|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice
6.9.2006 21:17:21   
Enchantress
Moja mala zdajle nosi pleničke Pampers dvojkico; torej od 3-6 kg.
Rodila se je z 3280g, zdaj je stara 2 meseca, pred enim mesecem je tehtala skoraj 4 kg in pol.
Zdi se mi pa da so ji pleničke že kar premajhne in zdaj mi sploh ni jasno katere naj kupim...
So neke Pampers active baby, pa še nekaj...
No, sem malce butasta, zato prosim, če mi ve katera svetovatuser posted image

user posted image


_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice
6.9.2006 21:19:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Enchantress
Zdi se mi pa da so ji pleničke že kar premajhne in zdaj mi sploh ni jasno katere naj kupim...


Če so premajhne, kupi številko večje user posted image .

Meni so se vse zdele vse znamke in vsi tipi ok. Nobene pa niso same skočile na rito user posted image

(odgovor članu Enchantress)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice
6.9.2006 21:37:41   
monika30
Naprej ima še vedno Pampers Newborn, ampak je številka 3 (za 4-9 kg), Active Baby so že za večje otroke.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice
6.9.2006 21:39:04   
Bonnie_RR
Priporočam ti Pampers Active fit - trojkico.user posted image Super plenice!

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice
6.9.2006 21:43:07   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: monika30

Naprej ima še vedno Pampers Newborn, ampak je številka 3 (za 4-9 kg), Active Baby so že za večje otroke.

LP



Kolikor jaz vem so Pampers Newborn samo 2-5kg in 3-6kg. 4-9kg so pa naprej Pampers Active Baby ali Pampers Active fit. A ni tako?

Najboljš, da si zgoraj prebereš Karensin seznam vseh pleničk...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice
6.9.2006 21:48:43   
Anonimen
Po čem pa sklepaš da so ji plenice premajhne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice
6.9.2006 22:26:23   
pravljica
najbolje bo, da sama sporbaš različne znamke...kot vidiš, vsakemu kaj drugega odgovarja user posted image  nam recimo active fitke iz mullerja, ampak so mi predrage, zato kupujem huggiske...tiste iz hoferja so mi predebele, sparkijeve niso dovolj vpojne (ko sem ga previjala, sem probala z roko in sem imela celo dlan mokro), pamperske so preveč "navadne" (plasitčne in brez elastičnih delov okoli pasu), dmove...ne vem več kaj je bilo narobe, ampak niso bile to, kar sem pričakovala
v glavenem - iščem plenice, ki so mehke (ne "plastične"), ki imajo elastiko na trakcih in zadaj v hrbtnem delu pasu (da ne rabimo bodija, ki bi jih držal na ritki - pamperske je imel takoj pri kolenih) in se veda takšne, ki ne puščajo mokrote na koži...zaenkrat so kriterije izpolnjevale le activ fitke in hugiske...sprobavat si ne upam preveč, ker sem vedno razočarana, v paketu pa je le 60 kom plenic, ki jih je treba porabit user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice
6.9.2006 22:35:59   
Enchantress
Punce hvala za odgovoreuser posted image
Sem pa res malce prismuknjena- hahahauser posted image
Moj prvi otrok in sem še malce zmedena glede vsega, ampak počasi se bo vse porihtalo.
Sklepam, da so ji premajhne, ker ji jih enostavno ne morem več skupaj zalepituser posted image
user posted image user posted image
Kolikor sem jaz zasledila so od 4-9 kg že active baby tako da bom počasi verjetno te nabavilauser posted image





_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice
7.9.2006 13:44:47   
zmajči25
Pozorna bodi tudi na to, da so plenice Pampers iz Mullerja original nemške in zato različne (beri boljše) od tistih, ki jih kupiš v Mercatorju, Sparu,... So pa seveda tudi dražje. Nam najbolj odgovarjajo Active fit (ne Active baby!) ki se dobijo samo v Mullerju. Poskusi pa boš videla sama! user posted image

(odgovor članu Enchantress)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice
7.9.2006 14:25:41   
triša
Tele pamperske new born imajo neko mrežico, a so še kakšne druge s to mrežco, ker se mi zdi super? Sem pa zasledila v Mullerju ene Moltrex plenice, niso nič beljene pa vsebujejo nek čaj.  A jih je že kera probala?

(odgovor članu Enchantress)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plenice
7.9.2006 14:45:31   
mml
Activ fit (iz Muellerja) imajo tudi mrežico in so meni osebno super, malo manj super mi je cena...tako da jih imamo za ponoči in če gremo na kakšen izlet, da smo sigurni, da ne bo kakšnih nevšečnosti. Sicer čez dan uporabljamo Active baby special edition, ki so še kar OK

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plenice
9.9.2006 23:22:31   
na
Triši in ostalim dajem svoje mnenje o plenicah Moltex iz Mullerja. Odlične so!user posted image  Predvsem so namenjene zelo občutljivi koži. Moja user posted image  je imela hude plenične izpuščaje, pa še glivice in so jo edino te pleničke rešile. Svetovala pa nam jih je pediatrinja. Res jih toplo priporočam vsem, ki imajo podobne težave. V Mulerju stanejo 2.690 sit.

_____________________________

NARA

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plenice
10.9.2006 8:13:26   
lelaval
Pravljica -a Mullerjeve si poskusila? Meni so o.k.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu na)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plenice
10.9.2006 8:30:21   
AKŠ
mi smo pa ravno nekaj dni nazaj poskusil BeautyBaby iz Mullerja. Pa sem res zadovolja. Mehke, vpojne in ostanesjo na ritki. Zudi mala nima nobene reakcije na koži, kar mi je super...

ja prej smo bile pa na DMjevih - pa so tud super

Sem pa razočarana nad Pamperskami, ker se ne orimejo teleščka - vse povsod je "luft"..., prav tako sem razočarana na Sparky plenicami, ker so neprijetne na otip....mala je dobila izpuščajčke po ritki....

Poskusila sem tudi Libero - prav tako zadovoljna z nimi.....

Ampak ostala bom na Mullerjevih, ker so še cenovno najbolj ugodne....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plenice
10.9.2006 14:41:16   
maya2
AKŠ: Mullerjeve Beauty Baby???? Katastrofa!!!user posted image user posted image user posted image Še za vmes porabit niso dobre, debele in trde!! Si sigurna da imaš te? Najboljše so Active fit!!!user posted image user posted image  vijolične iz Mullerja! Cena pa .... no ja... pa saj gre konec koncev za naše sončke, a ne?user posted image

LP

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plenice
10.9.2006 16:12:24   
* Mateja *
Ma jaz sem tud mal butasta. nejcu kupujem Pamperske v Merkatorju ali pa Šparu, Baby c. Sam povsod so samo Active baby. Kakšna ja torej razlika z Activ fit? Mal sem čorava, Mulerja pa ni nikjer blizu nas, da bi sama preverila in nabavla!!!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plenice
10.9.2006 19:24:12   
triša
Na, jaz sem jih(Moltex) pa glih včeraj mogla zamenjati, ker je  od njih fuuuul izpuščaj fasala. Tako da smo nazaj na Pampers, pa so se mi zdele fajn.

(odgovor članu na)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Plenice
10.9.2006 20:26:36   
ajdaN
*Mateja* navadne pamperske so (razen special edition) z neelastičnimi trakovi, so manj vpojne, na otip so bolj plastične, smrdijo user posted image  (vsaj meni). "Fitke" imajo pa elastične trakce za zapenjanje so mehkejše, bolj vpojne, notri imajo nekakšno mrežico, ki drži tekočino in drekec stran od kože... V glavnim med tema vrstama plenic NI primerjave. Žal tudi pri ceniuser posted image .

Imajo jih pa pri nas samo v Müllerju.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plenice
10.9.2006 21:14:23   
liju
Mi pa uporabljamo MÜllerjeve plenice, pa sem full zadovoljna! Ponoči pa mu dam pamperske gor, tudi kupljene pri MÜllerju. P je z rito vse ok!user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plenice
10.9.2006 22:01:57   
* Mateja *
ajdaN
Hvala za pojasnilo. Pr nas se že te special edition težko dobi, jih imajo sake kvatre enkrat. Te tadrage bi pa res rada poskusila, da vidim kake so. Kok pa sploh so, kaj je taka razlika v ceni?

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Plenice
10.9.2006 22:13:17   
AKŠ
ej sem šla še enkrat gledat kaj imam.....pa so beauty baby - ne vem no - tele so meni res full mehke....se ne morem pritoževat - edino kar lahko rečem, da je tole prvi paket ki sem ga tam kupila...mogoče sem imela srečo? ne vem...ampak tele so res full mehke...in daleč od tega da bi bile debele...kaj pa vem....

dokler bodo takšne jih bom še kupovala - če pa bi bil naslednji paket slabši, se pa vrnem na DM-jeve al pa na Libero....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plenice
10.9.2006 22:29:05   
ajdaN
Redna cena "fitk" je 2.640,00. Imaš pa v paketu 40kom št. 3, pa 31 (mogoče 32) št. 4, in 30 (ali 31) št. 4+.

Jih imajo pa približno vsake 4 tedne v akciji (tudi od jutri naprej) in ceno znižajo. Do sedaj je bila zmeraj okrog 2.160,00, zdaj pa v prospektu vidim, da so jih znižali celo na 2.040,00. To je zeloooo nizka cena. Za ta denar sem jih zadnjič kupila v Avstriji. Pa je bila cena 2 eura nižja na kartico pa še 1 euro zaradi "baby dnevov".

Mi jih imamo (zaenkrat) samo za ponoči, ker čez dan porabljamo še staro zalogo "sensitivk". Potem bomo pa v celoti prešaltali na te.

Ostale mi ne "potegnejo". DM, Babylove so mi predebele in pretrde, poljske pamperske so katastrofa, pri Huggies mu je drekec vedno prilezel skozi... V glavnem se mi ne da več eksperimentirat s plenicami. V akciji jih kupim za kakšne 2 meseca pa imamo mir.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plenice
10.9.2006 22:32:41   
petra81
Aktiv fit so v Mullerju od 11.9., se pravi od jutri, v akciji!!!!
Paket pride 2.040 sit, redna cena je pa 2.640 sit!!
Jaz sem probala tudi Pampers baby dry, ker jih je več notri za isti denar in
so nam tudi fajn!!
Čez fitke jih pa ni!!!

Tako da, punce v nabavo!

Pozdrav, Petra

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Plenice
11.9.2006 8:53:04   
maya2
Hvala za info!! Res super cena!user posted image  Pri nas ne dobivamo prospektov od Mullerja tako da nikoli ne vem kdaj so znižane (sem ga pa ravno odkrila tudi na netu, no bom vedela za drugič)...

LP

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Plenice
11.9.2006 9:25:57   
kity
punce,to ste vse super povedale,bi pa prosila,da mi katera od vas pove kje imam to trgovino Muller najbližje sem pa iz Trbovelj

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?