|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč...??
8.9.2006 8:23:36   
krista2
Pozdravljene!

Zanima, če je možno,oz. če se je kateri dogajalo tako kot meni.
Danes ali jutri bi morala dobiti user posted image pa ni ne duha ne sluha o njej.
Cel teden sem že utrujena, da ne moram ničesar in tudi vročina je pristotna do 37.1 stopinj. Je možno,da sem morda noseča?
Full rada mi z mojim zagledala user posted image .

< Sporočilo je popravil krista2 -- 8.9.2006 8:27:57 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč...??
8.9.2006 9:01:20   
Mišyka
Tudi jst mam takšen "problem". Je pa res, da sva tokrat poskušala že v tretje in da nisva bla najbolj pridna. Potem sva pa še oba fasala vnetje, tko da nisva bla prov delovna. Mogoče pa...
Je pa tko, da imam kronične glavobole, katerim vzroka ne odkrijemo, niti zdravniki več ne vedo, na katero preiskavo bi me še lahko poslali, ker so povsod rezultati ok. Poleg tega mam povišano temperaturo prisotno že cca. 2 leti in tudi tukaj vzroka nismo našli. Odgovor: "Imate pokvarjen termostat." Mislim, a vi mene hecate?! Takšne probleme imam, poleg tega pa mam že odkar sva začela delat na user posted image , vsak mesec prisotne simptome.
Razlika je samo v tem, da sem ta mesec nenavadno utrujena. Kaj pa veš, je to od glavobolov, vročine al pa psiha spet deluje 100/uro. Čeprov to zadnje mislim, da ta mesec ni tako zelo prisotno, sem mal pozabila in odmislila na to, sploh glede na to, da nisva bla preveč pridna. user posted image  (ne) pričakujem enkrat čez vikend...
Upam, da odkriješ vzrok tvojemu počutju in da bo to res user posted image . Sporoči, prav?

(odgovor članu krista2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč...??
8.9.2006 9:42:21   
kitty
Krista živjo,

Men že drugi dan zamuja. Danes ponoč sem se rahlo prešvicala med spanjem ampak ne vem ali je posledica user posted image user posted image  ali pa samo vročine. Včeraj mi je test pokazal negativno user posted image user posted image user posted image

Se mi pa pojavlja rahel rjav izcedek-to me skrbi.

Če še ne bo user posted image  bom jutri zagotovo ponovila test.

Kar zadeva povišano temp. pa ne vem točno, verjetno je, ker gre za spremembo v telesu. Pri nas je termometer razbit user posted image

Javi se še kaj!

(odgovor članu krista2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč...??
8.9.2006 11:50:07   
sun123
Mišyka veš, da imam tudi jaz blazne glavobole zadnje tri mesece in to sem pogruntala, da takrat enkrat preden nastopi ovulacija? Ker ne pomaga pa prav nobena stvar proti bolečini.

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč...??
8.9.2006 17:03:55   
krista2
Moram se malce potožit, user posted image še vedno ni. Je kljub temu možno, če bi bila user posted image , da mi me v predelih jajčnikov špikalo. Ko začnem hodit, čutim špikanje v spodnjem delu. Ampak ponavadi, ko dobim user posted image imam nekje 2 dni že prej malce izcedka, sedaj pa nič..
Upam samo na najboljše user posted image , tako kot verjetno marsikatera na tem forumu..
lepo se imejte punce..

(odgovor članu sun123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč...??
8.9.2006 17:37:47   
punsha
hm...Vse nekaj pišete o temperaturi. Ali se ti nosečnosti poviša?

(odgovor članu krista2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč...??
8.9.2006 17:52:26   
krista2
Ne vem, če se ti temperatura zviša v nosečnosti, zato sprašujem če je to možno....

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč...??
8.9.2006 18:25:05   
trma79
Ne, da se ti povisa, pac pa povisana ostane od tiste uspesene ovulacije, ko je ratalo. Pise, da ce vsaj 18 dni od prvega povisanja ne pade, je zelo mozno, da si noseca. Kak pa je potem 9 mesecev pa ne vem.
Drzim pesti.

(odgovor članu krista2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč...??
8.9.2006 18:41:04   
naja2
Glede temperature sem tudi jaz prebrala, da je tako kot je rekla Trma79.
Govorijo o temperaturi skozi M cikel, naprej pa ne, če si user posted image , tako, da ne vem. 

krivuljo temperature skozi M cikel najdeš na tejle strani (kdaj O...)
http://www.neplodnost.info/ziva/portal/index.php?topic=naravnem

Povzemam besedilo, kjer piše o temperaturi:

V prvem delu je temperatura nižja (36,5), dokler ne pade in naslednji dan poskoči čez običajno povprečje (36,9) Padec in nato dvig temperature nakazujejo ovualacijo. Nato temperatura ostane stabilno visoka do nastopa menstruacije (kakšen dan pred tem pade). V primeru nosečnosti ostane temperatura visoka.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč...??
8.9.2006 19:25:49   
zorica


Mene pa še nekaj zanima o ovoluciji.Vem ko jo imam, po BT, prsa me začnejo boleti in podobni znaki.Kot to pač je.

Edino kaj me moti, da ni tiste ta prave sluzi.Občutim tisto "vlažnost", ampak nikjer ni tiste vležjive sluzi.Ali to potem pomeni, da kljub temu da bi naj čutila O le-te nimam?



(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč...??
8.9.2006 19:45:47   
naja2
Mogoče ti bo pomagal odgovor dr. pušenjaka na drugem forumu, ki pravi
"Vlecljivo obilno sluz v času ovulacije opaža le okrog polovica žensk. Iz odsotnosti te sluzi torej ni mogoče sklepati o plodnosti"
http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=94976&t=94976#reply_94976

Pa še nekje sem prebrala, da se struktura sluzi spremeni po izlivu v nožnico med user posted image   in ni vač tako zelo vlečljiva. 

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoč...??
8.9.2006 20:12:16   
zorica


Naja2 hvala za hiter odgovor in pomoč.



(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?