|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morje in dojenje
15.9.2006 15:27:52   
Baucka
Ker je napovedano slabše vreme na morju čez vikend, predvidevam da bo nato malo bolj mrzla voda.
Ali moram na kaj pazit,ker dojim. Glede mrzle  in slane vode mislim, se lahko kopam.
Ali lahko premrzla voda kaj vpliva na količino mleka.

Hvala lepa za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Morje in dojenje
15.9.2006 15:50:14   
škratek
Ojla!

Mi smo bili na morju junija in je bilo še res mrzlo morje. Ampak sem se vseeno kopala. Da bi to kakorkoli vplivalo na količino mleka, nisem zaznala.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Morje in dojenje
15.9.2006 16:45:30   
lelaval
Jaz nisem nič komplicirala. Delaj, kakor ti paše, pa otroku to ne bo škodilo - skratka uživaj v zasluženem oddihu.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Morje in dojenje
15.9.2006 17:08:41   
Nej
Prvič slišimuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Morje in dojenje
15.9.2006 18:12:01   
BlankaT
Pri nas ni bila razlika. Razen en in sicer, da preden sem jo podojila sem si mogla bradavico sprati s pitno vodo, ker ji slana bradavica ni odgovarjala user posted image user posted image user posted image .  Sem jo pa podojolila tudi kr na plaži, pa še opazili niso user posted image user posted image user posted image .

Tako, da se lepo sprosti in uživajte na morju.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?