|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sam iz postelje-kdaj
26.9.2006 21:18:40   
Anonimen
imamo to posteljo:user posted image ,kjer se lahko odstranijo palice, da lahko malček lepo sam spleza iz postelje.Pa me zanima kdaj so vaši malčki začeli hodit sami v in iz postelje, npr. Niku je trenutno ful zanimivo ven hodit na glavo, zato ponoči palce še lepo noter pustimo.
user posted image

KDAJ?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sam iz postelje-kdaj
26.9.2006 21:20:34   
Anonimen
Aja to je zatouser posted image user posted image user posted image
No sej Maša raj kar čez splezauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sam iz postelje-kdaj
26.9.2006 22:05:08   
Jančika_
Ne vem. Mi imamo enega čudnega otroka, ki pri več kot dveh letih še sploh ni poskusil splezati ven iz posteljiceuser posted image . Ne vem, a je samo tako len, ali kajuser posted image . No, ga vsaj na glavo ne meče...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sam iz postelje-kdaj
26.9.2006 23:09:57   
BLAŽIKA
Tudi mi imamo to posteljo. Stari pa smo 19 mesecev in ji te palice damo ven zjutraj in cel dan pleza ven in noter, zvečer ko pa gre spat pa sama pokaže in vztraja, da se ji dajo palice nazaj noteruser posted image user posted image user posted image ker drugače noče spat. Čez ograjico pa še nam ni probala splezat. Smo pa ji to pri enih 15 mesecih dali palice ven in je od vsega začetka enako.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sam iz postelje-kdaj
27.9.2006 7:27:44   
KIKI*
Jančika ne želi si da bi ti plezal čez. Velikokrat pride do poškodb. Naša tamala se je pri 13 mesecih-ko je hodila komaj mesec dni, kar na glavo vrgla čez-hvala bogu imava v njeni sobi dvosed in se drži njenega kinderpeta padla tja in je blo vse o.k. Niti pomisliti ne upam kajbi bilo če bi skočila na drugo stranuser posted image


_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sam iz postelje-kdaj
27.9.2006 7:52:10   
kimba
Tudi mi imamo tako posteljo (samo brez baldahina) in tudi damo palce čez dan ven, ker se oba sina (2 leti in 7 let) igrata notri in postavljata šotor in še kaj delata, vendar tudi če so palce notri sedaj lahko pride ven. Nahecala sta me da imata oba posteljo čisto skupaj (večji sin ima navadno posteljo) tako da lahko mlajši z glavo naprej se vrže na posteljo drugega (naredi preval in ne se bat ker ne more pasti dol ker ima večji sin posteljo veliko 160 x 180 cm (večjo skoraj kot midva).

_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.9.2006 8:30:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kimba)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sam iz postelje-kdaj
27.9.2006 9:54:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

Ne vem. Mi imamo enega čudnega otroka, ki pri več kot dveh letih še sploh ni poskusil splezati ven iz posteljiceuser posted image . Ne vem, a je samo tako len, ali kajuser posted image . No, ga vsaj na glavo ne meče...


Mi imamo tudi tak primerek. Celo zdaj, ko že ima klasično posteljo brez ograje, ni še nikoli sama dol splezala user posted image  No pa saj hvala bogu, ker bi jo imela drugače gotovo skoz v svoji postelji... Ona sedi ko grof na postelji in se dere: Mamiiii, atiiii, mene pa ujat tiši...

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?