|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tuširanje / kopanje - bolan otrok
18.9.2006 20:33:05   
Anonimen
Ali otroka vsak dan stuširate / skopate, četudi je bolan in se non stop poti? Ga samo umijete (roke, noge, ritka, obraz)?

Ne mislim zdaj ohlajanja v banji, če ima vročino....ampak direktno na osebno higieno.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
18.9.2006 20:36:33   
Anonimen
Neeee, če je imel vročino, ga jaz absolutno nisem kopala ali tuširala. Umiješ, pa je čez glavo dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
18.9.2006 21:00:38   
lelaval
Ne, nisem jih mantrala še s kopanjem, ko že sedijo ali stojijo komaj. Umiješ - in to je to.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
18.9.2006 21:21:53   
Anonimen
Da ne bo pomote...jaz sama samo umijem otroka, pa so me nekatere kolegice čukasto gledale.....  Zato sprašujem...

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
18.9.2006 21:55:20   
Sofi
Jaz ga pa skopam čist normalno, tako kot vsak dan, le da naredim vodo kakšno stopinjo hladnejšo kot sicer. Ker moj otrok švica kot velik, ko ima vročino, ga res ne morem pustiti celega lepljivega. Je pa ves postopek pospešen - hitro ga umijem, obrišem in spravim v pižamo.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
18.9.2006 21:59:26   
Marogica
Jaz sem ta starejšega do njegovega 2. leta, mogoče 2,5 leta vsak dan kopala, kasneje pa tuširala. Če je imel vročino, pa ne.  Če pa je imel res visoko vročino, kar se je zgodilo nekajkrat, sem pa ga dala v mlačno vodo oz. vodo, ki je imela nekje 37 stopinj.

Ta manjšega pa sem skoz tuširala-od nekje 6 meseca dalje(ker smo se preselili in nimamo banje)


(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
19.9.2006 0:02:17   
Pilar
Niti slučajno ne. Jaz tudi zdravih ne tušram/kopam vsak dan. Umijem samo osnovno(obraz, zobke, roke, nogice, ritko pa že ob previjanju).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
19.9.2006 8:02:12   
srki
Jaz sem ga, ko je bil bolan, skopala samo enkrat, po priporočilu zdravnika, ampak sem imela ful slab filing. Drugače pa ga samo normalno umijem. Poleti sem ga vsak dan kopala, zaradi vsega tistega peska na teleščku, drugače pa samo osnovno-roke, obraz, zobke, ritko, nogice.

Kristina, upam da tvoj cukrček ni zboleluser posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
19.9.2006 8:17:12   
bskrle
Včasih gresta spat tudi neumiti, pač otrok zaspi v avtu in ga zaradi umivanja res ne zbujam.
Ponavadi umijem, kopam 1x tedensko, tuširam, če sta pri volji, ker mi ni do dodatnega joka zvečer.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
19.9.2006 8:49:33   
cmokec
Saro nisem kopala bolane, ker so takrat odsvetovali kopanje z vročino. Sedaj svetujejo, da se otroka kopa tudi z vročino, da se koža od potenja osveži. Otrok naj bi tako bolje spal. Jaz ju probam tudi z vročino skopati, samo včasih sta tako ubogi, da to ne pride v poštev. Da bi pa bolanega otroka matrala samo zato, da bo skopan, to pa ne. Tiste dva dni, ko je najhuje počakamo, potem pa v vodo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
19.9.2006 20:39:03   
Anol
Mi trenutno se vsak dan kopamo, razen seveda če se zgodi, da nama po poti zaspi, potem pač ne. Verjetno se kopamo vsak dan tudi zato, ker ima to rad, razmišljam pa da bi ga sedj pri dveh letih ponavadi navadila na tuširanje.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tuširanje / kopanje - bolan otrok
20.9.2006 22:14:38   
cihapuha
Najprej potrkam, še nikoli nismo bili zares toliko bolani. Ampak načeloma, je kopanje pri nas vsak dan na vrsti. Ene dvakrat, ko je bila pa vročina, se pa nismo kopali. Ampak tudi ni bilo ne vem kakšno potenje.Se je pa zgodilo, da je bila viroza, in bruhanje. Kaj sem hotla sredi noči tuširanje, saj je bila vsa večerja med lasmiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?