|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Harmony
14.6.2006 14:28:24   
alenkat
Glede na to da prihajajo vroči dnevi, me zanima kakšno je vaše mnenje o pitju brezalkoholnih pijač Life ali Harmony, Simfony... (vode, ki imajo okus po jabolku, breskvi ali hruški). Meni navadna voda ni najbolj všeč...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 14:29:12   
Anonimen
Moje mnenje? MNJAMIIIIIIII!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alenkat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 14:46:59   
Maleal
Meni so tud svetovne,samo sem slišala da je Zala ena izmed najslabših vod. user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 14:57:35   
Andre
Res je Zala ena najslabših. Men so veliko boljše BISTRA z okusom limone, jabolka, ter hruška-breskev - ta je sploh zakonuser posted image . Proizvaja jih pa Vino Brežice.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 15:01:51   
alenkat
Zakaj vas sprašujem? Baje so te vode ful škodljive, ker vsebujejo ne vem kaj...
Vendar ko sem brala sestavine, ki so zapisane na embalaži nisem zasledila nič takega kar bi lahko bilo škodljivo.

(odgovor članu Andre)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 15:21:52   
StBarbara
Tudi jaz sem rada pila Zalife, potem sem pa prebrala malo o tej vodi,in se jo probam izogibat..

tole sem našla http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=955967&mpage=1&key=&#957321 pa še veliko je napisanega o tem tu na RR.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 15:27:19   
Vilma
Uf, jaz jih ne maram, okusi so mi res ogabni.

Drugače pa je marsikaj škodljivo.
Skoraj vsaki hrani so dodani konzervansi.
Vsa zelenjava in sadje je špricano.
Poskusi ne razmišljat na tak način.  Nima smisla. 
Če ti je voda doba, jo pij, ni se treba za vsako stvar spraševat a je škodljiva al ni, ker to nikamor ne peljeuser posted image

Če pa te res zanima, pa samo logično razmisli.
V navadno vodo stisni sok breskve, limone, pomaranče.
Bo taka voda še vedno prozorna? Ja ne bo ane.
Torej so tisti okusi, ki jih dodajo, definitivno umetni.


(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 15:38:37   
Anonimen
Jih ne pijem; ne zato, ker mi ne bi bile dobro, ampak zato, ker sem preškrt, da bi dnar za vodo dajala.....

Glede na raziskave o sestavi teh vod, niso nič bolj zdrave od vode iz pipe user posted image .

Če ti navadna voda ni dobra, ji dodaj sok stisnjene limone ali pomaranče.

V prihajajočih (?) vročih dneh je pa najbolj priporočljivo pitje toplega čaja.

(odgovor članu alenkat)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 15:44:06   
Zasanjana
Jaz najrajš pijem vodo.Če se mi pa kdaj zalušta voda z okusom kakega sadja, pa noter iztisnem par kapljiv limone... ali kej podobnega.Saj je v bistvu isti šmorn.Samo bolj "zdravo"?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 16:21:40   
dulcinea
Za Life .... bljak... za kozlat...

Jst sm tudi slišala, da če piješ pijače take in drugačne, so pol otroci hiperaktivni pa kaj vem še... v glavnem vsaj v nosečnosti pijte in jejte naravne stvari.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 19:22:14   
Naja30
Se popolnoma strinjam z Wilmo, da je vse kar danes jemo in pijemo že tako umetno. Bolje je ne razmišljat o tem. Drugače pa pijem Zalife kadar grem ven na pijačo, ker mi paše samo voda.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 19:57:47   
ada2
jaz sem po zala harmony dobila naval mleka in kasneje še 3x mastitis. po moje je notri nekaj......

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
14.6.2006 22:38:34   
KIRA
alenkat: probaj OAZO. jaz ponavad takih packarij ne pijem. ampak tale pa je dobra. pa vitamine ma not. najboljša je OAZA jabolko+zeleni čaj (not so vitamini), pol je še dober rdeče grozdje+rooibos. me spominja na mošt ali nekaj takega.

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
4.7.2006 10:19:17   
supermami
Baje je v Za več strupov kot v raznih sokovih. Pa naj bi bila samo voda...

Pijem jo samo včasih, drugače pa sok (breskev ali jabolko) mešan z navadno vodo.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
9.8.2006 8:13:13   
Cebelica Maja
Moje mnenje glede Life, Simfony, Harmony... ODLIČNE in še brez konzervansov kar je najbolj pomembno.
Life pa je celo priporočljiv prve mesece nosečnosti.

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
9.8.2006 8:21:46   
Geja
Jaz in moj sinek pijeva Za - Harmony, Symhony in Life... in res pijeva samo to... meni je dobra voda.
Kaj pa je danes sploh zdravo user posted image
Saj tudi sadje in zelenjave ki ju kupiš v trgovini ni več to - brez okusa! Npr. paradižnik al pa korenje...

Ampak tisti ki nimamo vrta, nimamo izbire kajne ?
čau,čau
Geja

(odgovor članu Cebelica Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
9.8.2006 13:47:55   
Anonimen
v okviru študija sem delala ravno neko raziskavo ustekleničenih vod in vam povem, da je Zala enih najslabših vod, z okusom ali brez.

Glede genotoksičnosti (st. genotoksičnosti se izkazuje kot odstotk. razmerje med št. celic brez poškodovanih kromosomov in s poškodovanimi. Nižja st. pomeni boljšo kakovost vode):
Zala= 25,93%, pa še za primerjavo Dana= 3,35%, Živa= 8,73%, Vodovod Lj-Poljane 15,53%...

Glede nitratov (nitrati v vodi niso zaželjeni, ker ovirajo prehod kisika po telesu. Po EU standardih ne sme presegati 10 mg/L)
Zala=8,50, za primerjavo Jana, Radenska, Jamnica, Tempelj= 0,00...

Glede magnezija (več ga je, boljše je)
Zala=9,20, Domnat= 1030, Tempelj=107,40, Dana=38,40, Tiha=35,90...

Mikrosiemensi na cm (prevodnost vode, dobra voda ima čimnižjo prevodnost, med 300-500 mikroS/cm=pomeni da voda nima nobenga učinka načiščenje telesa in izločanje strupov) Po tej razdelitvi imajo popravca vse ustekleničene vode v Sloveniji.
Zala=515, Spar voda=305, Oda= 493, H2O=364...


(odgovor članu alenkat)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
11.8.2006 11:31:35   
Anonimen
Za Life vsebuje folno kislinouser posted image , s to vodo me je moj vedno zalagal user posted image , je lepo skrbel, da sem popila zadosti folne kisline,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
11.8.2006 12:22:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
11.8.2006 13:12:22   
Anonimen
Ja, Radenska je vsekakor ena izmed najboljših vod. So pa bolj zdrave vode brez okusov, ker so v tistih razni dodatki - arome, sladkor,...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
11.8.2006 13:21:03   
KIRA
sladkor zame ni oporečen, čeprav ga nekatere take vode vsebujejo preveč. zame so oporečni vsi izdelki z umetnimi sladili. to pa je res oporečno. men je mož vsa umetna sladila stran vrgu, ker je reku da so škodljiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
11.8.2006 19:06:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brezalkoholne pijače Life, Simfony ali Ha...
30.8.2006 0:57:21   
frrrr
men so dobre in mi pašejo...
med nosečnostjo ni priporočljivo piti pijač s CO2, torej Coca Cole, Fante in podobnih žavb...
sicer večkrat pijem kr navadno vodo, vendar mi na trenutke sploh ne paše... in kadar kofetkam (kavice ne pijem), se vedno odločim za eno izmed slednjih... Life, Symphony, pogojno Harmony... le une z Limono ne prebavljam

aja, pa če je kriza z zgago, potem se izogibam zgoraj omenjenim vodam in si raje navadno privoščim.

mi pa Izvir od Radenske definitivno bolj diši in v trgovini, ko je izbira se vedno odločim zanj... ima tudi več mineralov, kar je dobro za bebo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?