|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 11:54:58   
ElaM




Živjo,
včeraj sem po dolgem času šla malo v šoping za našo punco (2meseca) in sem prišla domov čisto razočarana.
Kupšovala sem pretežno bodije, nikjer nobene izbire. V HM me je skoraj kap, ko sem videla, da je za punčke jesenska kolekcija veliko v rjavi barvi. Pa res ne moreš oblečt user posted image  v temno rjavo, al kako.user posted image  
Bila sem še v Marks and Spencer, kjer še nimajo jesenske kolekcije.
Domov sem se vrnila s parimi bodiji Lumpi in Sparky ter nosom do tal.
Kje kupujete bodije odkar ni več Mothercare? user posted image




_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 11:58:54   
darjatimci
Mi smo jih sicer že prerasli,ampak imam v  žlahti še nekaj dojenčkov in še vedno kupujem izključno v Leclercu.Če nisi preveč izbirčna glede firme,saj malčki tako hitro prerastejo eno velikost,tam imajo res ugodne cene.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 12:37:19   
petra81
Ja, res je, v E¨Leclerku imajo ponavadi kar lušne stvari za dojenčke, pa tudi drago ponavadi ni. Čeprav jaz ponavadi izberem izmed vse ponudbe najdražje! Ampak je v primerjavi z drugimi trgovinami še vedno ceneje, pa lepo!
Pa fajn nakup želim!!

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 12:42:48   
šnucika
Jaz sem bila včeraj  vH&M v MB in kar nekaj kupila.Res je veliko rjave barve,vendar sem našla tudi lepe stvari v bež,beli in roza.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 12:48:53   
arielca
Mi večinoma kupujemo v Avstriji; Kik textil, H&M, C&A. Se mi zdi, da je cenovno ugodno, kvaliteta je OK pa še dokaj blizu mi je. Sicer pa user posted image  cunje prerastejo prej kot bi se uspele uničiti.


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 12:58:38   
Olivija
Jaz grem za moji dve na fantovski oddelek pri H&M pa jima tam tudi kaj kupim, ker majo kakšne fletne svetlo modre bodije ali pa srajce. Julija ima en hud vojaško zelen pulover s kapucu, velikost 68. To je mal za spremembo, pa tudi to se da potem fajn kombinirat s kakšnimi dekliškimi hlačami.

Drugače sem pa Juliji kupila bodije pri C&A v Celovcu.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 13:13:01   
Ninica
Večinoma v H&M, drugače pa tudi v Šparu razne bodyje ali pa v Kik v Avstriji, tudi v Adesi sem kaj našla.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 13:57:35   
bori1
Pajacke smo za tastarejšo kupovali v -jutranjki in jih Matic pridno nosi. Bodye pa kupujem v šparu in v hm-ju. V HM so sicer res lepi ampak resnično, kot na letiš na zalogo. Sem šla že velikokrat prazna ven. Tamale bodyu - roza pa imam tudi jaz iz Leclerca, so prodajali po 2 v kompletu, pa tudi kakšen zgornji kompletek se je dalo luškan dobit. Nam - meni osebno pa grozno manjka Jutranjka.

lp, Bori1

_____________________________

Moje življenje je popolno. Imam 3 ljubezni;
1. prekrasno hčerko Marušo - 4 leta,
2. pridnega sinčka Matica -12.06.2006 in
3. prekrasnega moža, ki mi je prejšnji alineji omogočil,...

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 14:31:18   
Anonimen
H&M, OBAIDI, ZARA, SPAR

(odgovor članu bori1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 18:49:31   
Tia27
Zara,Beneton,H&M, v Lecelrcu sem enkrat en kompletek kupila in se mi je ful hitro spral, nisem ravno nad njimi navdušena.V Zari boš res našla kaj lepega.Upam da sem ti kaj pripomogla, lep pozdrav.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 19:18:47   
Anonimen
večinoma v H&Mju..res pa je da zdejšna dojenčica nos velik stvari od starejše, ampak sem ji ravno letos nakupila ene par stvari še dodatno v takih barvah nad katerimi se ti zgražaš ker sem do vrha glave in čes sita roza groze!

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 19:22:19   
najina pikica*
jst kupujem v H&M v lj,sicer imam fantka ampak se mi zdi da imajo tudi za pupe veliko izbiro user posted image ,veselo in uspešno nakupovanje ti želim

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje nakupujete oblačila za dojenčke?
22.8.2006 20:27:50   
MojcaG
H&M, špar, zara, svakinjauser posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?