|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
23.8.2006 22:17:52   
HuAnita
Našemu malemu detetu se je spipalo, ko sem mu skušala poturiti dudo. Jezik se mu je tresel kot klopotači, grdo rečeno.
Je trajalo še uro dalj na joški, da se je pomiril in zaspal.
Capinka je sicer sprejela šele 5. dudo, ampak jih je pljuvala ven, mali pa me je že skoraj natepel zraven od besauser posted image user posted image user posted image
So vaši user posted image  takoj sprejeli dudo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
23.8.2006 22:33:02   
natalia
ja, pri nas je zdaj travmatično odvajanje dude!! pa ne bi bilo sile, če bi bile dude samolepilne!prilepiš, mali vragec lahko dudla celo noč, me pa bi spale celo noč. ne pa zdaj, ko ji duda ponoči ven kapne vsakih 5 minut pa se začne muzika jovo na novo!user posted image


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
23.8.2006 22:38:06   
Marogica
Ta manjši jo je sprejel takoj, ta večji NIKOLI.So mu bili prstki ljubši.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
23.8.2006 22:54:31   
GATA
Naša user posted image  ni pod nobenim pogojem hotela dude. Že v porodnišnici jo je imela toliko časa kolikor si jo držal notri user posted image . So ji bili prsti oz. rokica ljubši. Danes redkokdaj še da prst v usta je preveč zaposlena z raziskovanjem user posted image . Res pa je, da čim sem videla da dude ne mara je nisem silila.
So pa mnenja deljena - eni so za dudo, drugi ne. Češ da lažje odvadiš od dude kot od prsta. To pa ne vem ker imamo prvo user posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
24.8.2006 7:17:09   
Anonimen
Moj jo je takoj sprejel, že v porodnišnici. Sicer mu prva, navadna Chiccotova, ni bila všeč, druga, anatomsko oblikovana siklikonska Nukova pa.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
24.8.2006 7:24:11   
Maxica
Našemu user posted image  so jo tudi dali že v porodnišnici in jo je čist lepo sprejel. Potem sem mu jo tudi doma dala, po potrebi, pa ni bilo nikoli panike. No, pri kakšnih 6 mesecih se je pa sam tudi "odstavil" od nje, tako da s tem mi nismo imeli nikoli kakšnih problemov.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
24.8.2006 9:48:30   
ribica.
Naša prva je sprejela vsako dudo, ni blo frke. Naš tamali pa ne. Sprejel je dudo v obliki češnje, če veš kaj mislim. Zdaj ko ima že skoraj 4 mesece se tud ned aventovo ne pritožuje ne vem kako, ampak ljubša mu je tista , okrogla.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
24.8.2006 13:07:13   
petra.horzi
jan je lih tko mel dudo sam če mu jo je kdo držal v ustih
že v porodnišnici je ni maral, pol sm pa dva mesca probavala, pa kupla 5 različnih, sam pol k nobene ni maral lih kej preveč, mu je pa sploh nism dajala, tko da smo od tretjega meseca čist brez, očitno se zadost nasesa pr men, k tud prstov ne sdesa ampak jih samo grize
men je prov fajn da nima dude, k jih že tko ne maram, pa še odvajat ga ne bo treba

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
24.8.2006 20:18:15   
PiaM
Obe sta sprejeli dudo takoj in ful.Zraven dojenja ali flaške.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
25.8.2006 15:02:02   
TiaSara
Našega tudi duda včasih razjezi - kadar hoče kaj drugega. Spet drugič pa jo veselo sesa in ga to pomirjauser posted image . Ja, moraš bit že mali Eistein, da pogruntaš te naše user posted image .

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
25.8.2006 21:49:51   
rainbow
Moja prva je obvladala vse, no zize ne tak, pač pa flaško, dude, prevladal pa je prstuser posted image

ta druga, dojena še zdaj, no way, dudauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
25.8.2006 23:46:48   
HuAnita
mislim, jaz sem ga imela zdaje 2,5 uri na joški - kupi kdo 'znucane' joške?!user posted image
Dudo - znoreva, ko mu jo poturim...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
26.8.2006 14:03:56   
Pikapolonica
Tia - takoj,

Lina - sem že obupala, ker dobi histerični napad, ko se ji z dudo samo približam.

No ja, morda pa še boljše tako. Vsaj ne bo pri skoraj dveh letih še vedno spala s 5 dudami v postelji... Tko, za vsak slučaj, da če slučajno ena iz ust ven pade, so druge vedno na dosegu roke... Njene, seveda. Mami in ati lahko pa mirno spita dalje.

LP, Pikapolonica user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
27.8.2006 18:41:19   
tincci
Huanita, sej se bo umirilo. Moja je bla tud joškarca, skos se dojit, dude nikakor, sem ji probala dat parkrat potem pa ne več in sem ful vesela, da je brez dude. Po moje (pa ne me zdej napast, moje laično mnenje) se sesanje po dojki in cuzlanje dude totalno izključujeta, ker gre za drugačnocuzanje in ga samo živciraš s tem. Spravi dudo stran, sej kmal ne bo več tko na polno.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
27.8.2006 21:06:57   
pomarančas
Tudi naš 5 mes. že od vsega začetka ne mara dude in jo takoj pljune ven. Edino v avtomobilu, ko je zaspan in tečnari mu jo držim v ustih dokler ne zaspi, potem mu pa tko pade iz ust user posted image  Drugače pa mu je ne ponujam več, ker ima očitno raje svoje roke oz. prste.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
27.8.2006 21:11:06   
eva1
Mojem sem mu jo poturila že prvi dan v porodnišnici in jo je lepo sprejel-pri 3 mesecih pa je niti povohat ni več hotu!
Ma se mi kr smiliš-tok dolg joškat malega-če jih kupim-o ne , imam dost svojeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
27.8.2006 22:01:05   
viv_
Naša je prišla iz porodnišnice domov z dudo. Začetek zasvojenosti! Starejša je bila, bolj jo je vlekla z veseljem. Na koncu smo imeli v uporabi 9 dud naenkrat.

Potem pa je bila stara 2 leti in pol. Zobzdravnica ji je rekla, da ne sme imet več dude, če hoče imet lepe zobke. Kot bi odrezal! Pobrala je vseh 9 dud in jih nesla k sosedom za mlade mucke. V enem dnevu je bilo z dudo konec.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Projekt 'uvajanje dude'-travmatično!
27.8.2006 22:26:01   
mml
Mi smo poskusili vse mogoče dude...brez uspeha...v ustih je bila točno toliko časa, kolikor časa ji jo je kdo držal, potem pa fljupc ven...bolj kot je bila anatomsko oblikovana dalj in hitreje je letela iz ust user posted image . Tako da sva po ene 7 različnih vrstah  dud obupala in se pač sprijaznila, da user posted image  noče dude. Sicer sem ji jo do . meseca vsake tolko še ponudila, pa je bil rezlutat vedno enak...fljupc iz ust takoj, ko je nisem držala (dude namreč) user posted image .
Sedaj sem prav vesela, da nima dude in se nam vsaj tega ne bo treba odvajat user posted image . Mogoče bi bila prednost v prvih treh mesecih, sedaj je pa prav super, ko ponoči lepo spi in ni treba vstajat in iskat dudeuser posted image , vsaka stvar ima pač svoje dobre in slabe strani...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?