|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet glede vozička
28.9.2006 18:56:36   
thumbelina
Kupujemo rabljen voziček in me zanima, ali je ok če kupimo voziček z večjimikolesi, vendar polnimi gumami in ne gumami za napumpat. Voziček bi radi imeli za vožnjo po travnikih ali makadamu. Kupujemo Hauck mini star Neptun 3.
Kakšne izkušnje imate? Ali je bolj pametno dobiti voziček s pravimi zračnicami?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasvet glede vozička
28.9.2006 19:12:41   
Anonimen
meni osebno se boljše zdi,da kolesa rajši napumpaš glede na teren 

(odgovor članu thumbelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasvet glede vozička
28.9.2006 19:27:15   
lukec
Mi smo imeli Haucka Denver 6 in smo bili zelo zadovoljni s polnimi kolesi, oziroma z vozičkom nasplohuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nasvet glede vozička
29.9.2006 10:17:16   
najina pikica*
tut mi imamo voziček od haucka traxx 4 kolesnik,velika kolesa z zračnico....mal je zoprn,ker gre težje v prtlažnik,drgač smo pa ful zadovolni,tut mi se z njim podamo na vsako pot,neglede kam....makedam,gozdna pot,travnik,....pridem povsod

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?