|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet...začetek diete-7.8.2006
31.7.2006 12:33:48   
Anonimen
Odločila sem se,da bom spet začela hujšati.Z ločevalno dieto.V tem krogu se mi bo pridružila še moja mami,tako da bo stvar lažja.Začnem v ponedeljek,7.8.2006.In moj cilj je -6 kg,če bo kak še manj,pa bom toliko bolj vesela.To bo poklon mojemu telesu,ki je toliko pretrpelo ob vseh grehih tega poletja.

Mi se pridruži še katera???

Če zdržim,bom vztrajala 90 dni-torej do sobote,4.11.2006! 

Dobrodošle vse,ki jim ne manjka volje...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
31.7.2006 14:58:35   
Anonimen
jaz sem zraven.. cilj: -5 do 10 kg.. kokr bo, bo fajn.

a je to ponedeljek??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
31.7.2006 15:13:27   
Lumpi
Mogoce se jay, ampak me bolj vlece da bi zacela 1/9. Se mi ydi, da jih bo takrat kar nekaj zacelo in tako bo vecja motivacija, ce nas bo takrat vec.


Elanor, da se navs cist posusila,

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
31.7.2006 21:09:49   
Anonimen
Ne bom se čist posušila...mam še kar nekaj viška!Rabi katera?-podarim v dobrodelne namene!
user posted image user posted image user posted image

Če se nas ne bo velik javilo,bo naša skupinica hujšala en mesec sama in se pridružila tisti večji skupini 1.9,za več motivacije.

Dobrodošle...

(odgovor članu Lumpi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
31.7.2006 21:30:44   
katis
Ojla elanor in ostale tukaj!

Jaz sem danes spet začela in sem se kar k skupinici v temi 1.dan 90-dnevne priklopila. Če tam ne bo kaj veliko dogajanja, se bom pa 7. k vam priključila (pogledat vas bom pa itak hodila) - vsaj do 1.9., ko zaštartamo Bombe 2!

Čau punce.


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
31.7.2006 21:58:34   
Anonimen
JuPi....jaz sem absolutno "bomba 2",od septembra naprej.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katis)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
1.8.2006 15:06:30   
flecker1
Jaz se bom pridružila 7.8., user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
3.8.2006 10:46:45   
Mateja*
Tudi jaz se pridružujem, super ,da vas je kar nekaj. Sem ravno razmišljala, da bi ponovno začela. Skoz sem jo že dala od februarja do maja, zgubila -7kg, zdej se pa bojim da jih bom nazaj začela dobivat, sem se pa odločila da spet začnem.
Tako da, jaz sem z vami!!

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
4.8.2006 9:07:47   
Anonimen
zivjo

jz se tud probam upogumit in zacet hujsati, sam nevem kako bi sama zacela, ker moj moz hoce orenk kosilo, kako potem da se jaz ne bi, ampak zdaj je pa tega dovolj, nobene hlace mi vec ne pasejo, zacnem z septembrom! user posted image

(odgovor članu Mateja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
4.8.2006 9:29:27   
KBM
Tudi jaz se vam pridružim samo drug teden bom odsotna pri računalniku,ker gremo na počitnice - vas bom pa kasneje spremljala in seveda tudi jaz bom začela 7.8. ali pa 1.9!!
7.8.bom glih na počitnicah - bom še malo uživala - ok jaz sem za 1.9.

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
4.8.2006 10:23:44   
jana26
Jaz se vam tudi pridružim, upam da mi bo sedaj ratalo. Cilj mi je čim več dol spravit.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spet...začetek diete-7.8.2006
4.8.2006 19:39:27   
katis
Wow! tukaj se vas pa kar neakj nabira user posted image  Super! Glede na to, da je na forumu '1.dan 90 dneven' mrtvilo, oz se oglašam skoraj sama, sem od poendeljka že z vami. Upam le, da vas ne bo motilo, ker bom jaz imela vitaminski dan, ostale pa beljakovinski... vsekakor se pa bomo spodbujale na velikouser posted image

S 1.9., ko zaštartamo Bombe 2, nas bo pa itak še veliko več in bo prav fajn!

Lepo se imejte, ne glede na dež, dež, dež, dež, dež...ups user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?