|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko časa traja po porodu ...
19.7.2006 18:16:03   
danaja12
da strije postanejo bele in s tem manj vidne??? Moje so še čist rdeče
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko časa traja po porodu ...
19.7.2006 18:31:21   
monja79
Moje so se po približno štirih mesecih začele svetlit. Nekatere so hitreje zbledele kot druge. So manj vidne, ampak strije so še vedno strije user posted image .

(odgovor članu danaja12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko časa traja po porodu ...
19.7.2006 19:17:50   
Bubamaraa
pri meni več kot pol leta, lahk rečem, da skoraj eno leto....sam vidijo se še vseeno.....sam nimaš kej naredit..... 

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko časa traja po porodu ...
19.7.2006 20:32:59   
Bonnie_RR
Meni so šele zdaj začele mogoče majčkeno bledeti - sem pa 5 mesecev po porodu. Kjub temu pa so še precej vidne...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko časa traja po porodu ...
2.8.2006 18:38:56   
Anonimen
Zdaj osem mesecev po porodu so nekatere postale skoraj neopazne, predvsem tiste po prsih in bokih, tiste na trebuhu pa so še vedno zelo, zelo vidne. user posted image

(odgovor članu danaja12)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?