|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni orescki
16.7.2006 23:11:00   
Seven*
A je katera ze tole sprobala? Kje ste kupile in kako se obnese?

http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1469870

Takole izgleda.

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni orescki
16.8.2006 7:36:57   
Ezi
Hoj Seven,

malce pozno, pa vseeno ... sama sem komaj spoznala tele oreščke, mi jih je prijateljica predstavila, ki je zelooo zadovoljna z njimi. Se je pa odločila za njih tudi zaradi alergije na mehčalce. Zdaj vse pere le z oreščki, mehčalca seveda ne uporablja, občasno belilo za belo perilo in sama pravi, da so super. Mi jih je nekaj dala za poskusit. Zelo zanimivo. Ko je perilo še mokro ima malce kisel vonj, ki pa potem, ko je perilo suho, popolnoma izgine. Perilo sušeno na zraku je dovolj mehko, vsaj za nas, da mehčalca ne pogrešamo.
Kupuje v Kalčku, cena pa je v primerjavi z navadnim praškom mogoče malce višja. Je pa res, da ob neumazanem perilu (npr. prešvicane majčke, ki niso ravno umazane) tele oreščke enostavno še enkrat uporabiš.
No, toliko vem jaz, Boni3, če tole kdaj bereš me prosim popravi oz. dopolni.(PIP)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni orescki
16.8.2006 10:33:27   
gaja*
Moja mama jih ful hvali user posted image
Jaz pa nisem opazla kake razlike

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?