|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BOLAN
26.7.2006 9:27:56   
TANCA
Pozdravljene,
Naš mali (16 mesecev) je približno že tri mesece non-stop bolan. Vseskozi isto - temperatuta, vneto uho,prehlad,.. Pred 3 tedni smo veselo odšli na morje, a kaj ko smo se po 6 dneh vrnili.Potem je bil 14 dni doma (tako da je bil res zdrav), v ponedeljek smo ga dali v vrtec, včeraj pa je že spet dobil temperaturo.
Res ne vem kako in kaj. Med drugim mi prav nič ni všeč, da potem vseskozi dobiva antibiotike ipd. Poleg vsega pa imamo še en problem.Mali že od rojstva naprej slabo pije. Mučimo se na vse mogoče načine pa nič.
Kaj mi svetujete?
Lp TANCA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BOLAN
26.7.2006 9:51:25   
Anonimen
Živa do vstopa v vrtec (16 mesecev) ni bila nič kaj bolana, kakšen mali prehlad mogoče. Potem pa se je začelo. Prva dva meseca sem jo imela v vrtecu po pet dni. Zdaj je pa dosti boljše. Naša pediatrinja ne predpisuje antibiotikov brez predhodnih preiskav tako, da smo ga prejemali 2x pri hudem vnetju ušes, drugače pa nič. Pri nas ko grejo zobeki ven se ponavadi malo pojavlja vročina, iz noseka teče, slabše je, ....

Verjetno je potreben čas, da malo preboli. Vem da to ni tolažba. Kar se pa tiče pitja tekočine pa probajte mogoče v začetku kaj bolj sladkega, potem pa redčite oz. naj pije iz tvojega kozarca. Živa je trenutno navdušena nad slamico.

(odgovor članu TANCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BOLAN
26.7.2006 10:12:47   
bobek05
Nam je bilo rečeno, daje ob vstopu v vrtec prvih 6-12 m kritičnih in da je večina otrok bolja li manj ves čas bolanih user posted image  Jupi, se že veselim, ker naš pa gre sept. v vrtec. user posted image  

Glede pitja ne vem kaj ti naj svetujem - na kaj pijete? Pri nas je bilo zanimivo, ker sva mu menjala magični lonček (prej Aventovega, zdaj Nukovega - pa še nič ne poliva). Ful mu je bilo zanimivo tudi pitje po slamici in je zelo hitro pokapiral kako to gre... Kupi mu kakšen zelo zanimiv plastični lonček...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BOLAN
26.7.2006 12:11:05   
lukec
Luka je šel v vrtec marca, star 15 mesecev. Do junija je bil bolan petkrat: ušesa, prehlad, grlo, vročina. Pediatrinja nam je svetovala naj ga imamo čez poletje doma, septembra pa poskusimo še enkrat, ker naj bi se mu do takrat okrepil imunski sistem. Ni pa nujno, da bo takoj bolje. Tudi nam je rekla, da to traja nekako pol leta in se potem kar naenkrat neha. Tudi mi upamo, da bo jeseni bolje.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu TANCA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BOLAN
28.7.2006 14:44:38   
Anonimen
si poskusila z homeopatskimi zdravili?jaz sem tud bla skeptična,ampak sem pol mislila:zakaj pa ne?šli smo u zagreb k eni ruski zdravnici in tamalo je pogledla in ugotovila da ma vnetje jetr, žolčnega mehurja,sinusov in gliste pa sem dobila neke kroglice ko jih vsak dan zvečer mora pit,gliste smo pozdravili in tamala mi zdaj skoraj nič več ne kašlje,a kašljala je od januarja,pa ji pri zdravniku niso nič ugotovili

(odgovor članu TANCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?