|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fischer price
25.7.2006 8:18:25   
mobilko
Mojemu 17 mesecniku bi kupila te supergice. Zanima me cena in pa ce so primerni za ta cas. Namrec imamo Cicibanove sandalcke pa jih je ze skoraj unicil. user posted image . Prosila bi za kaksno fotko in kje bi jih lahko kupila Lj in okolica

_____________________________

Svet je lep!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fischer price
25.7.2006 8:20:55   
Anonimen
Kupi se jih v Massu, fotke sem pa že iskala, pa jih nisem našla.

Imam eno v albumu, malo se vidijo:

http://novice.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=moji&albumid=15131&asortType=3&apage=1

(odgovor članu mobilko)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fischer price
25.7.2006 8:38:50   
bobek05
Jaz sem tele našla, ampak ne vem, če jih imajo pri nas:











user posted image









user posted image









user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fischer price
25.7.2006 9:09:49   
anitaz
A so res tele Fisher price tko dobre, kot pravte user posted image user posted image  Al kaj je na njih tako dobrega?

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fischer price
25.7.2006 10:29:28   
*goldfish*
...fejst poceni in mensezdi da edine supergice, ki imajo anatomsko oblikovan podplat....ker Nike, Adidas, Puma....tega nimajo....

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fischer price
25.7.2006 10:38:21   
Mikica
Pri nas so se izkazale kot dober nakup, so lahke in zračne (nogica se mu ne poti) user posted image
V vrtcu sem opazila, da jih imajo nekateri tudi namesto copatkov.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fischer price
25.7.2006 10:38:43   
BLAŽIKA
Držijo jih v massu cene pa so tam od 3.000 tisoč naprej odvisno kakšne vzameš.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fischer price
25.7.2006 10:41:13   
srki
Mi imamo take lažje supergice, bolj iz blaga po vrhu, tako da tiste plastike res ni. Pa sandalce imamo tudi, kupila pa sem oboje v Massu. Pa cenovno se mi tudi zdijo ugodne .

Muči me samo to in sicer na supergicah je tisti "opetnik" tako nizek, da se mi zdi, kot da se nogica ne bi prav vsedla, čeprav so mu pravuser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fischer price
25.7.2006 12:33:22   
Ezi
Meni so tudi F.P. všeč, imajo jih tudi v Massu pod Emporiumom (LJ) ampak le še rdeče barve in manjše številke. Sandale in supergice. Včeraj smo bili tam. Ja, so tam okoli 4.000 sit.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fischer price
25.7.2006 12:44:33   
eva1
Naš je v fischer praice čevljih(tašnih ki jih ima splišni v albumu) hodil k račka-noga se mu je kr na notr obračala-ko sem zamenjala za cicibanove pa je blo ok! Tako da jaz jih ne kupim nikol več!

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?