|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jesenske jakne
13.8.2006 8:23:58   
Eva***
Ali ste svojim otročkom že kupile otroške jaknice. In če ste, kje? Ali jih že imajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jesenske jakne
13.8.2006 10:07:44   
ada2
nisem še nič kupovala, za Adama moram najprej v kleti preverit kaj sploh rabi, ker imam veliko rabljenih cot zanj, za Nušo pa nameravam iti naslednji teden v H&M, pa v Avstrijo v C&A in KIk, pa po čevlje, saj bo kmalu šola, ona pa nima nobenih čevljev več, ki bi ji bile prav. samo še te športne copate, ki pa za nikamor več niso. no, za okoli hiše in na igrišče še prav pridejo. prej je pa itak bila skoz bosa.
po moje pa so že v vseh trgovinah menjali robo, če pa še ne pa bodo v naslednjem tednu.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Eva***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jesenske jakne
13.8.2006 10:38:16   
arielca
Jaz sem jo včeraj dobila v KIKu v Avstriji; je sicer lanska jesenska, ampak mi je všeč, ker je podložena, luštkan kroj in še ful poceni; dala sem malo manj kot 4 evre.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jesenske jakne
14.8.2006 14:37:40   
Jessy
Jaz sem pa danes gledala full lepe jaknjice za jesen ali pomlad, ampak so bile kar 4500 SIT. Fuuuul drago! Smo ostali le pri gledanju.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jesenske jakne
15.8.2006 17:42:53   
sanasan
jaz sem ji spomladi kupila v H&M za nekaj čez 4.000, malo večjo, jo je imela kar fajn čez rito in bo dobra še v jeseni, upam, da tudi še eno pomlad, ker ima rokavčke še vedno zavihaneuser posted image  

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jesenske jakne
15.8.2006 18:18:33   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Jaz sem pa danes gledala full lepe jaknjice za jesen ali pomlad, ampak so bile kar 4500 SIT. Fuuuul drago! Smo ostali le pri gledanju.
user posted image
Men pa to ni drago, kok pa nej bodo, zastonj al kaj??????

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jesenske jakne
16.8.2006 20:48:44   
Jessy
Meni se zdi 4500 veliko za eno jakno, ki jo bo imela morda jeseni in pomladi. Mislim, da bi bila cena do 4000 čist zadosti! Sicer je pa tudi odvisno, kaj je komu drago glede na dohodke, ki so na razpolago, kajne???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jesenske jakne
17.8.2006 22:52:57   
Bumblebee
Naš ima še cel kup debelejših puloverjev, ki jih doma skoraj ne nosi in bom malo pokombinirala: pulover + flis + brezrokavniček (tisti s puhom).

LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jesenske jakne
18.8.2006 10:10:10   
sanasan
Jessy od kod pa si?

V Ljubljani imajo namreč nekaj trgovin z rabljeno otroško opremo in oblačili. Jaz sicer še nisem bila, je pa kolegica tam zelo ugodno kupila kar nekaj lepih stvari kot npr. oblekice za punčko, jakno, zimski pajac...skratka bolj stvari, ki jih otroci ne uničijo hitro...
Kaj pa oglasi? Poglej še kak soroden forum..Jaz sem lani tako kupila zimski pajac.

Mariborčanke, ali obstaja kaj takega tudi v MB? V naši bližini je bila pred leti ena z opremo Tom in Jerry, pa je ni več...

(odgovor članu Bumblebee)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jesenske jakne
19.8.2006 22:36:42   
frutka_
Jaz sem mu ravno danes kupila v Zari luškano jaknico, podloženo s flisom, ki se lahko nosi obojestransko.
Cena 6499user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva***)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?