dan ali dva pa ponovi vajo z testom. Vsekakor ti želim, da zagledaš magični dve črtici

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu SKORPION)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj je zdaj to?
19.7.2006 7:11:13   
Anonimen
no pa naj vam povem da sem danes delala ponovno test  zjutraj in prikazali sta se user posted image user posted image . Druga sicer slabse vidna ampak z možem sva jo videla.
sedaj vem zakaj me je vse bolelo pa ščipalo, sedaj se mi pa se vrti in zaspim na vsakem vogalu.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj je zdaj to?
19.7.2006 11:16:05   
pot
Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image
Potem so vsi tipični znaki prisotni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj je zdaj to?
19.7.2006 12:21:28   
košarica
Anonimna, ČESTITAM user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj je zdaj to?
19.7.2006 12:23:32   
casandra
user posted image user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image user posted image in pa lepo user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj je zdaj to?
19.7.2006 18:11:13   
x_srečka_x
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image  lepo nosečnost...user posted image

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj je zdaj to?
19.7.2006 18:22:47   
*Karmen*
ČESTITKE user posted image  user posted image  user posted image !!!  In seveda lepo in zdravo nosečnost.
 

p.s.
in zaspim na vsakem vogalu.

...Mojmu se to tud naredi enkrat na leto... A misliš, da je user posted image ? user posted image !!!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj je zdaj to?
19.7.2006 18:30:32   
*Karmen*
No, tale moj 2. post je pa pomota user posted image . Je zavil na kriva pota user posted image ...

< Sporočilo je popravil *Karmen* -- 19.7.2006 18:33:06 >

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj je zdaj to?
19.7.2006 20:57:56   
tinkamiška
Anonimna, tudi jst ti čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image , no vidiš, pa tako si se sekiralauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Umetna oploditev IVF
Vitaebella

V katerem poskusu ste upešno zanosili s postopkom IVF?

v prvem (17%)

v drugem (3%)

v tretjem ali več (2%)

še vedno poskušava (1%)

v prvem sva zanosila, a splavila (1%)

nič od naštetega (75%)


Število vseh glasov: 292

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!