|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema proti strijam
21.6.2006 12:42:47   
Anonimen
Katero uporabljate?

anonimna3
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema proti strijam
21.6.2006 13:05:31   
Zvezdica32
sanosan za noge (stegna) , ter madljevo olje za bušija....

_____________________________

Zvezdica32

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema proti strijam
21.6.2006 13:27:13   
MarijaPo
jaz sem imela od welede - prodajajo v popku, na mestnem trgu, v ljubljani, je pa ful drago to olje - reda 4 jurije

(odgovor članu Zvezdica32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema proti strijam
21.6.2006 14:04:35   
manetka
Jaz uporabljam kremo od Justa Ideal body sedaj kake dva meseca in se mi zdi super dobra.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema proti strijam
21.6.2006 20:25:57   
Sandra*
Js imam kremo od Aventa. Se mi zdi ful dobra pa ful se dobr upije, maš pol ful tak dobr občutek po koži.

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema proti strijam
21.6.2006 20:41:41   
Anonimen
jaz pa uporabljam babylove mama, od dm-a. sedaj pa ne vem...user posted image sm kar tako eno kupila, ker sem nekje brala da so po večini vse iste, več je odvisno od kože same. ni res? zdej pa res ne vem... user posted image da nem bom kasneje čisto lisastauser posted image

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema proti strijam
21.6.2006 22:04:51   
majas
Ja jaz imam isto kot ti jasna81 mi je kar vredu ker je res lepo gosto in mastno...
samo mojemu dragemu smrdi... meni pa po taki limoni...hm... saj se navadiš na vonj...
Je pa vredu ker to olje ni drago pa Dm ima vredu izdelke za nosečnice...


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema proti strijam
21.6.2006 22:44:13   
Bonnie_RR
Ni toliko važno, katero kremo uporabljate, veliko večjo vlogo igra tu elastičnost kože.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krema proti strijam
22.6.2006 7:46:45   
Ženkica
Jaz uporabljam dve različni kremi:
- vsako jutro se namažem s kremo za nosečnice od Afrodite; ta je zares super user posted image

- vsak večer po tuširanju pa uporabim kremo Babylove mama od DM-a; tudi ta je kar ok user posted image

Ker imam že nekaj strij od prej od nenehnega hujšanja čisto brez ne bom, upam pa, da se mi ne naredijo po trebuhu.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krema proti strijam
22.6.2006 12:29:19   
alenkat
Jaz uporabljam Afroditino kremo proti strijam in sicer na nočno in dnevno nego. Omenjena krema mi zaenkrat zelo ustreza. Prijateljica pa uporablja Wichy-jevo kremo že v drugi nosečnosti in jo tudi zelo pohvali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krema proti strijam
27.6.2006 12:29:25   
alenkat
V katerem tednu ste začele uporabljati kremo proti strijam? Ravnokar sem namreč prebrala, da jo v prvih dveh mesecih odsvetujejo.

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krema proti strijam
27.6.2006 15:02:34   
Arabela
Jaz uporabljam kremo proti strijam Mamma Donna od Chicco ki jo kupim v DM... in to od začetka nosečnosti.... takrat sem se tudi najbolj zredila in se mi je bušček hitro videl in se je koža fejst napela... Da pa bi imela krema negativne  učinke na nosečnost pa ne verjamem...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krema proti strijam
5.7.2006 12:51:50   
dinozaver
Zanimivo, kako vsaka hvali svojo kremo user posted image . da še js pohvalim svojo kremo user posted image Js puporabljam sanosan. mn je super. pa moja sestra jo je tudi uporabljala, ko je bla noseča 1. in 2. pa od mojega fanta sestra jo je tudi uporabljala, pa sta obe mnenja da je krema vredi. moja sestra ni mela strij ne prvič in ne drugič. kupš pa jo tudi lahko v dm-u. 

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krema proti strijam
5.7.2006 18:03:10   
X 500
Jaz pa se ponavadi (poskušam vsaj 1x dnevno, čeprav včasih ne rata) namažem oz. zmasiram z Amai kremo proti strijam. Včasih ko imam pa več časa vzamem pa olivno olje in gremo... Maži, masiraj, pa čakaj da se vpije...

_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 18:49:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu X 500)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 19:37:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Krema proti strijam
7.7.2006 23:39:53   
***pika***
Jaz sem najprej uporabljala Sanosan kremo (je ful poceni), ampak se mi je v obdobju slabosti vonj tako zagnusil, da je žal še zdaj ne morem uporabljati. tako sem preskočila na kremo Amai. Mi ne smrdi, je pa dražja, amapk še vedno cenejša on tistih res dragih.
verjetno pa vrsta kreme res nima zelo velikega vpliva. Po moje je res pomembna elastičnost kože, krema pa samo malo pomaga zraven.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Krema proti strijam
10.7.2006 9:50:18   
frrrr
uporabljam Amai proti strijam, olje od Wellede... pa kolegica mi je za darilo prinesla eno kremo od Locatane (ne vem točno kk se napiše), ki je za nego suhe kože in se prav fajn vpije...

se mi zdi, da je pomembno redno mazanje, ne pa kaj uporabljamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Krema proti strijam
20.8.2006 22:08:36   
ajči
kako kaj kreme proti celulitu se lahko uporabijo v nosečnosti...prosim če veste in ste dobro seznanjene kako in kaj....celulitasta ritkauser posted image user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Krema proti strijam
21.8.2006 9:26:31   
Dajanax
Ojla sem noseča 36/2, z mazanjem sem začela nekje v drugem-tretjem mesecu z eno Lancomovo kremo (dragaaaaaaaa fuuul - 8.000). Potem sem prešaltala na Sanosan - tako kot piki je tudi meni v tistem obdobju smrdela in sem jo vrgla. Od takrat naprej pa ves čas uporabljam Vichy. Porabila sem jih že zelo veliko (mažem 1x na dan), eno imam približno za 3 tedne, stane pa mal čez 4.000.
Iskušnje? Novih strij nobenih! Imam pa strije že od prej (mal sem prehitro rastla v višino in širino v najstniških letih) in tiste po stegnih je zdaj kr zelo skup potegnilo. Saj ne da bi izginile, samo zelo, zelo ozke so ratale, skor neopazne, juhuhuhuhuuuu!!!
Mislim, da je samo pozitivno, če se s čim mažete, pa tudi če je to samo mleko za telo, je pa veliko opdvisno od strukture kože...
Upajmo na čim manj strij! 

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Krema proti strijam
21.8.2006 10:21:17   
mtina
Jaz imam od L'occitana čisto karitejevo maslo. Mi je ful fajn in zaenkrat (noseča 31 tednov) nobene nove strije. S to se namažem zvečer, medtem ko zjutraj (ko se mi da in se spomnem) z Afroditino.

Mazati sem se začela v začetku 2. trimesečja; čeprav se mi še takrat ni nič poznalo.

Kreme proti celulitu lahko uporabljaš. Dobra si, če se ti bo dalo še z vsem tem user posted image  mazat.

LP 

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Krema proti strijam
21.8.2006 15:30:45   
ajči
kaj res ne škodi otroku ko se vpije v telo?
upam,da res ne ker to bi lahko škodovalo naši nerojeni cmokici pokiciuser posted image
kaj še katera uporablja kremo proti celulitu....user posted image

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Krema proti strijam
22.8.2006 9:43:20   
Anonimen
Punce js sem pa presaltala na sanosan, ker mi je tista od DM (baby love) zacela smrdeti, da sem se izogibala mazanju. Sanosan mi pa disi. Mazem se pa vcasih tudi z johnsonovim oljem takoj po tusiranju, na mokro kozo, ali pa z afroditinim mandeljevim oljem kadar se mi ljubi. Mam tudi kremo proti celulitu, ampak tega vsega je prevec...user posted image Pol pa se telo, da se koza drugod ne izsusi... Upam da bom bolj redna pri tem ko slabosti minejo.

aja, pa kaj res ni dobro da se od zacetka nosecnosti mazes s kremami proti strijam? Zakaj? Jaz sem se namrec od samega zacetka, ko sem izvedela novicko... user posted image

(odgovor članu ajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Krema proti strijam
22.8.2006 18:35:28   
borovnička
Jaz pa uporabljam že od vsega začetka hidrantno kremo AHA od Artistry-ja in po prsih in trebuhu, kjer se mažem, nimam niti ene strije. Sem pa pozabila na boke in ritko in evo jih.

Sicer pa pravijo, da važno, da je koža dovolj namaščena in s tem bolj prožna. Najboljše je baje domače olivno olje, ki se ga lepo vmasira vsak večer in to je to.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Krema proti strijam
22.8.2006 20:26:15   
mtina
Hej!

Ajči: Jaz imam proti celulitu tudi od L'occitana - je naravna kozmetika in ne škoduje plodu. Zdaj sploh ne, ko se mi ne da več mazat. user posted image

Ne vem zakaj bi bilo mazanje s kremo proti strijam od začetka škodljivo? Saj če je od začetka, je po mojem mnenju tudi potem.  user posted image

Lp, Tina

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?