|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj porecete na tole?
18.9.2006 16:28:37   
Seven*
http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/20060916_3080408.php


_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 16:35:09   
daria78
"Z novim načinom testiranja naj bi lahko odkrili tiste malčke, ki so pod povprečjem in tudi nadpovprečne v razvoju."

Pa kaj nam je tega treba user posted image ????? Meni se zdi to naravnost grozno!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 16:37:17   
neja
Kaj pa bi rekli strokovnjaki na to, da je Einstein (baje) prvič spregovoril pri treh letih?

Sicer obstaja anekdota o tem, ko so ga vprašali, kako to, da je spregovoril komaj pri treh letih in jim je odgovoril, da prej ni imel nič za povedatuser posted image user posted image .

LP

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 16:38:21   
PiaM
Eh,...

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 16:42:15   
Maxica
Jah, še ena od teorij, bi jaz rekla. Ne vem no.user posted image
Seven, kaj je Jakob postal že kaj bolj zgovoren ali te ima, sodeč po tem članku, za skrbeti? Naš dvoletnik mislim, da tudi ne pove 50 besed, ne vem, ne štejem, pač pove, kar rabi. Zakaj bi moral v luno lajati brezveze??? Eh, "strokovnjaki".

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 16:51:08   
Anonimen
Potem bi jaz mogla biti einstein user posted image ,ker sem vedno ko majhna brblja v tri dni,četudi me ni nihče nič vprašal

(odgovor članu daria78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 17:56:13   
lelaval
Kaj pa bi rekli strokovnjaki na to, da je Einstein (baje) prvič spregovoril pri treh letih?
 
Borut Pahor isto.

Jaz bom rekla, da se teorija strokovnjakov in praksa znanih ljudi ne skladata. O odstopanjih pa naj zopet razglabljajo strokovnjaki.

Sicer pa - če boste proučevale po tej metodi svoje otroke, ne bit preveč razočarane, če ne bo tako. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 20:34:19   
Bonnie_RR
Eh, to je men čist neumno!

Vsake toliko si nekaj novega izmislijo...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
18.9.2006 22:09:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 22:13:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pettyy

Potem bi jaz mogla biti einstein user posted image ,ker sem vedno ko majhna brblja v tri dni,četudi me ni nihče nič vprašal


Jaz to počnem še sedaj, ko sem velikaaaaaaaaaaaaaaa.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
18.9.2006 22:15:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj porecete na tole?
18.9.2006 22:56:00   
mika
user posted image Larifariuser posted image .

Moja sestrična ni govorila do četrtega leta, da je teta že bila pošteno v skrbeh. Sedaj pa govori, ma ne govori, lapa 100na urouser posted image user posted image user posted image , da jo včasih sploh ne razmem kaj je izustilauser posted image . Kot da ne more nadoknaditi tistih 4 letuser posted image user posted image user posted image . Končala je dva faxauser posted image - evo toliko o inteligenci

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj porecete na tole?
19.9.2006 8:21:02   
srki
Se mi zdi brezveze tale članek in predvsem ne drži.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj porecete na tole?
19.9.2006 8:27:17   
cuma
Kar naj...potem pa
Tiste otroke, pri katerih bodo ugotovili nižjo razvitost bodo potem starši lahko začeli resneje jemati in jih bodo zasuvali(beri kupovali in plačevali) s pogovori pri logopedu in knjigicami in vpisovali v tečaj zgovornosti za dojenčke? Tistim pa, ki bodo nadpovprečno zgovorni, bodo znani podjetniki ponudili kadrovsko štipendijo in mesto PR v svojem podjetju. user posted image


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
19.9.2006 9:46:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj porecete na tole?
19.9.2006 10:11:48   
nataša k
Tudi meni se zdi, da je to bistvo vsega. Komu je pa to treba? Samo neka preuser posted image klasifikacija, ki poneumlja ljudi. Tako kot so bili indigo otroci, pa ne vem, kaj še vse. Več ne vejo, kje bi še ljudi nat... Moj Leon še tudi zelo malo govori, pa se nekako ne obremenjujem s tem preveč.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?