|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velik dogodek
25.8.2006 13:34:57   
Hanna M.
Ker gre naša malčica čez en teden prvič v vrtec (jaz pravim, da gre iz varnega ognjišča v svetuser posted image ), je to za celo našo družino pomemben dogodek. Naj se že dalj časa pripravljamo in se ga vsi veselimouser posted image .
Ko bova po 1-2 urnem uvajanju v petek odšli iz vrca domov, bi ji rada pripravila majhno presenečenje, da ji bo odhod v vrtec ostal v lepem spominu,...v mislih imam majše darilce, tortica in obisk babic,...
Ali pretiravam? kako ste ta dan doživljali pri vas?
Žal moram ravno ta dan (po uvajanju) na službeno pot, pa je nebi rada iz vrtca samo odložila pri babici in odšla. No v ponedeljek bomo z uvajanjem nadaljevali, (sem si vzela dopust).
Stara pa je 27 mesecev.

Lep dan in vikend!user posted image

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velik dogodek
25.8.2006 17:38:33   
Marogica
Joj, samo ne pretiravat. Saj vem, da misliš najboljše, vendar se ne boj, najboljše, kr ji bo ostalo od prvega dneva v vrtcu, bo vrtec sam in polno otrok. Lepšega spomina mu ti ne moreš dati.

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velik dogodek
25.8.2006 20:46:08   
pety78
Se strinjam z Marogico. Ne preveč stvari na enkrat. Tudi moj 11 mesečni sinko gre v petek na uvajanje. Uf,  to bo še pestro. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velik dogodek
25.8.2006 21:15:24   
kepa*
Moj malček tudi gre. Kerj e tak dobrovoljček, vem, da mu bo super, le jaz bom imela težave.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
25.8.2006 21:18:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hanna M.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velik dogodek
27.8.2006 17:04:32   
frutka_
Vem da ji želiš najbolje ampak morda je najbolje da se o o prvem dnevu pogovorita, lahko pa ji napišeš v obliki pisma kako je potekalo uvajanje in ji to daš v njen album ali pa v knjigo. 
Uživajta v prvem dnevu. To je prvi samostojni korak v širše socialno okolje za otroka. Vso srečo na poti!user posted image

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?