|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nuhalna in Spol otročka
13.9.2006 15:42:26   
brundi
Povejte kolikim od Vas so na nuhalni svetlini UGANILI spol user posted image ?Jaz sem bila na nuhalni pri Dr.STRAH v Domžalah..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nuhalna in Spol otročka
13.9.2006 16:18:01   
DOLAR
Ja meni je v 12t.Odlična zdravnica.user posted image

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nuhalna in Spol otročka
13.9.2006 17:13:20   
SLAMlCA
Tud meni da je dr Strah ugotovila na NS

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nuhalna in Spol otročka
13.9.2006 18:09:25   
TONČI.
Jaz sem imela NS pri 13t. Pri dr. Pušenjaku. Rekel mi je da ne vidi kakšnega spola bo. Mogoče ni želel ugibati. Imam pa sedaj fantkauser posted image

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nuhalna in Spol otročka
13.9.2006 18:50:26   
GATA
Tudi jaz sem bila pri dr. Pušenjaku pa je rekel da se nič ne vidi.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nuhalna in Spol otročka
13.9.2006 21:06:05   
Anonimen
Jaz sem bila pri Strahovi, je napovedalatako kot sedaj na 3D v Postojni.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nuhalna in Spol otročka
13.9.2006 21:39:40   
**Petra**
Jaz sem bila prvič pri dr. Pušenjaku, pa ni nič komentiral spola, tako da smo veselo čakali do 20t, ko mi je gin. povedala spol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nuhalna in Spol otročka
14.9.2006 9:15:09   
Clody
Vse je odvisno v kakšni poziciji je otroček.
Meni so ugotovili pri 22 tednu na morfologiji.

Če ginekolog vsaj 90% ne pove nič. POznam veliko primerov, ko so se pri spolu zmotili.




_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nuhalna in Spol otročka
14.9.2006 10:02:13   
urskas
moji sošolki je dr. Strahova napovegala močnega fankta z velikim lulčkom. Rodila pa je eno drobčkano punčko.

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nuhalna in Spol otročka
14.9.2006 11:49:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urskas

moji sošolki je dr. Strahova napovedala močnega fankta z velikim lulčkom. Rodila pa je eno drobčkano punčko.


user posted image  user posted image  zdaj sem se pa nasmejala user posted image .
Jaz sem brskala med izvidi user posted image  samo ne me zatožit user posted image ,...pa sem našla spol označen pod morfologijo, tako, da so takrat napovedali spol,...na nuhalno pa nisem šla.

(odgovor članu urskas)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nuhalna in Spol otročka
14.9.2006 14:46:06   
Medvedka
Zanimivo, da si napisala "UGANILI", ker za to po mojem tudi gre na nuhalni - zdravnik ugane ali pa ne, saj veš: 50/50. Kolikor jaz vem, se zunanja spolovila do konca izoblikujejo nekje do 18.tedna in od takrat naprej naj bi se tudi gledalo za spol otroka. Pa še po 18.tednu se kdaj kdo zmoti.
Ko sem bila noseča za hčerko, mi je zdravnica povedala, da naj bi bila punčka, to je bilo 18. ali 19.teden. Na morfologiji je vse še enkrat potrdila oziroma rekla, da najbrž bo punčka, čez naslednje tri tedne pa je še enkrat potrdila. Prej o spolu nisva govorili, kljub temu, da spada zdravnica med najboljše ginekologe-dela v ambulanti za rizične nosečnice.

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nuhalna in Spol otročka
15.9.2006 7:35:01   
tinaaja
Na NS zunanje splovilo se ni oblikovano, se pa kazejo doloceni ZNAKI, kaj bi lahko bilo. Kazejo se v obliki naklona, recimo temu "splovila" - nama je lepo pokazala in razlozila dr. Tulova - ce je tisti del bolj vodoravno, pol to NAKAZUJE,da bo puncka, ce je bolj navpicno, NAJ bi bil fantek. Rekla je, da se v cca 15% zmotijo in da ce se, se zmotijo za 100% user posted image user posted image user posted image  Prijazno je povedala, da je 100% sele ob rojstvu.. Midva sva bila zadovoljna z njeno napovedjo user posted image , sploh ker je bil rezultat NS kul. Svakinji je pusenjak pravilno povedal.

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nuhalna in Spol otročka
15.9.2006 7:47:58   
marty5
Pri nas je dr. Reš v 13. tednu kar sama vprašala, če lahko spol pove, ker se tako lepo vidi.....napovedala je user posted image , no kasneje smo ugotovili, da bo vendarle user posted image  in tudi rodil se je sinko user posted image

Morda je res malo prezgodaj na NS, še kasneje se zmotijo.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nuhalna in Spol otročka
15.9.2006 9:19:58   
viv_
Meni je dr. Babnikova na NS v Dravljah rekla, da sem zelo dobro UZ prevodna (sem precej suha) in da je spolovilo vzporedno s hrbtenico, kar nakazuje na to, da je deklica.

Potem so mi to še na štirih uz potrdili. Zdaj je pa potrebno samo malo počakati, pa bomo videli user posted image  

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nuhalna in Spol otročka
15.9.2006 9:25:40   
Olivija
Nama so na NS napovedal fantka, me je kr malo vrglo, ker sem nekako računala na še eno punčko. Pa so se res zmotili in dobili smo našo Julijo.

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nuhalna in Spol otročka
15.9.2006 9:30:24   
JA_n_JA
Meni so v Dravljah na NS rekli da bo user posted image
Bila sem pa 13t noseča. Zdej pa čakamo, da še ginekolog potrdi user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nuhalna in Spol otročka
15.9.2006 13:42:17   
petraz
Tudi meni so na NS povedali spol in zaenkrat drži.. Bomo pa videli, ko bom rodila. user posted image

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nuhalna in Spol otročka
18.9.2006 10:39:30   
Anonimen
Tudi meni je G pri točno 13t napovedala fantka (pri NS), sedaj sem v 17t, in komaj čakam 20t, ko bom imela G pregled, pa je rekla da boma pogledale. Sicer naju je G na NS takoj opozorila, da je to zgolj ugibanje, moja G pa je rekla, da se res lahko vidi pri uz na NS, in da če je rekla da bo fantek, ima 80% prav. Bomo videli user posted image Sploh pa itak ni važno, sam da bo zdrav-a. Tako kot je ena zgoraj omenila, tak al tak bo tvoj! user posted image

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?